www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li ste aktivan ili pasivan turista?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Turizam ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 3:21 pm    Naslov poruke: Da li ste aktivan ili pasivan turista? Na vrh strane Na dno strane

Kada otputujete negdje, da li više volite da nađete neko svoje mjestašce pod palmom i uglavnom sjedite tu sa lijepim pogledom odmarajući vlastitu tjelesninu tak cijeli dan, ili volite da istražujete novo područje doslovno koračajući svuda? Very Happy

 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Druga opcija.
Ne drzhi me mesto, pogotovu ne za vreme odmora. Podsecam sam sebe na Japance, s razlikom da ne "klikcem" toliko foto-aparatom. Znam da se vratim iz toplih krajeva sasvim beo. Mr. Green Ali imam uspomene i saznanja o novim predelima, naraFno i ljudima, koje su samo moje. Mr. Green Ne volim to tromo i umrtvljeno lezhanje i izlezhavanje, a zvezda Danica pripekla. Ako idem u zimskom dobu u neke predele gde je ski-predeo, onda skoknem i po oblizhnjim mestima. ukratko. Smile

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super tema Very Happy Ja sam jedna od onih koji vole da uzivaju, ali isto tako vec ako sam dosla u neko novo mesto, volim to mesto i da vidim, svuda zavirim, slikam sve sto mi je zanimljivo... i na neki nacin, to mi je najvece bogatstvo koje vratim sa putovanja, saznanje da sam videla nesto novo, krocila na neko novo tlo... Nikada mi nisu bili jasni ljudi koji odu negde na letovanje, zimovanje, ekskurziju... i pitas ih sta su videli, a oni se secaju samo hotelske sobe Rolling Eyes

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kakav sam onda turista ako bih sedela i ne bih nista radila, to po meni nije odmor a i tako se ne upoznaje zemlja koju posecujes

inace volim da putujem i koliko god da je u mojoj moci, da istrazujem nova mesta, nove kulture, ljude, itd

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala, škorpijice Very Happy
Temu sam zapravo postavila upravo da bih uvjerila ljude ( eto, dameski na primjer) da postoje ljudi koji na odmoru nađu sebi jedno isto mjesto na plaži i tamo provedu ostatak letovanja. Ali, eto, njima se to dopada, tu im je najbolje, imaju valjda sve što su htjeli i ne pomjeraju se.
I ja isto to volim kad sjedim, gledam u pučinu, pijem pićence cijeli dan i uživam.
Ali ipak, većinu odmora provedem na svim stranama Laughing Nema gdje me nema. Ne idem uvijek po nekom šablonu, nego se raspitam što je najbolje posjetiti, vidjeti, stvarno želim da iscrpim iz tog odredišta sve što se može iscrpeti.

Ali, ne bunim se ni kad leškarim satima na jednom istom mjestu. Laughing
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ali ako ne istrazujes, ne mozes ni pronaci to idealno mesto Mr. Green

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 5:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, zato neki ljudi po nekom šablonu prvi dan -istraže, ako to i mogu tako nazvat- prvu plažu ispred hotela i tu naprave rupu u pjesku i leže. Mr. Green
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 6:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrlo, vrlo aktivan...

Zavirim u svaki ugao, provjerim sve vrste restorana, ukljucujuci "lokalne prcvarnice", fotografiram sve i svasta, obidjem sve vrste duhovnih gradjevina i brbljam s lokalnima, koliko je to moguce.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da, aureliano, dobro si me podsetio, obozavam da fotografisem, sto su se vec neki ovde i uverili Mr. Green

prosto mi je uzivanje da slikam mesta koja sam posetila, pa se tako prisetim s vremena na vreme


inace, slika govori vise od reci, zar ne> Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 11, 2007 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim da idem u toplim krajevima i tokom dana,mogu ostati po ceo dan na plazi.... Mr. Green Mada uvece mogu svud setati,obici sva mesta...to je danju plaza a uvece setnja Wink
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 11, 2007 2:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam, i jedno i drugo, secam se kada sam bila na kritu, ostali smo nedelju ipo, prvi dan hotel, bazen, drugi dan isto tako, pa poludis, dosta ti je tog sunca i hotela, uzimas auto i ides gde hoces.
Trazis druge plaze, ljude, mesta, kafice...
Druga varijanta mi bolje stoji Wink
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 11, 2007 6:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja to nekako na smenu...prvo sve lepo istrazim, nadjem sebi neki zabacen kutak i tu se 'parkiram' Mr. Green

strahovito volim da obilazim muzeje, zabacene ulicice, ducane itd i da posle svega popijem kaficu na miru u nekom vec poznatom 'cumezu' koji pronadjem vec prvi, drugi dan po dolasku u neko mesto Very Happy prosto sam preporodjena nakon takvog dana Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Turizam ~ -> Da li ste aktivan ili pasivan turista? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon