www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

debele devojke???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Stefan-chb
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 01 Sep 2005
Poruke: 530

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 17, 2007 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bolje da ljulja nego da zulja

 
Darko_90
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 33

Datum registracije: 06 Mar 2007
Poruke: 4149
Mesto: Za kompom

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 25, 2007 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim predebele, ali ono sta hvali kod njih bar ima sta da se uhvati Mr. Green

_________________
 
gucci_novosadjanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 158

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 26, 2007 4:52 am    Naslov poruke: Re: debele devojke??? Na vrh strane Na dno strane

Alekssandra je napisao/la sledeće:
Nije mi jasna jedna stvar ?zasto vam toliko smetaju devojke koje su punije?
Zasto ih ne stedite ?Zasto uvek morate da ih vredjate da prozivate?
Jel znate da ima puno njih koje imaju poremecaje i da je to bolest?
Kako se nikad ne bojite da jednog dana neko "ne opali vas"na taj nacin na koji vi prozivate nekog...
volela bih da mi iskreno odgovorite...
Pozdrav jacoj poloviini!!!!!!!!!

pa nije ti isto debele i punije........punije su u fazonu....ne znam...Ene iz velikog brata a debele su........pa........ne znam ne mogu ni jedne da se setim.....ali znate nashta mislim
 
SrXXX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 27 Mar 2007
Poruke: 89
Mesto: Spavaća Soba

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 27, 2007 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Bolje da je i malo "punija" nego da je oglodana!

E sa tim se slažem. Šta fali ako je cura malo "punija", imaće se gdje i u'vatiti Very Happy.
Evo, znam da već smara ali moram i ja reći : "Bolje da ljulja, nego da žulja".


Citat:
Bucmastije devojke cesto su osecajnije nego mrsavice..


To ti je zato što su mršavice uglavnom arogantnije nego buce (čast izuzetcima).

Citat:
Celi zhivot nije "lepa sharena lizalica" da to sada tako kazhem. Ako bih se plashio svega shto bi mene neko mogao da prozove da me opali.... Eeeeeee, onda ne bih bio sposoban za ovaj svet. Trenutno je i tako i tako pravilo jacheg i onoga ko zna bolje da upotrebi laktove. Vishe se bojim nekoga da ce da me zgazio na peshachkom, sa ovim iznad navedenim cu lako.


Da su tebe prozivali i da su ti se podsmijavali zbog nekog svog nedostatka
( ili dodatka Very Happy ) vidio bi ti. Imao bi potpuno drugačiji stav.

Citat:
Citat:
Nije mi jasna jedna stvar ?zasto vam toliko smetaju devojke koje su punije?
Zasto ih ne stedite ?Zasto uvek morate da ih vredjate da prozivate?
Jel znate da ima puno njih koje imaju poremecaje i da je to bolest?
Kako se nikad ne bojite da jednog dana neko "ne opali vas"na taj nacin na koji vi prozivate nekog...
volela bih da mi iskreno odgovorite...
Pozdrav jacoj poloviini!!!!!!!!!


Ma to su poremeceni ljudi koji to rade, samo neka stave sebe u njihovu poziciju i sve ce im biti jasno!


Ma slažem se sa tobom. baš bih volio da vidim kako bi se osjećali ti aroganti ljudi da su u koži ovih "sa nedostatkom" ( ili dodatkom Very Happy )
********************************************************

A sada još nešto.
Ja sam isto malo bucmastiji, ali valjda ću skinuti te suvišne kile.
Stvarno mi je žao onih ljudi koji su u duši dobri, a drugi im se podsmijavaju zbog izgleda ili nekih nedostataka. Svako ko se na taj način "sprda" ( oprostite na izrazu ), je zaslužio da živi u koži nekoga ko je lošeg izgleda ili ima neki nedostatak.
***********************************
Eto, "ukratko"( Laughing ) od mene.
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 02, 2007 3:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovde je diskusija o debelim devojkama, mada mi josh nije jasno razgranichenje izmedju punijih, bucmastih, debeljushkastih , debelih itd. Confused
Josh nisam pocheo nikoga na osnovu izgleda da prozivam. Mada kazhem da hladna kafa prolepshava. Ko razume - znace. Smile

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 03, 2007 2:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e,ovako.Ja licno ne volim da zezam ljude ili da im se podsmevam.Ne svidja mi se da je neka devojka debela,sem ako nije bolesna(hormonski poremecaj il tako nesto).Nije zdravo da budes debeo.A ne moze niko da me ubedi da neko ne moze da smrsa.Najobicnije trcanje plus 2litra vode dnevno,lagano ali sigurno se skidaju kg.Sta imaju da se bedace i ostalo,kad su oni sami doveli do toga da budu debeli.Ne znam,neko je postovao na pocetku da je smrsao 25kg.E to je karakter.Mada je to trebalo ranije da uradi,ali on je cist primer.Sve se moze kad se hoce

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
salepfk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 23 Okt 2007
Poruke: 19
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 03, 2007 3:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobre su deblje..pa bolje da ljulja nego da zulja...
PS kad su deblje jace puca Smile

_________________
Volim Partizan !
 
Eternity
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 710
Mesto: NY-NJ

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 03, 2007 10:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pazi, biću kratka i jasna.... nikad se nisam podsmejavala drugima ali me jedna stvar posebno nervira i iritira, naročito ovde gde ja živim - one devojke ili žene koje su PONOSNE na svoju debljinu. Ma daj bre Exclamation
Nedavno kad sam bila u neku prodavnicu imala sam šta da vidim... prolaze tri devojke negde oko 30 godina koje se obukle tako neukusno pa da ti stvarno dođe da im nešto u lice kažeš. Mad Ženske sa kratkim majicama iznad pupka...a neke uske farmerice...bože me sakloni... viri im salo, ma samo što ne prepukne.. Rolling Eyes
I ajde ti meni reci, pa je li to nešto lepo za videti? Confused
Ja stvarno cenim osobe koje se oblače pristojno i na spram njihove građe, pa nekako iskombinuju da izgleda lepo. A ove koje se hvale pa su čak na televiziji hvaleći se kako su ponosne na svoju kilažu i da ne bi se menjale...ma daj bre
Umesto da se angažuju pa zarad sebe budu zdravije i lepše a ne da tako kažem "ku*če" Mr. Green okolo kao da su ne znam ti ja šta....
i opet... ma ajde bre....... Rolling Eyes
Imam ja u rodbini punije osobe, imam i u komšiluku....ima ih svuda.... ali bar svako od njih kad ih vidim na ulici ili bilo gde nastoje da izgledaju pristojno...a ne da sebe upropaste.
eto...ko shvati, razumeće naročito onaj ko živi gde ja živim...mada ih ima svuda al ajt

edit- "biću kratka i jasna.." malo morgen .. Laughing
 
ex_deda
Banovan!

*28*
*28*





Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 7256

australia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 03, 2007 10:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Deblje zene imaju sharm koji treba da istrebi od ochekivanaog i opshte shvac'enog, to je teshko ali ipak uspeju po mom iskustvu, divna je ljubav, i puno izvrac'ena od prirodno punoc'ne zene.

Problem je kao i sa svim ostalim ljudima, i one znaju da biraju i imaju prohteve.
Naravno i divno je da je to manje vremenski bitno, na kraju ko gubi je onaj shto se predumishlja i zahvati da se sva ispitivanja koje se vode jesu prava veza izmedju dvoje ljudi koji se vole. Ako je tako, shta je bitno bilo shta drugo, kao treuntna fizichka situacija tela, porok ili politichko chak opredeljenje. Volish osobu ispred sebe i opredelio si se, koga se tiche ishta drugo je u stvari stvarno sporedno...

ex-deda
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 03, 2007 12:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da se razumemo, nikada nisam vredjao debele devojke. Ustvari lazem, jesam jednom jer je morala da pravi sendvic bas dok sam bio sa devojkom u sobi u sklopu koje je i kuhinja Twisted Evil
 
cicmilos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Dec 2007
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 18, 2007 6:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bih mogao da budem sa debelom curom u vezi ali nikad ma koliko da je slatka, ja volim sportski tip cure a ako je debela to znaci da je mrzi da zivi kamoli da se bavi nekim sportom.... a inace mi ne smetaju.......
 
Nesho79
Zaljubljeni
<b>Zaljubljeni</b>



Godine: 45

Datum registracije: 23 Dec 2007
Poruke: 21378
Mesto: U njenom srcu//Cacak-KM

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 23, 2007 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja iskreno vise volim punije nego mrsave Smile

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> debele devojke??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon