www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Biwsa koleginica
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 09, 2007 7:16 pm    Naslov poruke: Biwsa koleginica Na vrh strane Na dno strane

Tamaru sam znao jos sa studija.Ko bi zaboravio one kruskolike sise i okruglo guza koje se ocrtavalo ispod dzinsa.Bila je u vezi sa Ivanom, mojim ortakom sa godine.Cesto sam ih zaticao kako se zvalave po hodnicima faksa.Ivan se po diplomiranju vratio u svoj grad.O njoj vise nisam imao nikakvih vesti, dok je nisam pre neki dan sreo u redu u posti.
-Pa gde si ti covece, nisam te videla sto godina-rekla mi je ne skrivajuci iznenadjenje sto me je videla
-Pa nazalost se ne krecemo po istim mestima –odgovorih joj
-Da nazalost.Nisi se nimalo promenio-primetila je, a ja sam joj uzvratio takodje komplimetom.Stvarno, obucena u letnju haljinu sa onim istim sisama kojima brus nije bio potreban izgledala je bas jebozovno.
Oboje smo zavrsili formalnosti u posti,pozvao sam je na kafu, sto je prihvatila.
-Pa kako si sta radis, imas li devojku?-pitala je.
-Radim i dobro zaradjujem, imam verenicu, znas Marinu sa nase godine-rekoh
-Naravno, pa ako je jos onako slatka kao sto je bila kao studentkinja, drago mi je zbog vas.Mislim da ste lep par-rekla je uzdahnuvsi.
-Sta je sa tobom kakva je situacija kod tebe?-upitah.
-Znas da sam sa Ivanom raskinula godinu dana nakon diplomiranja.Imala sam posle toga jednu kracu vezu i to bi bilo sve-rekla je , a ja sam znao da laze, jer ovakve ribe uvek neko jebe.To je zakon prirode.
Ponudio sam se da je odvezem,usla je u moj auto i krenuli smo ka njenom stanu.Usput sam ispalio nekoliko klasicnih stoseva, na koje se ona zarazno smejala, obuhvatisvsi mi koleno sakom.Znao sam da je to dovoljan znak.Dosli smo pred zgradu, dohvatila je torbu sa zadnjeg sedista.
-Neces da me pozoves unutra-upitah, sam sebe iznenadivsi.
-Dobro, ali ako budes dobar-rece kroz osmeh.
Popeli smo se do stana, upalila je priguseno svetlo, otisla do linije i pustila Beri Vajta, okrenuvsi se ka meni.
-Bas ga ne gotivim-rekoh, a ona se okrenula ka stubu da zameni disk.
Uhvatio sam je oko kukova i poceo sam je lagano ljubiti po vratu.Nije se okretala, vec me je jednom rukom uhvatila za potiljak, a drugom je klizila ka mom medjunozju,koje je raslo ispod farmerica.
Okrenula se i poceli smo se zvalaviti, lagano se oslobadjajuci odece.Haljina joj je skliznula na zemlju a sise-velike kruske su i dalje ostale uspravne.Bile su zaista prelepe i odmah sam jednu obuhvatio ustima, lickajuci ukrucenu bradavicu.Nakon sto sam presao na drugu uhvatio sam je za BiiiiP preko gacica.Bila je potpuno mokra.Zakoracila je ka krevetu i legla je na ledja.Spustao sam se lagano jezikom preko sisa do stomaka i linije bikinija.Pomerio sam gacice u stranu i poceo da jezikom obradjujem kratko podsisanu vlaznu mackicu.
-Oh, Miki, tooo, tako-uzdisala je, zarivsi mi prste u kosu,dok sam je lizao uzivajuci u mirisu picetine.Privlacila me je sve jace ka svom medjunozju, sto je bio znak da je blizu svrsavanja.Naglo sam prestao i okrenuo je na stomak, podigavsi joj kukove.BiiiiP mi je bio napet do pucanja, samo sam ga sjurio u mokru BiiiiP i poceo da BiiiiP.
-Oooh, ahhh-jebozovno je stenjala kao zenka koja se pari izvijajuci svoja savrsena ledja
-Jebi me tvoja sam,svrsi mi u usta, molim teee…-dahtala je,dok sam nabijao svoju kitu do dna njene vagine.
-To kurvo, too-riknuo sam i izbacio svoje seme u mlazovima po njenoj picki, kako najvise volim.Samo sam se spustio na njena ledja ljubeci joj rame.BiiiiP se jos cedio u njoj.Potom sam se prevrnuo na drugu stranu kreveta, a ona je ispustila uzdah negodovanja sto moja kita vise nije u njenoj rasturenoj picki.Pocela je da razmazuje spermu iz BiiiiP po svom medjunozju i stomaku.
-Idiote, a sta ako zatrudnim?
-Pa s obzirom kako si rasna zdrebica ne bi me iznenadilo-odgovorih joj
-A sto si me nazvao kurvom?-rece smeseci se, uhvativsi me za poluopusten BiiiiP.
-Zato sto varas svog stalnog jebaca-odgovorih, a ona se nasmejala jer je bila provaljena.
-Mogu i da ga zamenim-uzvratila je mazeci me po kiti koja se ponovo dizala.Pomislio sam na Marinu, ali sam joj uzvratio poljupcem.
Stvarno je bila majstorica-BiiiiP mi je bio krut, a tek sam svrsio.
-Sad cu ja tebe BiiiiP-rece opkoracivsi me.
Nabila se na moj harpun lagano i nije se pomerala, nego me je jebala grceci misice svoje BiiiiP.Bilo je neverovatno dobro.Ovo nisam doziveo u dosadasnjoj jebackoj karijeri.
-Oooh, bicu samo tvoja kurvetina-jebi me , jebi!!!-vriskala je, a ja sam se trudio da joj ga ovako skroz nabijenog jos uvalim.Osetila je da mi se vrhunac priblizava i htela je da joj svrsim u usta, ali sam je rukama navlacio na sebe ne dajuci joj da sidje.Ipak najvise volim da svrsim u razjebanu BiiiiP.
-Ooooh, pusti me, pusti-dahtala je, grceci se pickom u orgazmu.
Vise nisam mogao da izdrzim i poceo sam da je punim svojom spermom.Strcalo je po njenoj picki, uzivao sam…
Ovog puta je sama sjahala sa mog koplja i pocela je da mi pusi BiiiiP.Ne moram napomenuti da je i ovo radila tako strucno, da sam izbacio jos malo sperme nakon samo nekoliko sekundi.Lezali smo tako i poceli da se ljubimo, osecao sam ukus svojeg semena sa njenih usana.
Odjednom je ustala, onako sa pickom punom mog mleka koja joj se cedila niz butine.Pljesnuo sam je po guzovima,dok je kretala ka kupatilu.Mahnula mi je rukom da je sledim.Ustao sam sa kreveta i posao za njom.Legla je na plocice i rekla:
-Da, sad sam iskljucivo tvoja BiiiiP, molim te obelezi me kao tvoju droljetinu-rekla je
-U redu, zavrsio sam sa tobom-rekao sam i izasao iz kupatila.
Nakon toga se tusirala dvadesetak minuta, izasla je iz kupatila sva mirisna, sa nevinom maskom ispod koje se krila neverovatna fuksica.
-Pa duso ovo bismo mogli da ponovimo-rekla je povukavsi me za BiiiiP
-Ovako bih te mogao odmah pojebati ponovo-rekoh oblaceci se.
-Ako hoces da ucinis nesto za mene pojebi svoju devojcicu cim dodjes kuci.tako cu biti sigurna da ces nocas misliti na mene-rekla je tiho.
Jos jace me je povukla preko bokserica, pa sam krutog BiiiiP otisao kod moje Marine.Bio sam siguran da ovo nije kraj naseg druzenja.


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> Biwsa koleginica Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon