www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ništa mi ne ide od ruke danas!
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 8:45 pm    Naslov poruke: Ništa mi ne ide od ruke danas! Na vrh strane Na dno strane

Koliko često Vam se dješavaju takvi dani ili samo dan, ili cijela sedmica da Vam apsolutno ništa ne ide od ruke? Pokušate započeti nešto i jednostavno ne ide, ili upropastite to?
Isplanirate nešto - i plan propadne?
Hoćete naći slobodnog vrijemena ali ni to ne uspevate?


Kako se tad ponašate i ,,vadite,, iz tih situacija?


 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ufff, pa bogami dosta cesto se potpoono izgoobim na jedno dan-dva, a kako se vadim...pa ne vadim se, jednostavno se prepoostim i cekam da me "izbaci" samo od sebe Laughing Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uf to je strava Rolling Eyes nekad mi se cini da neka nevidljiva sila ima nesto protiv mene.sve mi krene od jutra naopako i traje cijeli dan.mrzim takve dane i nema tu pomoci i cupanja samo cekam da to zavrsi.osjecam se ko da me zahvati neka druga iskrivljena dimenzija Very Happy i cekam da me pusti.blago je rec da to izludjuje. ja bi tad pocela sama sebe grist Laughing

_________________
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To mrzim!
To mi se obavezno dešava svake godine - imam nekoliko dana koji su mi totalno baxuzni. ne znam datum, ali mi je upisano u fon da mi zvoni da znam da će me baxuz pojesti Laughing

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Često imam takve dane.Najgori je osećaj da si nemoćan da utičeš na dogadjaje i ljide oko tebe,odnosno osećaj da se sve tebi i oko tebe nekontrolisano dešava.Bogme,nije baš svejedno.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 10:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zadnje vreme mi ccesto nista ne ide od ruke jer sam bolestan tako da mi je sve palo u vodu i stoji na stand by-u....
a kako se izvlacim iz tih situacija pa nemam pojma zavisi od situacije do situacije,...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 11:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi imamo takve dane, žute minute (ili sate Rolling Eyes )

Nekako me to asocira i na situaciju kada učimo, spremamo ispit, kad 'neće da nam uđe u glavu', kad ne znate kako da se naterate da upamtite, neće, pa neće Neutral Ili, pokušavate da rešite matematički zadatak i 'zakucali' ste...

Lek je ostaviti knjigu po strani, baviti se nečim drugim, sa psihološke strane potvrđeno kao delotvorno Wink Rešenje se maltene ukaže samo od sebe Wink

Generalno, kada mi ne ide od ruke, trudim se da ne razmišljam o toj činjenici...možda je to pomalo i placebo efekat Wink

Neki to doživljavaju sujeverno, neki čekaju da prođe...

Niko nam ne može pomoći, ako ne pomognemo sami sebi Wink

Dakle, samo pozitivno Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mnogo puta mi se to desi, pa me drži ne popušta, baš mi ono grozno to, ali kako se snosim, pa najbolje je da staneš, pokušaš da se sabereš, pa probaš opet, a ako opet ne ide, najbolje je odustati, sačekati dan kad se može smirom i sa uspjehom srediti stvar

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mnogo puta sam se nasla u toj situaciji , a kako sam se ponasala tada i "vadila" iz te situacije kako kada.

Inace nikada u zivotu se nisam predavala i kada bih padala uvijek bi se grcevito borila da se makar pridignem ako se bas u potpunosti ne mogu podici Very Happy

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 6:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imala sam tih situacija da su me sve moguce nevolje snasle u samo dva, tri dana...
Posto sam jako optimisticna ne padam u ocaj jer znam da ce "sutra" uvek biti drugacije a valjda i bolje od tih losih dana.
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:

Lek je ostaviti knjigu po strani, baviti se nečim drugim, sa psihološke strane potvrđeno kao delotvorno Wink Rešenje se maltene ukaže samo od sebe Wink

Upravo to! Ne budem li se udaljila od problema samo cu se jos vise zapetljati i upetljati (u pogresnom smeru) i jos vise nervirati i napraviti jos veci haos i u svojoj glavi i na delu. Zato podvucem jednu podebelu crtu, ako mogu da dozvolim sebi cak i ostavim za sutra, da prespava, a ako ne...posvetim se neki period necemu sasvim desetom da skroz zaboravim na ono prethodno...

Anđela je napisao/la sledeće:

Koliko često Vam se dješavaju takvi dani ili samo dan, ili cijela sedmica da Vam apsolutno ništa ne ide od ruke?

Obicno bude samo po jedan dan...ne secam se da je trajalo takvo "stanje" duze. A sutra je vec novi dan ... Wink

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma jednostavno kažem sam sebi loš period,ali se ne predajem.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Ništa mi ne ide od ruke danas! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon