www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

debele devojke???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2007 5:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni ne smetaju Embarassed naprotiv, ja obozavam punije devojkee Embarassed i moja devojka je punija i savrsena mi je!!! toootalno savrsena!

 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne proziwam debele dewojke, nego mi se jednostawno ne swidjaju.... Ali nikada ih nisam proziwao, a ni necu!!!!
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 9:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ono šta je nick1982 napisao, sve je na svom mjestu. i ja sam puniji, ne smatram se predebelim, ipak sam svjestan da imam višak kila, i činim nešto na tome da se to smanji. što se tiće djevojaka, nikad nisam zadirkivao kakvu zbog njene debeljine, kako ja da nekog zadirkujem kad sam i sam potežak i punomastan.
ja volim punije djevojke, jer su živahnije, veselije su. dobro ima onih koje se debljaju jer su i ljenčine i samo žderu, ali kad realno sagledamo, i to su ljudi, pa nema smisla da jih provociramo. moja simpatija sada, je djevojka za koju bi neki rekli da je debela, meni nije, meni je preljepa, sve na njoj me preuzelo, i njen vanjski izgleda a najviše njena osobnost.

danas vidimo da je moda da se djevojkam koske vide, da možeš rebra da brojiš, guze nigdje, o sisama da ne govorim. to je ono što je žalostno, to je ono što sve normalne ljude (tu brojim i sebe) odbija.
Balašević pjeva: čitav život jurile me buce... ma ja znam da bi sad uživao da me jurne jedna.
Dakle da zaključim: bolje da ljulja nego da žulja Wink

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Screw
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 32

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bolje da je i malo "punija" nego da je oglodana!
 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bucmastije devojke cesto su osecajnije nego mrsavice..

_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 12:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alekssandra je napisao/la sledeće:
Nije mi jasna jedna stvar ?zasto vam toliko smetaju devojke koje su punije?
Zasto ih ne stedite ?Zasto uvek morate da ih vredjate da prozivate?
Jel znate da ima puno njih koje imaju poremecaje i da je to bolest?
Kako se nikad ne bojite da jednog dana neko "ne opali vas"na taj nacin na koji vi prozivate nekog...
volela bih da mi iskreno odgovorite...
Pozdrav jacoj poloviini!!!!!!!!!

Pozzz i slabijoj polovini. Very Happy
Ne volim da bude deljeno na mi i vi. Zhivimo svi zajedno na ovoj planeti. Ta razlika medju nama je charobna, dakle, molim bez bacanja nekoga na otpad, da tako nazovem.
Da se vratim na temu.
Punije, bucmastije... Kakve god. Uvek sam bio sa punijim devojkama. Nisam ih zbog toga "manisao". Nikada ni necu. Pretpostavljam da je jednostavno ono "razlichito se privlachi" bilo po sredi. Inache volim da vidim lepo "izvajanu" osobu. Znachi, "mrshaviju". Uzhivancija mi je. Stanem i gledam. Preferujem takve osobe, kao shto preferujem i da doruchkujem ujutro. To je tako, bez vecih objashnjenja, jer bi se onda prebacili na raspravu u smislu ja vishe volim pasulj/grah, a ja grashak... A zashto sada to itd...
A sada da odgovorim na pitanja iznad:
Alekssandra je napisao/la sledeće:
Nije mi jasna jedna stvar ?zasto vam toliko smetaju devojke koje su punije?

Ne smetaju mi. Svi smo ljudska bica "ovog obora".
Alekssandra je napisao/la sledeće:
Zasto ih ne stedite ?

Ne znam chime ih ugrozhavam da bih shtedio.
Alekssandra je napisao/la sledeće:
Zasto uvek morate da ih vredjate da prozivate?

Nisam nikada vredjao ni prozivao osobu samo zato shto je bucmasta, bio sam i ja i vishe nisam. Inache da znam da budem i veoma gadan.
Alekssandra je napisao/la sledeće:
Jel znate da ima puno njih koje imaju poremecaje i da je to bolest?

Znam, takodje znam da ih ima koji to ne znaju ili ne zhele da znaju. I kada ima se skrene pazhnja onda su odmah uvredjene i ucveljene i svashta josh uz to...
Alekssandra je napisao/la sledeće:
Kako se nikad ne bojite da jednog dana neko "ne opali vas"na taj nacin na koji vi prozivate nekog...

Celi zhivot nije "lepa sharena lizalica" da to sada tako kazhem. Ako bih se plashio svega shto bi mene neko mogao da prozove da me opali.... Eeeeeee, onda ne bih bio sposoban za ovaj svet. Trenutno je i tako i tako pravilo jacheg i onoga ko zna bolje da upotrebi laktove. Vishe se bojim nekoga da ce da me zgazio na peshachkom, sa ovim iznad navedenim cu lako.
Alekssandra je napisao/la sledeće:
volela bih da mi iskreno odgovorite...

Eto, to je bilo to. Smile
Nadam se da je objashnjenje dovoljno i jasno.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
GroundZero
Mister Domaći.de 2008
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2008</b></font>



Godine: 37

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 130
Mesto: Zg

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 07, 2007 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam nista protiv debelih djevojaka,tko voli nek izvoli....
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 09, 2007 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[Donnie Darko] je napisao/la sledeće:
Bucmastije devojke cesto su osecajnije nego mrsavice..


A cesto su i lepse, evo kod nas se nedavno doseslila jedna debelaaaaaa cura i bas se vidi da je debela, ali su se mnogi zaljubiliu nju znas kako je u licu lepa....

Ja sam nesto izmedju, uvijek na granici izmedju debele i srednje, ali obicno srednja. 8)
 
sloba18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 157
Mesto: Faraway

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 09, 2007 10:13 pm    Naslov poruke: Re: debele devojke??? Na vrh strane Na dno strane

Alekssandra je napisao/la sledeće:
Nije mi jasna jedna stvar ?zasto vam toliko smetaju devojke koje su punije?
Zasto ih ne stedite ?Zasto uvek morate da ih vredjate da prozivate?
Jel znate da ima puno njih koje imaju poremecaje i da je to bolest?
Kako se nikad ne bojite da jednog dana neko "ne opali vas"na taj nacin na koji vi prozivate nekog...
volela bih da mi iskreno odgovorite...
Pozdrav jacoj poloviini!!!!!!!!!



Ma to su poremeceni ljudi koji to rade, samo neka stave sebe u njihovu poziciju i sve ce im biti jasno!

_________________
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 10, 2007 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pretrazite anoreksija na google-u pa vidite jesu li vam lepse te slike ili slika neke malo deblje devojke? Evil or Very Mad
 
samo_san
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 105

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2007 3:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni su punije devojke bas extra,opustenije su,normalnije i uvek se bolje provedes nego sa devojkama koje zive u oblacima po pitanju izgleda.. Evo navescu jedan primer...Moja komsinica je godinama imala problem sa kilogramima i uopste sa izgledom da ne nabrajam vec,i svi su joj se podrugivali i izbegavali je do otprilike sedmog razreda osnovne,a onda je devojka bukvalno nestala,otputovala na godinu i po ili dve,i kad se vratila.....uf,uf,uf...Ja ne znam sta je ona uradila sa sobom,ni dan danas mi nije jasno ali devojka je sada san snova svakog momka u gradu. Izgleda jedno 20 puta bolje od svih napucanih devojaka koje su joj se nekada smejale...sto znaci nemojte biti bezobrazni prema drugima,sve ipak jednom dodje na svoje..
 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2007 4:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mala fatalna i plava je napisao/la sledeće:
[Donnie Darko] je napisao/la sledeće:
Bucmastije devojke cesto su osecajnije nego mrsavice..


A cesto su i lepse, evo kod nas se nedavno doseslila jedna debelaaaaaa cura i bas se vidi da je debela, ali su se mnogi zaljubiliu nju znas kako je u licu lepa....

Ja sam nesto izmedju, uvijek na granici izmedju debele i srednje, ali obicno srednja. 8)



O tome ti pricam. I meni su bucmastije devojke mnogo sexipilnije nego neke mrsavice ili prosecne devojke.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> debele devojke??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon