www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako zaboraviti bivšu
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
jelena_ns
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 3849
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 6:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislis pa ne primetis vrline Smile


_________________
"Varoši ima, što da grešim dušu, boljih i lepših al’ samo jedna je, shvaćaš, varoš u koju se vraćaš!"
 
Nightmare
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 2933

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 7:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije nego! Kakvo je vreme doslo vrline se sakrivaju, a istice se ono sto nekad nisi smeo ni da mislis, da ti neko s' lica ne procita misli. Ma u pravu si 100%. Problem je sto mi je i dalje sve gore i gore. Embarassed

_________________
The sun is the same in a relative way but you're older, Shorter of breath and one day closer to death.
 
Adonis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 14 Jan 2005
Poruke: 18

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 7:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bivsa, koja bivsa???? Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 
*Ghost*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Feb 2005
Poruke: 74
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To vam je samo zabluda. Preboleti devojku. U stvari stekli ste naviku da je vidjate, zovete itd. Jednostavno ako prekinete svaki kontakt i izadjete u zezanje videcete da ima toliko prelepih devojaka da bi se nervirali oko jedne. Pokusajte sa drugom i polako zaboravite na tu "staru naviku". Pozz

_________________
"...imam sve sto pozelim, samo jedno ne, da me neko bar na tren, voli zbog mene..."
 
Jebac na vijolini
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 1

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 7:43 pm    Naslov poruke: to boli Na vrh strane Na dno strane

imao sam prilike das se nadjem u toj situaciji nije sve jedno to boli jos vide boli ako te je prevarila onda ces je tesko zaboraviti kao i ja ja mislim da je nikada necu zaboraviti.zato samo pamet u glavu i polako
 
satelit
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 12

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 8:08 pm    Naslov poruke: NIKAKO Na vrh strane Na dno strane

Nikao je odgovor.
ne moze se zaboraviti nikad ali se moci naci druga i tako slobodno vreme ispuniti da misli manje lete okolo.
 
msasa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 09 Jun 2004
Poruke: 83
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 1:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a zasto je zaboraviti??? Zar nije lepo pamtiti sve u zivotu sto je budilo emocije, gorelo plamen u telu i gasilo vatru u srcu???? Malo bolje razmislite kad postavljate ovakva pitanja. Glupo je pitati tek tako. osobina genija je da hrane glupake 200 godina iza sebe. Razmislite o tome!!!!
 
ULT_RAS
~ Voli svog Anđelka ~
~ Voli svog Anđelka ~



Godine: 41

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 5456
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 9:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zaboraviti nekog u pravom smislu reci je nemoguce jer taj neko je bio izvesno vreme deo tvog zivota, tako da je moguce samo manje misliti na njega sto je slozice te se samnom ni malo lako. imao sam i ja situacije da posle raskida stalno mislim na tu osobu i zbog toga odbacujem razne neke mogucnosti da uzivam u novoj vezi, sve dok jenog dana nisam shvatio da nista i niko nije vredan moje patnje i da ta osoba nije jednina na svetu naprotiv ima ih dosta i procice ih jos mnogo dok ne naidje ona prava sa kojom cu provesti ostatak zivota. 8)
 
Leo Flawless
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 41
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 2:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemoguce je zaboraviti bivse ljubavi. To su ipak neki neizbrisivi tragovi. Prisjetimo se kako smo voljeli, sjetimo se tog osmjeha i tog najljepšeg "Volim te"
Bez obzira na to da smo i sada sretni sa nekim drugim, uvijek nam ostaju ta sjecanja. Nikada ih necemo izgubiti, pa makar ona bila sretna ili bolna. Uvijek ce biti u nasim srcima...Kao tiha patnja.

_________________
Nothing hurts like love
 
shomey
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 04, 2005 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zaboraviti devojku... tesko... jos ako ste se zabavljali 2 godine... Crying or Very sad
 
mysterious1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 04, 2005 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

xm, jeste tesko zaboraviti bivsu...
ali vece sise kod nove sigurno pomazu
i da, da ne budu mlohave mnogo...
 
neli71
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 13 Dec 2004
Poruke: 26
Mesto: germany

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 2:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Momci jedini recept kad vas riba ostavi je da nadjete odmah jos lepsu,jos bolju
i jos zgodniju!A to bar nije tesko ima dovoljno zena za sve!Uglavnom se stara ljubav brzo zaboravi!Ako je problem naci je onda trk u Banja Luku tamo ih je uvek bilo 7 na 1 ako ne i vise!!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Kako zaboraviti bivšu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 2 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon