www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako zaboraviti bivšu
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
jazla
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 251

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 21, 2005 10:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj nemam pojma druga ne pomaze, alkohol ne pomaze. Confused

 
Nesa_bulje_mesa
Banovan!

Poslasticar
Poslasticar



Godine: 37

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 3172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 22, 2005 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne trudis se da je zaboravis kada ti nista ne pomaze
Citat:

druga, alkohol

_________________
Ako zelite nesto da gricnete ili da se osvezite kliknite ovde: Hot - caffe by Slatka-Shanerka, Nesha & Dixy
 
mickeybj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 22 Mar 2005
Poruke: 11

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 22, 2005 11:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemojte ni zaboravljati. Samo lupite recku i idite dalje.

_________________
Nulla Dies Sine Linea
 
OllyC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 29
Mesto: Biograd n/m

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 23, 2005 2:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako zaboraviti ?
Nemozes nikad !
Ali mozes je preboliti.....
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 3:53 am    Naslov poruke: Zavisi Na vrh strane Na dno strane

Zavisi od osobe do osobe, samo treba sjesti i sam sa sobom popricat i svatit da zivot ide dalje i da se puno gorih stvari moze dogodit. Zasto stati na jednoj prepreci zvanoj bivsa cura, ma da sam ju neznam koliko volio idem dalje. Uvek ima neko ko ce nas jos vise voleti i koga ce nase srce lako prihvatit...
 
discoStu
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 256
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 3:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma naci pet puta bolju ribu za jednu noc i da vidis kako se zaboravlja!!!!
 
zezanje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 27 Mar 2005
Poruke: 13

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sklonis sve sto te podseca na staru i nadjes novu.
 
chimera
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 27 Mar 2005
Poruke: 11

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Objasnivsi sebi da dalje nije moglo i da zivot ide dalje. Popijes koju sa rajom, izbijes je pivama iz srca...i na kraju nadjes novu...ljepsu i bolju...
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bivsu, koju je covek iskreno voleo, nikad nece moci da zaboravi Exclamation

Uspomene i secanja ostaju do starosti, i cak mislim da, ako je to bila prava ljubav, ce muskarac da nastavi da trazi tu osobu u drugoj curi. A posto je covek mnogo emotivan posle raskida, nije lek da se nadje sledeca, jer je mogucnost velika da ce tu curu namerno da povredi i da joj nanese bol, da bih svoj bol prekrio Exclamation

Po mome misljenju, covek ne treba da zaboravi bivsu a i bolje mu je ako jedno vreme sebi uzme pauzu da neke stvari razume i preboli, pa tek onda da nadje novu curu Exclamation

Uslov za sve ovo, sto sam naveo, je da je muskarac svoju bivsu sa celim srcetom i dusom voleo, i da to nije bila neka kratka veza ili avantura.
 
chimera
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 27 Mar 2005
Poruke: 11

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 6:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro, mozes imat neki period u kojem sebi dozvolis da patis...ali dozvoliti da previse padnes nikako ne smijes. Ne znam kako da si nekoga volio...zivot ide dalje...i kratak je da bi 3 godine patio za jednom osobom...

Na ovom svijetu ima mnogo ljepih i pametnih ljudi...
 
vido
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 11
Mesto: Podgorica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 29, 2005 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam raskinuo dvogodisnju vezu,tesko mi je,ali treba biti jak(kako nama muskarcima to dolikuje)...i pravo da mi kazem zivi majka bez sina jedinca,i momak bez djevojke moze....Smile
 
cvele88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 27 Jan 2005
Poruke: 20
Mesto: Zemlja valjda

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 11:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaki raskid boli ali *ebi ga i to jednom prodje!
A ako hocete da vas ne boli nemojte ni da raskidate.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Kako zaboraviti bivšu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 4 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon