www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako zaboraviti bivšu
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
DimitrijeR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Feb 2008
Poruke: 76

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 01, 2008 10:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve zavisi kakva je veza bila.
Prođe određeno vreme i pojavi se interesovanje za drugu devojku.
Bivša ne može da se zaboravi, ali osećanja vezana za nju nestanu.


 
**Ghost_Rider**
Banovan!

Iskusni član
Iskusni član



Godine: 30

Datum registracije: 10 Jun 2007
Poruke: 947

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 01, 2008 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo zavoleti drugu....

_________________
ljudi xitno mi je potrebna pomoc... Zamolio bix was swe da posxaljete poruku "Morar i Zoka - Srce tiho zaplache" na ovaj profil : kako bi pobedio na takmicxenju "Naj Srbije" ... Hwala .. ... Sme da se glasa samo jednom...
 
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 01, 2008 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslati joj poklon: 9-o milimetarsko zrno u obliku kupe...

_________________
 
The Realist
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 11 Sep 2006
Poruke: 355
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 07, 2008 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednostavno, samo kontakt svaki sa njom prekinuti!!

_________________
"I know where I'm going and I know the truth, and I don't have to be what you want me to be. I'm free to be what I want."-Muhammad Ali
 
dzoni78
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 24 Mar 2008
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 24, 2008 3:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaki savet je dobar ili pomaze makar toliko dok sam na forumu,dok se se barem malo nasmejem dok...
Ali,tesko je. San se gubi,budim se tokom noci,pogledam na sat,cudim se kako vreme tako sporo tece.. I onda,kada konacno pred zoru uspem da utonem u san,kao crv nekakav,uvuce mi se u snove i sve nestane. Ustanem umorniji i opet me isti misli gone. I tako ce,ne znam do kada.. Ne osecam glad,zedj,radost..Samo je tuga..
Svaka poruka mislim da je njena,svaki poziv,svako ko je zna ocekujem da ce je spomenuti,makar jednom recju.Nadam se da cu je ugledati makar i tamo gde nikad i ne bi bila..I to ime..
Ni sam ne znam odakle sakupim snage za novi dan.
Ne znam ni zasto je sve prestalo.Zasto se ovako zavrsilo.
Sta ostaje? Misli,nagadjanja,ljubomora..
Znam,udavio sam vas,mislite da sam p..da,ali ovako mi je lakse.
barem da vam napisem. Crying or Very sad Sad
 
BaBy**
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 359

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 25, 2008 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne pozdravljat se sa njom..izgubiti kontakt..nac novu curu..izlaziti sa jaranima...vrijeme lijeci rano..ono je sve sto ostaje nakon prekida..
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 25, 2008 12:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dzoni78 je napisao/la sledeće:
Svaki savet je dobar ili pomaze makar toliko dok sam na forumu,dok se se barem malo nasmejem dok...
Ali,tesko je. San se gubi,budim se tokom noci,pogledam na sat,cudim se kako vreme tako sporo tece.. I onda,kada konacno pred zoru uspem da utonem u san,kao crv nekakav,uvuce mi se u snove i sve nestane. Ustanem umorniji i opet me isti misli gone. I tako ce,ne znam do kada.. Ne osecam glad,zedj,radost..Samo je tuga..
Svaka poruka mislim da je njena,svaki poziv,svako ko je zna ocekujem da ce je spomenuti,makar jednom recju.Nadam se da cu je ugledati makar i tamo gde nikad i ne bi bila..I to ime..
Ni sam ne znam odakle sakupim snage za novi dan.
Ne znam ni zasto je sve prestalo.Zasto se ovako zavrsilo.
Sta ostaje? Misli,nagadjanja,ljubomora..
Znam,udavio sam vas,mislite da sam p..da,ali ovako mi je lakse.
barem da vam napisem. Crying or Very sad Sad


Nisi nas,brate,udavio,uopšte.Dobro je priznati ovako nešto.Hvala Bogu da neko kaže ovako nešto.I ne treba da te bude sramota zbog toga.Niko te ne zna lično ovde na forumu,tako da ne moraš da brineš.Ko misli da si p..da,taj isti je maloumni idiot.I veruj mi,potpuno te razumem.Koliko puta sam neprospavanih noći proveo zbog neke tamo(a i sad je tako Embarassed Crying or Very sad ).
Da li vreme leči rane?Ne,uopšte,ne.Lažu oni koji kažu da vremenom prodje sve.Muškarci uvek pamte one žene i devojke:ili koje nisu imali,ili one koje su imali,a izgubili.Osećanja nestanu,ali uvek postoji onj mučan osećaj da si bio s nekom i da si je mnogo voleo,a da nisi više s njom ili da si je mnogo voleo,a nikad je nisi imao.To ne boli,to zna da ubije...Auh,i ja počeh da budem pateičan...Šta ću ''ponelo me gradivo''... Mr. Green
Kako zaboraviti?Kako preboleti?
Pa kad se desi nova ljubav(srećna ljubav!),onda je lakše i prethodna ljubav prestaje da boli i ''ubija''.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 25, 2008 8:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Johnny-Delija je napisao/la sledeće:
dzoni78 je napisao/la sledeće:
Svaki savet je dobar ili pomaze makar toliko dok sam na forumu,dok se se barem malo nasmejem dok...
Ali,tesko je. San se gubi,budim se tokom noci,pogledam na sat,cudim se kako vreme tako sporo tece.. I onda,kada konacno pred zoru uspem da utonem u san,kao crv nekakav,uvuce mi se u snove i sve nestane. Ustanem umorniji i opet me isti misli gone. I tako ce,ne znam do kada.. Ne osecam glad,zedj,radost..Samo je tuga..
Svaka poruka mislim da je njena,svaki poziv,svako ko je zna ocekujem da ce je spomenuti,makar jednom recju.Nadam se da cu je ugledati makar i tamo gde nikad i ne bi bila..I to ime..
Ni sam ne znam odakle sakupim snage za novi dan.
Ne znam ni zasto je sve prestalo.Zasto se ovako zavrsilo.
Sta ostaje? Misli,nagadjanja,ljubomora..
Znam,udavio sam vas,mislite da sam p..da,ali ovako mi je lakse.
barem da vam napisem. Crying or Very sad Sad


Nisi nas,brate,udavio,uopšte.Dobro je priznati ovako nešto.Hvala Bogu da neko kaže ovako nešto.I ne treba da te bude sramota zbog toga.Niko te ne zna lično ovde na forumu,tako da ne moraš da brineš.Ko misli da si p..da,taj isti je maloumni idiot.I veruj mi,potpuno te razumem.Koliko puta sam neprospavanih noći proveo zbog neke tamo(a i sad je tako Embarassed Crying or Very sad ).
Da li vreme leči rane?Ne,uopšte,ne.Lažu oni koji kažu da vremenom prodje sve.Muškarci uvek pamte one žene i devojke:ili koje nisu imali,ili one koje su imali,a izgubili.Osećanja nestanu,ali uvek postoji onj mučan osećaj da si bio s nekom i da si je mnogo voleo,a da nisi više s njom ili da si je mnogo voleo,a nikad je nisi imao.To ne boli,to zna da ubije...Auh,i ja počeh da budem pateičan...Šta ću ''ponelo me gradivo''... Mr. Green
Kako zaboraviti?Kako preboleti?
Pa kad se desi nova ljubav(srećna ljubav!),onda je lakše i prethodna ljubav prestaje da boli i ''ubija''.




momci, svaka vam cast Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
dzoni78
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 24 Mar 2008
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 25, 2008 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisi nas,brate,udavio,uopšte.Dobro je priznati ovako nešto.Hvala Bogu da neko kaže ovako nešto.I ne treba da te bude sramota zbog toga.Niko te ne zna lično ovde na forumu,tako da ne moraš da brineš.Ko misli da si p..da,taj isti je maloumni idiot.I veruj mi,potpuno te razumem.Koliko puta sam neprospavanih noći proveo zbog neke tamo(a i sad je tako Embarassed Crying or Very sad ).
Da li vreme leči rane?Ne,uopšte,ne.Lažu oni koji kažu da vremenom prodje sve.Muškarci uvek pamte one žene i devojke:ili koje nisu imali,ili one koje su imali,a izgubili.Osećanja nestanu,ali uvek postoji onj mučan osećaj da si bio s nekom i da si je mnogo voleo,a da nisi više s njom ili da si je mnogo voleo,a nikad je nisi imao.To ne boli,to zna da ubije...Auh,i ja počeh da budem pateičan...Šta ću ''ponelo me gradivo''... Mr. Green
Kako zaboraviti?Kako preboleti?
Pa kad se desi nova ljubav(srećna ljubav!),onda je lakše i prethodna ljubav prestaje da boli i ''ubija''.


Na kraju,vreme i vreme...
Kako prolazi,u pocetku,cini mi se da me razbija na komade i da nikada nece toliko da prodje da bih zavoleo opet...( ili sam toliko potonuo) Question
Johnny D, hvala bratelo!
 
Villy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 157

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 25, 2008 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Welcome to my world... Ma evo vec posle godinu dana i 4 meseca ok veze sve je slabije i slabije sanjam
 
Filip-bmw
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 18 Feb 2010
Poruke: 1
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 18, 2010 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozda ovo nije tema za to -.-
ali imam nekih problema sa devojkom,pa ako iko moze da pomogne neka kaze sta misli!!
skoro 10 meseci smo zajedno,i posle nekih 7 ona mi kaze da ne zeli da ima nikog i da nece da prica kasnije da je imam samo mene kao decka (inace ja sam joj 3 decko) ... kaze kako ne zna da me voli,ne oseca mozda nista,i tako...i posle toga se sve sredilo i bilo super skoro super !
i evo sad posle 10 meseci skoro ona totalno drugacija,kaze mrzi je da dodje do mene jer je hladno napolju,dog. se nesto za Facebook da necemo koristiti (to je bila njena ideja) i ona ode stavi nove slike koje nisu bas za facebook,i ja uzmem i obrisem moj Fb!
i sad ne znam da li je tu neko drugi za nju ili sta je....da li je ne zrela ...
Hvala ako mozete pomoci !!! Crying or Very sad
 
mcpljugic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 29 Nov 2006
Poruke: 15
Mesto: dubica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 09, 2010 9:17 am    Naslov poruke: bivsa Na vrh strane Na dno strane

Ja sam skoro prosao to sve, mada sam ja nju ostavio, 3 godine veze, danima me je proganjala, nasao sam novu djevojku. staru vezu sam zavrsio tako sto joj nisam nista odgovarao, ugasio sam Facebook i jednostavno je ona vidjela da je to to i sad je ok.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Kako zaboraviti bivšu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  sledeća
Strana 12 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon