www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

admiral II
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
lidocka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 59

Datum registracije: 22 Feb 2005
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 5:48 pm    Naslov poruke: admiral II Na vrh strane Na dno strane

Te veceri su nam dosli u posjetu Kljaici,to su bili stari Stanislavovi poznanici iz Osijeka.Sasvim jednostavni par pedesetogodisnjaka kojima je lezeran stav prema zivotu imponovao,svaki pokret ,svaka rijiec im je bila nekao odmjerena i uravnotezena, jer mister Kljaic kako sam ga nazivao, bio je ugledni odvjetnik vodeci specijalista u svoj bransi.Nekad davno je diplomirao u Bolonji i po povratku u domovinu brzo je stekao reputaciu jednog od najboljih specijalista u podruciju nekretnina i raznih transakcija,iako tad neiskusan i s nepoznavanjem elmentarnih odnosa u drustvu i savremenom biznisu , osjecaj mi je govorio da je mister Kljaic bio mafiozi tip,za moj ukus nekako je bio isuvise nalickan i prefinjen pa ga nisam mogao sortirati nikako u moju sliku jednog klasicnog odvjetnika. Njegova supruga bila je savrsena simetrija mistera Kljajica u zenstvenoj izvedbi,obucena po zadnjem kriku modnih disajnera iz Milana,skoro sa savrsenim tijelom je izgledala kao neka filmska diva sa svojom pojavom.Vecera je tekla s dosta smijeha,jer Stanko i mister odvjetnik su prepricavali uspomene iz nekih prijasnjih vremena i uvijek s prenaglasnemo dozom humora,dok su mama i gdza.odvjetnica tematiku prebacile u smjeru dnevnih traceva . Kako bilo da bilo gledao sam prvu prilku da smugnem malo jos na spavanje jer poslije mojih burnih dozivljaja jedino sta sam pozelio je komad sna ,i tako oko pola noci iskoristio sam priliku i udaljio se od veselog drustva koje se poslije vec slasno bacilo u ispijanje vina iz Stankovog podruma.Negdje kasno me je iz sna trgnula glasna muzika iz dnevnog boravka bilo je oko 4h ujutro ,uh pomslio sam mora da su i te kako reducirali Stankovu vinsku riznicu iz podruma,ali ne zadugo utonuo sam opet u san.Nisam bio siguran koliko je bilo casova narednog jutra kad me bljestavilo sunca probudilo udarajuci u moje oci i glasni krici galebova ,lagano sam se obukao i otisao do kuhinje. Za stolom su sjedili Stanko i gdza.odvjetnica pored stola punog praznih vinskih boca vidio sam duboko pijanog Stanaka kako razgovara nesto s gdzom. odvjetnicom,ona mu se nesto tako divlje smijala ,malo dalje na kuhinjskoj sofi mratv pijan lezao je nas odvjetnik Kljaic.Kuhinja je bila skoro u takvom stanju kao da je upravo kroz nju prosao kordon rimskih osvajaca,svud naokolo su bile flase,opusci na podu,ponegdje je stajala pokoja prazana zdjela s ostatkom gozbe od sinoc. Prosao sam naprijed prema terasi , u dnevnom boravku lezala je mama na kaucu,po razbacatoj kosi na ledzima dalo bi se reci da je i ona bila duboko u alkoholnoj komi.Sudeci po svemu kako je lezala s jednom nogom koja je skoro visila s kauca i suknjom koja joj uslijed tog polozaja dosezala skoro do iznad koljena otkrivjuci njene mesnate butine , mama je bas dobro bila popila i predpostavljam da vise nije se mogla nositi sa izazovom pijancenja kao Stanko i gdza.odvjetnica jednostavno se prevalila preko ruba kauca. - Ides s nama , pozvao me je Stanko , ajde ostavimo ove pijandure idemo dole negdje u stari grad na kavicu,na to se glasno odvjetnica smijala,sporo je ustajala s kuhinjske stolice,podizuci svoje veliko guza pridrzavajuci se za sto da ne bi tresnula od pod.Na tren sam razmislio ,pa i ne bi bilo malo lose popiti dole s njima u konobi podnevnu kavicu.Posli smo zajedno , mama i mister Kljaic nisu davili nikakvog znaka od sebe , pitao sam se tad sta treba covjek da uradi od sebe da si dozvoli toliko bezpotrebnog alkohola preko svake mjere.Od uobicajnih desetak minuta koliko nam je trebalo do starog grada sad sam morao sa Stankom punih 40 minuta ici do dole , jer je on vodeci pod ruku gdzu.odvjetnicu zastajao na svakom cosku i nesto joj objasnajvao na sta se ona samo tako smijala glasno .Nisam ni primjetio kako je vrijeme brzo proslo slusajuci dole u konobi kako Stanko prepricava svoje zivotne dogodovstine gdzi.odvjetnici, na pocetku sam pomislo jedna eventualno dvije kavice onda konacno plaza ali je ovaj put malo potrajalo.Poslije puna tri casa napokon sam nagovorio Stanaka da krenemo doma jer je u par navrata pokusao poruciti za sebe i nasu goscu jednu bocu vina na sto je ona negativno odgovarala.Nekako smo dosli doma koristeci hladovinu malih ulica jer je sunce vec tako jako peklo da i onome ko nije ima ni kapi alkhola u sebi bilo bi tesko po ovakoj vrucini hodati usijanim plocnikom. -Ha vidi ti njih ,ustajte pijane lijenstine,drala se gdza.odvjetnica ,usla je u kuhinju prava i zatekla i dalje svog supruga kako na sofi spava , ja sam produzi do dnevne sobe mama je i dalje spavala potrbuske , rasirivsi noge ispod zguzvane suknje na gore vidjeli su se dijelovi njenih gacica. -Ma nista ako ne mogu nek ostanu doma , a mi idemo dole na plazu,rece Stanko, poslije toga nisam mamu htio ni buditi jer je spavala debelim snom kao sibirska mecka polovinom zime.Nekao smo se doteturali po jakom suncu do plaze,citav put do dole sam se pitao kao i pored tolikog pijancenja njih dvoje nisu osjecali nesanicu ili umor.Plaza je bila poprilicno popunjena, uspijeli smo nekako nac prostar za nase lezaljke, otisao sam malo u vodu da se osvijezim vrativsi se do lezaljki zatekao sam samo gdzu.odvjetnicu kako lezi.Za svojih 50 godina imala je veoma lijepo i ocuvano tijelo ,jest da je ponegdje ispod bikinia se moglo vidjeti male nepravilnosti od celulita ali je je struk bio skoro bez ikavih masnih naslaga. -Vidis li gdje Stanislava,upitala me je dok sam se spustao na lezljku pored nje otisao je traziti negdje hladovine , spustila se opet dole namjestajuci svoje suncanice.Kradom se je pogledao dok se okretala na bok i namjestajuci se na lezaljci , nije imala nesto bog zna dobre sise ali zato guza je bilo kao avion.Okrenula se polubocno ledzima k meni,uh lezeci imao sam veoma dobru priliku gledati kako joj se sunceve zrake svjetluaju po povrsini dupeta koje je u punoj velicini bilo tik od meine nekih pola metra , plavkasti bikini jednostavno je tonuo u razrez izmedzu nogu. -Mozes li mi malo pomoci , ljubi te teta , okrenula se prema meni istovremenu vodaci iz torbe bocicu s mlijekom za suncanje -Ajde molim te namazi mi malo ramena , hitro sam ustao dok se ona namjestala legavsi sad potrbuske , uzeo sam lagano bocicu i poceo mazati po ledzima i ramenima.Bio je to super osjecaj tek poslije par minuta razmisljanja i mastanja o njenom dupetu odmah dodirnuti taj struk i tijelo gdze.odvjetnice. -Ah to tetino zlato ,bas mi godi kad mi malo tako ramena masiras , uzdahnula je dok sam je gledao i tako senzibilno joj masirao ramena lagano spustajicu se preko ledza skoro do samih rubova plavog bikinia . Svaki put kad bi rukama prelazio niz tijelo prema dole vidio sam kao ona lagano malo noge napne i odigne se na prste stopala,predpostavljao sam da joj je godilo vise nego sto bi i trebalo jedno obicno razmazivanje mlijeka za suncanje. -Sta mislite da vam i noge malo namazem preplanuce vam na ovm suncu brzo , upitao sam je na sto je ona odgovorila potvrdno klimanjem glavom , ali mozes li mi molim te tako lagano namazati kao i ramena . Nije bilo tesko skuziti da je osijecka dama vise uzivala u laganim dodirima nego li u suncanju . Poceo sam joj mazati noge odozdo prema gore ,malo je rasirila noge , prelazio sam skroz do guzova objema rukama mazuci joj noge .Imala je malo deblje noge nego moja mama i za nijansu vece guza. Prelazeci do gore opustivsi se prema njoj namjerno sam joj s vremne na vrijme bocnom stranom moje sake dodirnuo napupcenje medzu nogama.Vido sam da joj to veoma godi jer je reagovala blagim pomjeranjem u struku , jos vise lagano rasirila noge , bio sam sve hrabriji i poceo velikim prstom maziti ispupcenje medzu nogama.Pocela je plako da steze i opusta guza u ritmu mog dodirivnja njenog medzunozija lagano se napalila dok sam joj jednom rukom masirao butinu a drugom sve smijelije mazio medzunozije osjecajuci kako pickom pocnjie pratiti kretnje moje ruke -Uh mozes li i drugu nogu malo, nasmijala se pogledavsi me odozdo , uh bas si ti neki vrazicak , ajde predzi s druge strane ljubi te teta , ali samo lagano kao i desnu nogu molim te. Bio sam kao poslusni rob ,poceo sam joj masirati drugu nogu obadvjema rukama , zatim je malo rasirila noge i rece mi: ajd mozes li i malo vise gore ko malo prije.Znao sam na sto se to odnosi , dao sam si malo vise vremena i polako dolazio rukama do gore ,lagano sam lijevom rukom isao ciljano kruzeci sve dublje prema njenoj pici dok sam desnom masirao i mazao njenu oblu toplu butinu.Poceo sam opet lagano iz pocetka da joj masiram medzunozije da bi sve vise i vise prelazio dlanom po pici .Povremeno sam bacao pogled po plazi kako bi to sve izgledalo normalno a jos me vise brinulo da odnekud se bas sad ne pojavi moj ocuh. -Uh pa ti si pravi vrag za svoje godine ,uuu cudnim glasom je zborila tiho da nas niko iz okolice na plazi ne primjeti dok sam ja poceo prstim lagno joj odizati bikini i maziti BiiiiP koja je vec bila vlazna , dalo se osjetiti pod prstima kad bi joj prelazio po rubovima pice. -Auu da nekom nije malo previse sunce udarilo u glavu, malo nasmijanim glasom kao da me je zeljela da prekori na moju smjelu radnju jer sam sve odvaznije prstom masirao BiiiiP na sto je ona samo odgovarala laganim kruznim pomicanjem u bokovima.Skoro da sam bio poceo prstom prodirati u vaginu na sred plaze i pored tolike mase turista i kupaca kad me je iz akcije trgno Stanko svojim glasom. -Nista od hladovine ,sve je puno i zauzeto , veoma mi je zao .Lagano sam izvukao prste iz njenih gacica okrenut ledzima prema Stanislavu ,mislim da nije nista primjetio sve je izgledao kao i u obicajno na jedno solidarno mazanje i zastitu od sunca . -Sta mislis da odes doma i doneses nam jedan suncobran , obracao se meni.Bio sam nekao ljut jer me je prekino u veoma strastvenoj akciji. -No problem,no problem odgovorio sam mu i krenuo , okrenuvsi se vido sam kako je gdza.odvjetnica izvukla ruku ispod sebe i lagano mi mahanula prstima s blazenim izrazom na licu u zank zahvalnosti.Iduci prema gore doma lagno su me iz mojih razmisljanja trznula me je zvonjava s obliznjeg zvonika, bilo je negdje oko 3 h poslije podne , iduci pokusavo sam sve vise ici hladovinom jer vreli kamen s plocnika je tako pekao moja bosa stopala da sam negdje morao skoro poskociti jer je toliko bilo vrelo odozdo.Usao sam polako u kucu sasvim tiho da ne bi probudio mistera Kljaica i mamu ,hladni pod u hodniku je tako godio mojim stopalama. Krenu sam prema kuhinji jer mi je bilo tako lakse da dozem do terase i uzmem suncobran.Sofa u kuhinji je bila prazna , ops pomslio sam sta li radi mafiozi tad sam cuo vriske iz dnevnog boravka , dosao sam do sobe i lagano zavirio unutra.Obasjani suncem s terase okrenuti ledzima prema mene stajali su ispred na kaucu u punoj akciji mama i mister Kljaic. Mama je klecala na koljenima ispred njega na kaucu dok ju je mafiozi odvjetnik odpozad pumpao. Vido sam iza ugla kao se drzao za podignutu suknju na maminim ledzima sve jace i divljacki nabijajuci mamu na svoj debeli BiiiiP .Dosad nikad nisam vidio toliku kurcinu imao je najmanje 25cm duzine , a dok je sve silovitije i zesce prodirao u maminu BiiiiP od pozada vidio sam kako ga mama drzi rukom odzdo kroz svoje noge za jaja.Kurcina mu je bila u precniku najmanje debela kao doza Coca Cole ,ali moojoj mami to nije nimalo smetalo ,samo su culi jaki vrsci ,jojjjjjj,jojjjjjjj uhhhhhh tooooooooo derala se mama moleci ga da ne usporava.Mafiozi je tako zestoku tucao mamu ,posmatrao sam ih ,svaki put kad bi zabio svoju karu u maminu vec pjenom okupanu BiiiiP imao sam osjecaj od udara odpozadi razletjet ce joj se guza po citovom dnevnom boravku,guzovi su se tako snazno trzali i poskakivali da sam se posmatrajuci stvarno pitao dali joj takv sex pricinjava zadovoljstvo jer iz njene sve jace i jace vriske pomslio sam da je ne siluje a ne jebe,ali onda je opet procjedila sva zadihana ,toooooooo,toooooo nemoj molim te stajat, tooooo rasturime tvojom kitom ,ohhh, na to je Kljaic uhvatio rukama odozdo za sise i poceo tako snazno jebavti mamu kao divlji vepar. Od brzih zestokih nasrtaja mama se malo spustila prema dole istovrmeno izdignivsi jos vise guza prema odvjetniku ,bio je veom jake konstrukcije ali se pored svojih godina tako vitko pokretao kao neki atomat-robot iz SF flmova. -Jojjjjjjjjjjjj mila majko , joooooj mati toooooooo ,stenjala je mama dok je debela kurcina joj naprosto raturala BiiiiP , jojjjjjjj ahhhhhhh umrijecu , uh toooo umrijecuuu joj,sve je teze i teze mogla da ista izusti jer nije mogla da dobije zrak ,jer je odvjetnik sve silovitije se zabijao u mamu da joj nije ostajalo vremna ni posteno da udahne .Zatim se on odsupravio iznenadno izvadivsi svog kralja iz mamine pice,uhavto je kurcinu skroz dole ,jedva da ga je mogao rukom obuhvatiti ,tek sam tad vidio pa to nije BiiiiP to je stvarno neman od BiiiiP jer mu je BiiiiP imao skoro velicinu moje sake,uh pomisli u sebi pa to nije moguce uopste da udze u BiiiiP , nije ni cudo sto se mama toliko dere.Udario joj snazno po guzovima koji su se jos pomjerali naprijed nazad .Kad se malo pomjerio u stranu vidio sam dobro maminu poluotverenu BiiiiP ,po rubovima se jasno vidjelo da je bila sva umazana , jos je brzo disala uhhh jebote uhhhhhhhh rasturices me.Mijesala je jos guzovima ispred njega ali nije joj puno predaha dao .Snazno ju je u narucije uzeo s kauca i odigao gore,malo sam se povukao u unutrasnjost tamnog hodnika da me ne primjete ,polako sam se priblizio vratima i gledao nezaboravan prizor. Kljaic je jednostavno odigao mamu gore drzeci je svojim dlakavim rukama za guzove,stojao je nasred sobe mama se snazno drzala rukama za njegova ramena -E sad ces dobiti porciju sto nikad ni sanjala nisi,uhvatio je odozodo za korijen BiiiiP jednom rukom dok je i dalje drugom drzao mamu drugom rukom za guza,nasicao je svoj mocni alat na otvor mamine pice , dok je on pokusavao da ga nacilja ona je sve brze mijesala bokvima kao da nije mogla da doceka da ga joj smjesti , vidio sam u trenu je zastala kad je opet osjetila kako je odvjetnik odozdo nabija na BiiiiP.Opet je sad obuhavtio za guzove dok se mama polako pocela sama na njega cimati i sve brze nabijati istovremneo naprijed obhvativsi se svojim mocnim butinama oko njegovog struka. Odvjetnik je je cvrsto stojao na sred sobe drzeci je za butine, dok se mama sve brze nabijala skoro skroz do jaja , taj me prizor nije mogo ravnodusnim ostvaiti ,o jestio sam kako mi je u sorcu potijesno. -Ohhhhhh to ,toooooo sad se sve brze nabijala dok ga je cvrsto drzala za vrat, pri svakom nabadnju na njegovu karu mama je naprijed malo odigla noge koje je on cvrsto drzao u svom zagrljaju. -Oh to macoooo to ,ajde ljubim te ajde sjedi dole , hocu da ga osjetim do kraja. Odvjetnik je sjeo na siroku stranicu kauca, tako sjedici debela kurcina mu se klatila kao neka poluga ,mama se brzo pognula ispred njega drzeci u ruci njegovu kitu pocela je da ga lize , okrnula se ledzima prema meni vido sam kako pokusava bezuspjesno BiiiiP strpati u usta , istovremeno sam jo vido napucene guzove i rutavi otvor odozdo.U tom momentu sam pozelio samo jedno ,samo da se zaletim u sobu i da joj onako dok pusi nabijem moju batinu u vrelu picu , jer onako stojeci pognuta guzovima prema meni i polako mijesajuci njima dok je drkala odvjetnikovu batinu rukom nebi ostavila tim prizorom nikog ravnodusnim.Izvadio sam moju kitu i lagano poceo drkati gledajuci njene guzove koji su samo vapili da je onako neko odpozada malo rasturi.Bio sam u znatno tamnijem hodniku nadam se da me nisu mogli vidjeti , mama se naglo okrenula tako da je sad polako zajahla odozgo odvjetnika koji je lezao ispod nje, okrenula mu je guza a licem je bila okrenuta prema meni , uvijek je drzala njegovu kurcinu u ruci i pocela lagano da s njom sica u svoju vec poluotvorenu pizu. -Jooj samoo takoo, ohhh ostani doli lezat ,zapovjedala mu je i pocela se lagano spustati odozgo na karu .U jako osvjetljenoj sobi se veoma dobro vidjelo dok se pridrzavala jednom rukom za korijen njegove kare a drugom rukom za njegovo koljeno , kako prvo nestaje BiiiiP u njenoj cupavoj vagini a zatim se pocela prvo lagano navlaciti do dole na njega i ubrzavati ritam.Bilo veoma facinanto gledati kako kita od gosp. mafiozija u punoj velicini nestaje u njenoj utrobi , mislim da je svojom velicinom mogao dosegnuti maminu maternicu.Pocela je da poskakuje na njemu sve brze i u tom ritmu a njene sise su skakle na sve strane.Odvjetnik ju je drzao sve jace za struk jer se ona tako brzo pocela nabijati na njega da je morao je malo prikociti , moja je ruka sve brze i brze radila .Mama se objema rukama sad pridrzavala o njegova koljena dok je svojim guzovima sve brze mijesala i skoro se nabijala do jaja ,uh pitao sam se pa da li je moguce da moze primiti toliku karu -Ohhhh jes ohhhhh,toooooo pocela je sve glasnije vriskati malo se odigla na gore , glavu je bas bila fokusirala u mom pravcu , jezikom je pocela da lize donju usnu , stomak se tako brzo pomjerao vidio sam da je bila skoro blizu jakog orgazma. -Aaaaaaaaa h , oh majkoooooo ohhhhhh toooooooo, to ,toooooooo razjebiii me vriskala je i dalje dok je ulazila u zavsnu fazu jahnja. Mislim da me je u tom momentu primjetila i vidjela kako drkam, jer je u jednom trenu duboko pogledom je prosarala prema otvorenim vratima ispred koji sam ja stajao u tami hodnika i BiiiiP. Blago je napucil usne i pocela uzurbano disati ,pogled nije skidala s mene dok sam ja sve brze i brze BiiiiP gledajuci moju mamu kako mijesa dupetom na mocnoj kari mistera odvjetnika , ne znam da li je bila zatecena situacijom ali uopste vise nija reagovala na moje prisustvo kao da je to nesto bilo normalno samo po sebi , jer je bila situacija vise nego ocigledna i isla je do kraja . -aaaaaaaaaaaaa h ohhhhhhhh skupila je malo butine i par snaznih trzaja pocela na kari svrsavati , vidivsi kako se grci na njemu i jos polagano trza dupetom pokusavajuci naprosto progutauti batinu ispod sebe , lice joj je poprimilo cudnu grimasu a cinimi se da su joj oci nekako otisle prema gore , uhhhhhhh i ja sam poceo svrsavati ,mislim da sam uspricao sva vrata.Jos je malo sjedila na njemu i pomjerala guza naprijed nazad .Uh dosao sam sebi i brzo smugnuo u pravcu kupatila da se sredim. Nekako sam se cudno tad osjecao poslije sveg vidzenog , ne znam da li je to bila ljubomora , da neko smije dirati moju mamu , imao sam osjecaj do je to bila samo moja stvar i sad se neko drznuo da mi je otme i jos s onakvom ogromnom kitom da je busi , ni sam neznam da li je to bila ljutnja zbog odvjetnika ili cista zavist sto je imao bolju kitu od mene i bolje mogao s njom da zadovolji moju pohotnu mamu.U meni se javljao neki osjecaj revansizma ali bilo sta da poduzmem mogao sam samo pasti u ovjetnikovu sjenu.Imao sam na momente jaku zelju da mu potucam zenu i da se osvetim za sve sto je ucinio moj mami ili da ufatim mamu da je kaznim i da je jos zesce izjebem nego on sada

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> admiral II Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon