www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ništa mi ne ide od ruke danas!
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh, meni je danas jedan od 'tih dana', mada imam utisak da neku negativnu energiju vucem jos od subote!
Sve me nervira, svi mi smetaju...padam na sitnicama, gresim!
Ali ja se tesim da je to zbog marta meseca Mr. Green
Meni je naime, svaki ali bas svaki mart uzasan. Uvek mi bude extra problematican, stresan i uvek se obradujem kada prodje Wink


 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Podsjetim se na one dane kad mi je sve išlo od ruke, jer ne može nam baš svaki put ići sve od ruke.

Primjerice ako ne mogu naučiti za ispit, ili jednostavno se bojim tog ispita, težak je , ima previše nekih logičkih činjenica koje nisu povezane, prof je zeznut, asistent je ko zmaj kad ga se pita nešto, sve u svemu jako teško. Onda se sjetim težih ispita s kojima sam se izborila i koje sam naučila. Odem se odmorit, zabavit, oraspoložit i mirnih misli nastavim dalje, ako i padnem prvi put, prođem drugi. ;o)))
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 2:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za sad retko, a kad se desi to na sve zaboravim utuvim u glavu da je sve ok i produžim dalje Very Happy

_________________

 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uglavnom sam uvek dobro raspolozena i retko sta mi pokvari dan, ali desava se na svakih 2, 3 meseca "zuta minuta". Uglavnom se zatvorim u svoju sobu, pustim dobru muziku, neki dobar film i distanciram se od ljudi. I pomaze!
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 24, 2007 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo da odgovorim i ja na svoju temu. Smile
Proteklog mjeseca a i ovog sam imala puno takvih dana a inače sam baš pozitivna,optimistična,vesela osoba i ne mogu podnijeti tugu, dosadu itd.itd. I kad me takav dan 'ošamari' radije bih se samo pod pokrivač pobjegla i da me nema. Toliko hladnu i flegmatičnu osobu, svi mi kažu, niko nije upoznao, kad mi je takav dan.

Ali i to prođe kao i sve. 'Vadim' se tako što uradim nešto što dugo nisam, vidim se s nekim koga dugo nisam, nađem si neku zanimaciju, neku promenu, čovek ne smije dozvoliti da upadne u kolotečinu. Wink
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ah hvala bogu danas nije takav dan stvarno se ne mogu pozalti.

_________________
 
milann89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 19 Mar 2007
Poruke: 106
Mesto: Zajechar over the Rainbow!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je danas Onaj dan. Jos uvek sam srednjoskolac. Odlican sam ucenik ali sam odlucio da zapostavim skolu na kratko a danas sam shvatio da sam preterao. Keva mi se iskenj**a i nasla gomilu stvari i vise nego obicno zbog cega sam se promenio. Ima nekih istina tu ali oko 30%. Bitno je da sam danas pokisao! Ali inace sam zadovoljan i volim sve sto radim/ne radim(ovo je vazilo dok mi keva nije porusila ideologiju)
 
alex_angie
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 24 Mar 2007
Poruke: 63
Mesto: sweet dreams

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 3:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u takvim periodima mi u trenutku bude teshko i chim pomislim na neke lepe stvari vec mi je bolje i krenem dalje.....Jednostavno nisam navikla da se loshe osecam i za sve pokusham da nadjem reshenje... 8)

_________________
Why would you wanna bring me down
I'm only having fun I'm gonna live my life
Like I wanna do

 
Milos NS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 242
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 6:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ihaj desi se svakom pa i meni... Ali pozitiva sam u globalu
 
vlado smeker
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 184

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jednostavno ja se mirim sa takvom situacijom, jer bes i ljutnja ne mogu nista pomoci... Pokusavam da ostanem smiren, i sve te dogadjaje pokusavam da preokrenem na lasu i zezanciju... To je nekada najbolji lek za te basksuzne dane!!! Wink

_________________
Poznavati sebe, nije samo istina... Istina je nesto mnogo bolnije, teze, jace, okutnije.... Poznavati sebe zanaci doziveti sve to... by Vlado
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 7:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se sa vladom smekerom... nikad ne dozvolim da mi takvi dogadjaji uniste raspolozenje... nije mi tesko da se skoncentrisem i da pokusam ispocetka... ili ako nisu neki hitni poslovi u pitanju da ih malo ostavim i radim nesto drugo sto znam da ce me opustiti... Svaki dan brzo prolazi, pa tako i los Wink

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 17, 2007 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

veoma retko mi se desava... ali kada se desi ceo dan traje... od momenta kad se probudim do momenta kada ponovo legnem u krevet... tada sve sporo radim i proveravam hiljadu puta... pogotovo na poslu... gledam da nista vazno taj dan ne radim...

grozan osecaj... ali traje samo jedan dan Wink

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Ništa mi ne ide od ruke danas! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon