www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

debele devojke???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Notepad23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 11

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 25, 2007 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam navijac srednjih koje su oko 60-70kg tezine. Trazim nesto poput sebe.

A inace mislim da je debljina prouzrokovana ljudskom lijenoscu. 5% je bolest a 95% je lijenost. Cure/momci koji samo sjede pred televizorom i obavezno ne propustaju nista sto ima veze sa hranom.


 
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 5:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim debele cure..nikad nisam izlazio sa nekom 'krupnijom' curom..
nikad ih nisam zadirkivao niti prozivao ali ne volim da mi bude cura..
a imam par dobrih drugarica koje su krupne..

_________________

--_make love not war_--
 
Atila88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Sep 2008
Poruke: 5
Mesto: Pancevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 24, 2008 12:09 pm    Naslov poruke: Krupnije devojke Na vrh strane Na dno strane

Krupnije devojke mozda nisu tako lepe ali imaju unutrasnju lepotu,sto ih nekako prolepsava i onda su lepe.Ja iskreno volim debele jer su extra.
 
mrvica92
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 30 Okt 2007
Poruke: 661
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 24, 2008 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A ja bas ne volim zgoljave, nekako me strah da ih ne izlomim. Volim kada ima da se radi

_________________
"I htede ciganka
da mi pogleda dlan,
a ja nedadoh.
Prasnjavim putem
odoh iz sela
i ostavi dragu da me ceka.
Cvet sto zamirisa
u mojoj basti
otkidose!"
 
Atila88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Sep 2008
Poruke: 5
Mesto: Pancevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 25, 2008 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zgoljave jesu mozda lepse kad ih gledas u guzu ali kad vidis bucku sa ogromnim dudama,to je najbolje.One su bar velike i pune mesa Very Happy
 
nikolic_rs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2007
Poruke: 65

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 25, 2008 9:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja cu samo reci da su svi lepi na svoj nacin,ali danasnji nacin gledanja na lepotu,je samo jak dugogodisnji medijski uticaj,zar ne??? Od kada su se sa naslovnih strana pocela smesiti lica sa plocicama,dugonoge devojke,a pisano je da su savrseni,i godinama tako,dok globalno nije prihvaceno,za 100 god ce ideal mozda biti skroz nesto drugo....

_________________
Ne opterecuj se nebitnim stvarima, jedan je zivot! Smile
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 07, 2008 7:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada nisam mario krupnije devojke .. cak sto vise vecina devojaka s kojima sam do sada isao su bile krupnije .. jednostavno ja to ovako gledam " Vuk dlaku menja, al cud nikada " ..

Iz primera koji je moj prijatelj Johnny dao mozete da vidite da ako covek resi nesto, veoma lako se to moze srediti i da se posle osoba ne moze ni prepoznati. Znam isto tako dosta ljudi koji su se promenili do te mere da kad sam ih posle nekoliko godina video sam ostao u soku. Znaci ..osobu nikada ne treba gledati po vanjskom izgledu nego po unutrasnjem .. onom iz srca i duse.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 07, 2008 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boky je napisao/la sledeće:
Nikada nisam mario krupnije devojke .. cak sto vise vecina devojaka s kojima sam do sada isao su bile krupnije ..


Zemljak, de ovo malo prepravi, ili nešto, nije ti ova rečenica jasna...

ja sam svoje napisao ovdje... samo eto, ovo mi zapalo... Cool

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 07, 2008 3:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa vecina devojaka koje su mi bile cure do sada su bile krupnije ... Rolling Eyes

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 07, 2008 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa dobro, ali pišeš da nikad nisi MARIO krupnije djevojke... Sad, da li ja ne razumjem riječ "mario" ili...

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 07, 2008 3:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja to koristim prema onom mariti tj. brinuti .. znači nisam nikad brinuo u vezi toga .. nadam se da sam sad jasniji ? Embarassed

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 07, 2008 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e onda sam imao pravi "prijevod" riječi, ali bi bilo odmah bar meni jasnije da si npr napisao: Nikad nisam mario da li djevojka krupna.... al dobro. Nea veze...

Ma veselije su, ebeš ga... Što kaže Will Smith: "Gettin' jiggy with it!" Wink

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> debele devojke??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon