www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

ej debela si....!
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 11:17 am    Naslov poruke: ej debela si....! Na vrh strane Na dno strane

sta biste uradile da vam decko kaze:"znas bas si debela"!?


_________________
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 11:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nesto u fazonu: da, ali si ipak sa mnom, znaci da ti je vaznija unutrasnja nego spoljasnja lepota...ili se varam??? Twisted Evil

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 11:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski lepo si to rekla,...
mislim da je neukusno tako reci devojci da ima visak kilograma pa cak i da stvarno ima problema s tezinom...
PO meni je ok reci devojci na fin nacin da se malo ugojila ali ne i da je debela i ostalo,...zbog toga sam ja skoro popizdeo kad je moj drug (ex) rekao mojoj devojci da je debela iako nije,i to samo zato sto je nabacila kilo 2...
nervira me sto muskarci danas traze odd devojaka da budu kost i koza...Sta li samo vide u tome to me interesuje,nemas za sta takvu devojku da uhvatis(bez vredjanja znate nasta mislim sigurno Wink ....)...jednostavno danas bi vecina muskaraca leseve iz Ausvica pre nego normalne devojke,...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 12:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rekla bih nesto u stilu: Ako ti smeta zasto si sa mnom?

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
Zwezdana89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 15 Okt 2006
Poruke: 77

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 3:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ti se ne svidja -ti nadji drugu, ja sam takva kakva sam!! Sta da ti radim? Razz MIslite da bi nasao drugu? Pa ne bi. da mu to toliko smeta verovatno ti ne bi rekao da si debela, mozda zeli da se malo promenis, smrsas ali u sustini te voli takvu kakva jesi!!!
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 7:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je decko bas nedavno rekao da sam se malo ugojila
a ja mu rekla da bih mogla bas ta dva kilograma viska da mu dam
da se malo 'potkozi', posto je bas mrsav Mr. Green
 
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BEEN there Than that!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja sam isto p[ostavila pitanje sta bi tad devojke uradile!I znas mnogo su mi pomogle od tad sam pocela sve da teram u p....... a tad sam kao kuce pognula glavu kao da sam nesto kriva,a nisam ,a ako nije hteo nista samnom sta njega boli k....dal sam ja debela ili ne!!!Stoke muske!!!!U bas mi je to bolna tema ubila bih ih !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Koliko su to bezosecajna stvorenja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....
 
LA*PERLA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 02 Mar 2007
Poruke: 5670

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iznervirala bi me bilo kakva primedba na moju kilažu....

_________________
Između moje moći da kažem
i tvoje da čuješ,

stanuje sam đavo.
 
marinica87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 01 Feb 2007
Poruke: 13

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 3:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel' to treba neko biti kao kostur ? Svakom varira tjelesna tezina i ne vidim zasto bi to nekom smetalo, jedino ako se neko udeblja kojih 10 kg pa to pocne da izgleda ruzno.. A ovako malo dobiti ili izgubiti tu i tamo.. Sasvim je normalno...

_________________
Nobody's perfect.. I am nobody !
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 10:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evil or Very Mad to je jako ruzno. Mada opet,desilo mi se da mi uputi te divne reci (onako u sali.hmmm) odgovor je bio: "ako ti se ne svidja.... bla bla truc" pretpostavljate ostatak. Zaista to i mislim. Ako ti se ne svidja-izvoli,nadji bolje. Necu da mi neko nabija komplekse i ne znam ti ja sta. Ali ipak,pecne me Twisted Evil
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A, zateklo bi me..al bi mu rekla- ako ti se ne sviđa, od*ebi i amen Evil or Very Mad


edit by škorpijica: moze to i sa zvezdicomWink

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel da,od kada to????!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> ej debela si....! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 1 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon