www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta znaci auto za tebe?
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  
Autor Poruka
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 11:34 am    Naslov poruke: Sta znaci auto za tebe? Na vrh strane Na dno strane

Za neke je auto sredstvo sa koje mozes ici od A do B. Za druge opet je neka vrsta umetnost.

Sta je auto za tebe?



_________________
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 1:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Very Happy uuu teskog li pitanja... Rolling Eyes
Pa lepo, za mene auto predstavlja neko zadovoljstvo koje mogu da cuvam, da vozim, da me vozi, perem, jednostavno da vodim brigu o nekom...
Neko ko ce da me hladi u jako toplim-suncanim danima dok ga vozim i sedim u njegovim sedistima sa devojkom pored.... malo je tesko da se opise ali to je to, nikako ne od tacke A do tacke B... to je transportni, a ovo je neka vrsta luksuza. Smile

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
DJ WelleR
***UvEk U pOkReTu***
***UvEk U pOkReTu***



Godine: 32

Datum registracije: 25 Feb 2007
Poruke: 4184

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 2:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve je rekao g_bmw_m3 Neznam sta jos da dodam jer delim isto misljenje sa njim.
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 2:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mene je auto prevozno sredstvo od tacke A do tacke B, nesto udobnije od autobusa, veliki problem kad zelim da se uparkiram, ogranicenje koliko mogu da pijem, odgovornost prema ljudima koje vozim sa sobom, velika obaveza oko odrzavanja, za moje potrebe na duze staze (recimo 10 godina) i skuplja od taxija....eto...iz mog zenskog ugla.... Wink

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 12, 2007 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ufffffffff sta je za mene auto....Pa mislim da bi mogao da pisem o tome sta je za mene auto do prekosutra,...
Za mene je auto ono sto je Mona Liza za svakog slikara,umetnicka skulptura,kao prelepa zena,...u kome uzivas,dozivljavas uvek nova iskustva,bivas zadovoljen,jos ako odvedes u njemu devojku do avale ,kosutnjaka Wink onda mu nema ravnog,....onda je ato svetinja

znaci auto je kao zena lep,proporcionalan,neodoljiv,ako znas njime da rukujes ima da uzivas kao nikada do tada a ako ne znas njime da rukujes je*o si jeza u ledja...

sta vise da vam kazem mislim da sam dovoljno reko sta je auto za mene...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Gardas88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 147
Mesto: Podgorica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mene je auto bmw(on se voli i postuje)! Ostalo su prevozna sredstva... Mr. Green (šala)...
Automobili "imaju dušu"! Da li im je daju dizajneri, inzinjeri ili neko treći diskutabilno je, ali strast prema njima često nadvlada razum, zato mislim da predstavljaju vaznu granulu u oblasti umjetnosti, nauke i načina življenja...
 
mkotur1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 94
Mesto: Canada

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 4:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za sada mi je stalo do brzine i do velikih konjskih snaga ali to je zato sto imam 19 godina. a posle kad se malo smirim i "odrastem" onda neki luxuzni auto za familiju i da bude bezbedan
 
Chain
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Nov 2006
Poruke: 40

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 3:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Auto je za mene sve. Od prevoznog sredstva, moje sobe (tacnije kreveta), pokazatelj imucnosti .....
 
Milos NS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 242
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 10:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mene je auto stvarno mnogo... Volim svoje automobile do granice koja prelazi dobar ukus... Sad kad sam prodao zadnji vise sam bio tuzan nego kad me je devojka ostavila Embarassed
 
P_r_e_d_a_t_o_r
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 05 Mar 2007
Poruke: 637
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opustanje,uzivandje
Auto mene mnoogo opusta
Uzivam kad sam u njemu!
 
bokiva39
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2006
Poruke: 71

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

g_bmw_m3 je napisao/la sledeće:
Very Happy uuu teskog li pitanja... Rolling Eyes
Pa lepo, za mene auto predstavlja neko zadovoljstvo koje mogu da cuvam, da vozim, da me vozi, perem, jednostavno da vodim brigu o nekom...
Neko ko ce da me hladi u jako toplim-suncanim danima dok ga vozim i sedim u njegovim sedistima sa devojkom pored.... malo je tesko da se opise ali to je to, nikako ne od tacke A do tacke B... to je transportni, a ovo je neka vrsta luksuza. Smile


Sta reci vise covek je sve lepo rekao jedino sto bih ja voleo da posedujem unikatan automobil za nase prostore kao naprimer Plymounth Baracuda 71' godiste sa Hemi motorom ili Ford shelby gt 500 66'-67'... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ali takvo nesto je daleko trenutno... Wink Wink

_________________
Samo svemir i ljudska glupost su beskonacni mada za svemir nisam siguran. Albert Ajnstajn
 
Mil-KG
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 29 Sep 2005
Poruke: 257
Mesto: Aschaffenburg

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 2:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa 18 kada sam polozio, auto je bio sve za mene, mada ga sada vidim samo kao prevozno sredstvo, i nije mi vazno kada i koji auto vozim.

_________________
Mil-KG
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Sta znaci auto za tebe? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon