www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

PS2 ili PC
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ Razno ~
::  
Autor Poruka
marko_muic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Jul 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 4:55 am    Naslov poruke: PS2 ili PC Na vrh strane Na dno strane

Ajmo malo rasprave izmedju ljubitelja konzola i kompjuterista.Sta je po vama bolje za igrice

 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 9:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno sam vishe za kompjuter. Verovatno je moje misljenje takvo jer otkad znam za sebe imam komp. A konzole, me iskreno, nikad nisu privlacile i cinile su mi se uvek ,,plitke'' i bas onako loshe...
Moje misljenje.. Wink
Da vidimo dalje... Wink

_________________


 
milanzrr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Maj 2005
Poruke: 54

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 6:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PS definitivno,konzole su namenjene prvenstveno za igre,iako su prerasle u nesto drugo! ali nikad konzola nece moci da zameni PC !
 
schteff
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 10
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno komp................ Verovatno zato sto su mi omiljeni zanrovi FRP i strategije a toga bas i nema na konzolama
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 11:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vise volim konzole jer su one uglavnom namenjene za igre i zato ima je grafika odlicna, nema bug-ovanja, nijedna igra ne secka...
Mada trenutno se igram na PC ali ipak vise volim konzole.
 
dare_987
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 394

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 3:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam navikao na PC, i on mi je mnogo bolji. Mozda je o stvar navike, mozda zato sto je STVARNO bolji.
Na PC mozes da igras bilo koji zanr igara bez problema. Na primer, deluje mi nemoguce da neke igre poput Sims ili Half life mogu da budu efektivne na PS. A igre na PC mozes da igras i pomocu tastature, misa, dzojstika i dzojpeda, dok na PS moras pomocu dzojpeda.
Jedina prednost PS je ta sto je lak za transport, i mozes ga prikljuciti na vecinu novijih televizora.
 
komarac23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 17 Jul 2005
Poruke: 10
Mesto: od semafora levo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 18, 2005 1:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

istina je da su konzole napravljene za igranje ali kopjuteri napreduju brze a i mnogo su gotivniji i nije im potreban TV Mr. Green ja naravno dajem VELIKU prednostPC-u Wink
 
vladabgd
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2004
Poruke: 487

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 18, 2005 10:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ajd da vidim nekog da odigra neki rts, fps i rpg na konzoli. kombinacija mish i tastatura je zakon. jedine igrice koje su ok za konzole su sportske simulacije i simulacije voznje.

znachi komp zakon, jedino ne bi valjalo ako sony i microsoft parama privole programere da rade igre samo za konzole. evo recimo oko gta serijala se uvek postavljalo pitanje da li ce biti bar ps port.(i zasada je uvek bio)
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 18, 2005 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je PS2 najbolja za igre

_________________
I C E M A N
 
Shaq
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 152

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja iako se ne skidam sa kompa mislim da su ipak konzole bolje za igranje jer su prvenstveno namijenjene za tu svrhu.Nema bojazni da ce grafika da sjecka,da ce nedostajati jos koji mb RAM,da ce trebat jaci procesor.Ja inace igram samo voznje i pucacine u prvom licu,a za konzole ima mnogo vise simulacija voznje nego za komp.Primjer:Gran Turismo 4.Igrica je sjajna,ima mnogo kola,ali se ne pravi za PC
 
ice-dream
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 7:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i live pc and hate ps2
 
911tom
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 7
Mesto: Derventa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za trke i action igrice je PS2 najbolje sto ima (GT4 itd.)
Za simulacije je PC super.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ Razno ~ -> PS2 ili PC Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 1 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon