www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako zaboraviti bivšu
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
redline
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 13

PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vratiti se starom životu ine razmišljati o njoj i o drugim curama,vrijeme lijeći sve rane. ona prava će doći kad dođe vrijeme,a vi samo živite svoj život!!!!!!

 
djomlapa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Okt 2004
Poruke: 521
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nadjes novu....i to je to !
odmah zaboravis.....
okreces novi list !!!
 
Tale42
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljubav je to,napravi coveka slepim pa treba dobar udarac da bi se osvestio

PS: Hteo bi da pozdravim sve clanove domaci.com na dobro uradjenom poslu.
 
zvoncica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 45

Datum registracije: 05 Sep 2004
Poruke: 3839

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 10, 2005 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Taj fajl gde je bivsa jednostavno na DELETE! Wink kapiras

_________________
zvoncic@

Najvrednije i najlepse stvari na svetu ne mogu se videti ili dodirnuti.One se mogu samo osetiti srcem!!!
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako zaboraviti bivsu?....Pa to je bar jednostavno...sa sadasnjom! Laughing

_________________


 
Bidzo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 08 Dec 2004
Poruke: 32
Mesto: Kraljevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se i da dodam,nemati nikakav kontakt sa njom

_________________
pusti ga neka leti neka ga koke vide,
posle ce biti kasno i petlu vreme ide
 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najlakse zaboraviti bivsu je tako sto nadjete novu

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
Bidzo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 08 Dec 2004
Poruke: 32
Mesto: Kraljevo

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to ti kazem

_________________
pusti ga neka leti neka ga koke vide,
posle ce biti kasno i petlu vreme ide
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 2:27 am    Naslov poruke: Sami sebi jedino mozemo pomoc Na vrh strane Na dno strane

Veze znaju ostaviti jako velike oziljke na nas u buducnosti. Ali iz sjecanja na proslu vezu mozemo jedino sami sebe izvuci. Sjesti i popricati sami sa sobom i doci do zakljucka da nije kraj sveta da je pred nama jos mnogo djevojaka spremnih na super vezu, i nastaviti dalje kroz zivot.

Ja sam skoro imao vezu, za koju sam na kraju se ispostavilo vise bio zagrijan, volio tu curu vise od svega ali kad sam onako iz zeze upitao curu.: Volis li me? ona je odgovorila: Ne volim... Reko aj vidimo se u nekom drugom zivotu, MOZDA!!!

Naravno bilo je tesko nakon toga, pogotovo kad sam ju ubrzo nakon tog vidio sa novim deckom, ali tad sam ju jos vise poceo zaboravljati, jer sam skontao da joj uopste nije bilo stalo do mene, iako sam ja njoj rekao da ju volim i svojim postupcima upucivao na to. Ona je jednostavno bila slijepa na sve to i bilo je ispravno to sto sam uradio.

Trenutno nemam curu, proslo je 2mjeseca od te veze, ali iskreno jos nisam ni pokusavao nesto nac, jednostavno cekam, ljubav dodje ili naletimo na nju.
 
davorka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Mar 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 2:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ej znas kako se kaze:vreme leci rane.....ali oziljci ostaju
 
srkix88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 27 Jan 2005
Poruke: 11

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odmah posel raskida nadji drugu,ne mora da bude mnogo dobra,ali za taj period je super
 
pelac 91'
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 20 Mar 2005
Poruke: 23

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 20, 2005 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zaboraviti bivsu nista lakse.Naci odmah drugu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Kako zaboraviti bivšu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 3 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon