www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

debele devojke???
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 8:01 pm    Naslov poruke: debele devojke??? Na vrh strane Na dno strane

Nije mi jasna jedna stvar ?zasto vam toliko smetaju devojke koje su punije?
Zasto ih ne stedite ?Zasto uvek morate da ih vredjate da prozivate?
Jel znate da ima puno njih koje imaju poremecaje i da je to bolest?
Kako se nikad ne bojite da jednog dana neko "ne opali vas"na taj nacin na koji vi prozivate nekog...
volela bih da mi iskreno odgovorite...
Pozdrav jacoj poloviini!!!!!!!!!



_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....
 
sErgey
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2007
Poruke: 1860
Mesto: rajvosa-raj na zemlji

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 8:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa "debele" djevojke i nisu bas katastrofa,cak sta vise ponekad su i korisnije od ovih "savrsenih" (koliko ih uopste takvih ima).sve u zivotu ima svoju lijepu i ruznu stranu.ima jedna utjeha za ove punije: "bolje da ljulja,nego da zulja"
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 9:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ima toliko debelih a ipak lepih devojaka.
 
sErgey
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2007
Poruke: 1860
Mesto: rajvosa-raj na zemlji

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa uglavnom su ljepse deble(kako ruzno zvuci ovo "debele"),a taj visak mesa i nije neka velika mana.usput da pitam je li neko upoznat sa tim da je 19-ti mart dan muskaraca,ili je to "suplja"
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 10:27 pm    Naslov poruke: Re: debele devojke??? Na vrh strane Na dno strane

Alekssandra je napisao/la sledeće:
Nije mi jasna jedna stvar ?zasto vam toliko smetaju devojke koje su punije?
Zasto ih ne stedite ?Zasto uvek morate da ih vredjate da prozivate?
Jel znate da ima puno njih koje imaju poremecaje i da je to bolest?
Kako se nikad ne bojite da jednog dana neko "ne opali vas"na taj nacin na koji vi prozivate nekog...
volela bih da mi iskreno odgovorite...
Pozdrav jacoj poloviini!!!!!!!!!

Meni nikada nijedna devojka nije smetala, ni mrsava ni debela, nikada ih nisam vredjao ni prozivao. Jedino sam to radio nabedjenim i umisljenim devojkama, sponzorusama i sl. i to samo zato sto ne mogu da precutim kada me nesto iritira.
Ma sta se ja tebi pravdam kada nisam nista kriv?! Evil or Very Mad
Hvala na pozdravu! Wink
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 10, 2007 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm... Nisi u pravu. Vecina mojih drugara je bila bar sa jednom "krupnijom" devojkom, a ja sam bio sa 4 krupnijih. Tezina moje devojke mi uopste ne predstavlja problem. Jedino ako je izrazito zgoljava - onda da. Krupnije devojke su veselije, zivahnije, sladje i dobre kuvarice.

Da ne gresim dusu, samo u zabavistu smo par puta zezali jednu debeljucu i to je sve. Deca ko deca...

Inace, u Banatu se nekad govorilo "Lepa, bela pa debela" sto znaci da je iz dobrostojece kuce [dakle, dobra prilika za udaju].

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ih nikad ne prozivam,ali se trudim da ih i ne primecujem
 
dushi333
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 02 Feb 2007
Poruke: 75
Mesto: Tetovo

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 10:49 pm    Naslov poruke: heeee Na vrh strane Na dno strane

i debele i mrsave ipak one su cure i najmanje sto treba je da vredjamo al ima i takvih sta ces

_________________
vatra je u suncu al zemlja je ta koja gori,oci se zaljube a srce je to koja pati....
 
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedino sto mogu je da drze dijetu i da smrsaju i nece ih vise niko dirat 8)

_________________
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pošto sam skoro ceo život ''kuburio'' s kilažom i imao ''ogroman'' višak kilograma,''silom prilika'' sam pre nekoliko godina skinuo 25kg.I maksimalno se trudim se da održavam kilažu.Godinama su me zezali zbog kilaže i zbog toga sam imao ogromne komplekse,odnosno,bio sam vrlo nesiguran i smotan.Vrhunac je bio kad su neki ljudi sa mog fakulteta pokušali da me prebiju,''jer sam ih nervirao koliko sam debeo''.Onda mi je ''pukao film'' i rešio sam da se promenim.Zakleo sam se da ću da smršam,da me više niko neće zezati zbog kilaže,da nijedna devojka neće da mi smeje kako sam ''debeo k'o svinja''.
Šest meseci sam skoro svakodnevno išao u tretanu,trčao,igrao fudbal i košarku gde god mi se ukazala prilika,samo da bih fizički aktivan,a sve u cilju mršavljenja.Što se tiče hrane,jeo sam sve,ali u strogo odredjenim količinama.Nisam sebi ništa uskraćivao,ali sam se trudio da se kontrolišem po pitanju količine hrane koje dnevno unosim.Jedino u čemu sam preterivao je bila tečnost,tj. obična voda,koju sam često pio sa iscedjenim limunom.Kada sam dostigao idealnu težinu,naglo mi je poraslo samopouzdanje,pogotovo u odnosu sa devojakama.Sa svakim kilogramom manje mi je raslo samopouzdanje.
Nažalost,pored samopouzdanja,porastao mi je i ego,postao sam arogantniji pa sam bio u fazonu:''Da mi ona bude deviojka?Nema šanse!Kad nije htela da bude sa mnom kad sam bio debeo,sad mi ne treba!'' ili ''Kad nije htela moju ''karavan''(''kombi''),neće imati ni moju ''kabrio-kupe'' verziju!'',itd.Pored toga naglo mi je skočio kriterijum po pitanju devojaka.Ali opet,sve to mi je bio neka vrsta ventila za sve one moje frustracije i komplekse koje sam imao dok sam bio debeo.Zakleo sam se da više nikad neću biti debeo,da ne bi niko mogao da me maltretira zbog toga.Opet,živim u ''paničnom strahu'' da se ne ugojim pa svakog jutra merim kilažu,da bih bio siguran da se nisam ugojio.
Zato i znam kako se osećaju debeli ljudi,odnosno deca koja su ''diskriminisana'' zbog svoje kilaže.Zato nikad i nisam,a i neću nikad da se podsmevam nekom ko je debeo.Jer,fizički izgled je lako promeniti,a karakter ne.
Živimo u svetu gde je anoreksičnost normalna stvar,stalno nam se serviraju recepti za ''zdrav'' život i fizički izgled,tako da nesvesno svi postajemo sve više netolerantni prema debelim ljudima.
Ne volim da vidim debelu devojku koja nema nikakvu želju da se promeni i smrša,a kojoj je sav smisao života pitanje šta će da jede danas.Žalosno je kada vidite devojku koja ima manje od 25 godina,a ''mrzi je da živi'' koliko je lenja,a koja se ugojila samo zbog svoje lenjosti.Naravno ima i devojaka koje su debele usled nekog hormonskog poremećaja pa je stvarno neumesno ih zezati.Lično,alergičan sam na anoreksične devojke i ako bih birao izmedju devojke koja ima 5 kila viška i one koja ima 5 manjka,odabrao bih ovu prvu.Jer,i kod mene važi pravilo:''Bolje da ljulja,nego da žulja''.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...


Poslednja prepravka: Johnny-Delija datum Uto Mar 13, 2007 12:47 am; ukupno izmenjena 1 put
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 11:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Zato nikad i nisam,a i neću nikad da se podsmevam nekom ko je debeo.Jer,fizički izgled je lako promeniti,a karakter ne.


Ovo su prave reci...Kao i nastavak...

Citat:
Ne volim da vidim debelu devojku koja nema nikakvu želju da se promeni i smrša,a kojoj je sav smisao života pitanje šta će da jede danas.Žalosno je kada vidite devojku koja ima manje od 25 godina,a ''mrzi je da živi'' koliko je lenja,a koja se ugojila samo zbog svoje lenjosti.Naravno ima i devojaka koje su debele usled nekog hormonskog poremećaja pa je stvarno neumesno ih zezati.


Stvarno je neumesno podsmevati se nekome zbog izgleda i kilaze, jos gore prozivati i vredjati. Osobe koje to rade bolje neka se pogledaj u ogledalo, jer mozda nemaju visak kg, ali neku manu sigurno imaju. Uostalom, ko garantuje da se svi mi necemo jednog dana ugojiti, pa ce uloge biti zamenjene i sta onda mozemo da ocekujemo? Kako radis tako ti se i vraca...

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Reaktivac
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 05 Sep 2004
Poruke: 58

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2007 5:26 pm    Naslov poruke: Re: heeee Na vrh strane Na dno strane

Svaku osobu treba poštivati, bez obzira na izgled. Obično malo punašnije cure su bolje prijateljice...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> debele devojke??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon