www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Lica i karakteri
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 5:50 pm    Naslov poruke: Lica i karakteri Na vrh strane Na dno strane

Da li vam se događa da po crtama nečijeg lica možete osjetiti narav, kakav je karakter određena osoba?
Na primjer, ja često po nečijem licu, mogu osjetiti da je ta osoba dobra, ili zla. Nevjerovatno ali u ogromnoj većini slučajeva to što osjetim ispadne točno!
Isto tako na neki način po licu mogu vrlo često osjetiti ako je osoba zla, npr.

A vi?



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 6:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedino tako i biram ljude koji ce bit oko mene.od malena sam znala ljude procjenit po faci, skoro nikad ne grijesim, skoro 100% tocna tehnika Very Happy ako mi netko nije simpatican po faci odma se distanciram od njega.to nije nista neobicno, to je sasvim normalna pojava, bar meni, meni to nikad nije bilo cudno jer oduvijek funkcioniram na taj nacin.sve se vidi iz lica, lice nista ne skriva, lice oda cak i to da pokusavas nesto sakrit, nije neka mudrost

_________________
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 9:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da mimika igra vecu ulogu u procenjivanju karaktera ljudi, od samih crta lica, ali dobro...

Mislim da se najvise provide uobrazenost i arogantnost (Uglavnom visoko celo, siroke nozdrave i podignut luk obrva odaje uobrazenost)...
Dobri i emotivni ljudi imaju pitome crte lica i krupne, iskrene oci (ja te oci zovem - plisane oci) Smile
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu to procijeniti ja uvijek mislim da su svi dobri pa se poslije iznenadim
 
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 3:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nemam lice ali imam karakter

_________________
NO REMORSE NO REGRET
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 4:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja to najbolje osjetim po ocima, ustima i ponekad po crtama lica.Ali ima osoba kod kojih su te crte bas neutralne i kod kojih se to ne moze lako saznati. New Spiral
 
gagily
Banovan!

***UvEk U pOkReTu***
***UvEk U pOkReTu***





Datum registracije: 03 Feb 2007
Poruke: 11546

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja samo po ocima mogu proceniti neciji karakter-volim razgovarati ocima Embarassed

_________________
sudbina ili hir

 
Zoka74
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Dec 2006
Poruke: 129
Mesto: Offenbach

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da u svakom covjeku treba prvo sve dobro vidjeti,ali me osjecaj u stamaku rijetko prevari.
 
palmal
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Feb 2007
Poruke: 34

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izgled vara nekad netko za koga misliš da je ok osoba ispadne da je gad, a ona zla osoba ispadne ful dobra... a ima nas svakakvih
 
stimi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 02 Dec 2002
Poruke: 148
Mesto: off

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 4:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da,i mogu reci da me osjecaj rijetko vara.
 
LA*PERLA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 02 Mar 2007
Poruke: 5670

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lice određuje karakter

Potrebno je manje od sekunde da procijenimo je li neka osoba vrijedna našeg povjerenja

Iako nas uče da čovjeka ne treba procjenjivati na prvi pogled, čini se da naš mozak ipak radi na tom principu. Naime, novo istraživanje na Sveučilištu Princeton pokazalo je da je ljudskom mozgu potrebno manje od sekunde da bi procijenio je li neka osoba pozitivna i vrijedna našeg povjerenja.
Psiholog Alex Todorov, voditelj istraživanja, otkrio je da ljudi intuitivno donose brze zaključke o nekome prije nego se u prosudbu uključi razum. »Veza između crta lica i karaktera je prilično krhka, ali to ipak ne priječi ljudski um da procjenjuje druge na prvi pogled«, rekao je Todorov. Mnogi ljudi, pokazalo je istraživanje, bez problema zaključuju je li neka osoba simpatična i dobra bez toga da su s njom progovorili i jednu riječ.
U istraživanju je sudjelovalo 200 ljudi. Oni su trebali na ekranu računala pregledati 66 različitih lica i ocijeniti kakve su to osobe. Lica su se izmjenjivala nakon 100, pa 500 milisekunda te na kraju nakon cijele sekunde. Osim ocjenjivanja lica, sudionici su trebali bilježiti i to koliko su sigurni u svoju procjenu. Pokazalo se da se bez obzira na vrijeme odlučivanja odluka ispitanika nije promijenila. Dogodilo se jedino to da su oni bili sigurniji u svoju odluku.
Todorov je prošle godine sa svojim studentima također proveo jedno istraživanje u kojem su studenti ocjenjivali lica političara na plakatima tijekom izborne kampanje. Tada se također pokazalo da su sudionici nakon samo sekunde gledanja u plakat dali svoju ocjenu o karakteru političara.
Voditelj istraživanja je naglasio da se procjene na »prvu loptu« ipak tijekom vremena mogu promijeniti dubljim promišljanjem. Jer, kako vrijeme prolazi, mi bolje upoznajemo neku osobu te ipak dolazimo do cjelokupnije slike o nekome. No budući da naš mozak tako brzo donosi svoj sud, znanstvenik smatra da bismo toga trebali biti svjesni. Na osnovu čega ljudi donose tako brze zaključke o nečijem licu još nije sasvim razjašnjeno. Zna se primjerice da je u većini slučajeva privlačnije lice koje je simetričnije i pravilnih proporcija.
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 16, 2007 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E pa sigurna sam da po mom izgledu to niko ne moze odrediti! Evil or Very Mad

Jer uvek se nesto glumim, neku osobu koja ja nisam...

Jedino na forumu sam iskrena.

Po mom licu mozete da zakljucite da sam hladna i nezainteresovana, da mi nista ne znaci ni kada se nesto desi meni bliskoj osobi, da sam devojka za jedno vece i da sam spremna prodati se i uraditi bilo sta za novac...I da sam sasvim neozbiljna....A koliko mi je ustvari takvo lice donjelo problema, nemam pravog prijatelja, svi misle da sam ja nedodirljiva da me nista ne moze pogoditi i da meni pravi prijatelj i ne treba....

A inace uopste nisam takva samo sto odlicno prikrivam kako se osecam.... ConfusedA novac mi ne znaci apsolutno nista u odnosu na druge stvari, i nikada se ne bih prodala ni za novac ni za bilo sta drugo... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Lica i karakteri Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon