www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako zaboraviti bivšu
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 05, 2005 12:10 pm    Naslov poruke: Kako zaboraviti bivšu Na vrh strane Na dno strane

Prošli ste kroz sve emocionalne faze raskida, od usamljenih noći kod kuće do ludih provoda sa prijateljima, i napokon ste spremni za novi početak sa devojkom koja vam se već neko vreme dopada. Međutim, s vremena na vreme, uznemiri vas "duh" one bivše. Nešto vas podseti na nju a vi se nostalgično vraćate u "stara dobra vremena" i čini vam se da nikako ne možete da je zaboravite. Tu grešite. Zaboravićete je ako to zaista želite.

Za početak, odlično je da prihvatite stvarnost. Otišla je. Taj prvi korak oslobađanja je najvažniji, a uspeh zavisi od toga koliko ste se dugo zabavljali. Sigurno vam neće biti tako lako ako ste nekoliko lepih godina živeli zajedno u istom prostoru, ali što pre zaustavite svaku pomisao na to da će se ona kad-tad urazumiti, pokajati i vratiti vam se, pre ćete krenuti dalje - a to je ono što vam je posle raskida jedino potrebno.

Razbistrite glavu! Oslobodite se gneva koji u vama izaziva prethodna veza kako ponašanje nove devojke ne biste povezivali sa gestovima svoje bivše drage. Nemojte se zavaravati. Prekinite svaki kontakt sa bivšom. Iako mislite da je posle raskida moguće održavati prijateljske odnose, varate se. Ti susreti će vas samo mučiti. Zato prestanite da je zovete i mislite na nju i svu energiju usmerite ka novoj devojci. Sklonite njene slike. Ukoliko se budite ili ležete sa njenom slikom u ruci, ništa od vašeg napretka. Lepo složite sve njene slike u kutiju i "arhivirajte" je.

Učite na svojim greškama. Izvucite neku pouku iz prethodne veze kako iste greške ne biste pravili u narednim. Razmislite koji je skriveni razlog kojeg možda niste bili ni svesni a koji je uzrokovao raskid.

Razgovarajte s novom devojkom. Iako vam se to može učiniti neumesnim, možda je ipak dobra ideja da sa novom devojkom popričate o bivšoj vezi i oslobodite se misli koje vas muče. Imajte samo na umu da ne valja preterivati u detaljima.


...mali saveti koji ce vam mozda pomoci da prebolite svoje bivse devojke..... Wink

da li ste pronasli sebe u ovom tekstu???

koliko verujete u isparvnost ovih saveta.....hocu reci da li je sve tako lako u praksi kao u teoriji????



_________________
 
WiseDog
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 25 Jan 2005
Poruke: 28
Mesto: Atina SRBska

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 06, 2005 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm,imao sam prilike da se nadjem u tom ljubavno-potonulom brodu - loncu .... i mogu vam reci,da svako to prilazi na svoj nacin,nema recepta,jer upravo i kada savetujes nekoga,on upravo suprotno uradi ......

ali ima istine u tome sto pricas,to je mozda najbolji scenario ..... samo sumnjam da ga iko prozivi ...

_________________
..:: Crna Gora I Srbija, To Je Jedna Familija ::..
..:: Jedno Mi Je, Unisticu Te ::..
..:: I Opet Ce, I Opet Ce, Robovati Nece ::..
 
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 06, 2005 2:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njih raskid ne boli
23.01.2005

Nije retko žensko uverenje da muškarce raskid ne boli, ili bar da ih boli mnogo manje nego žene. Nakon raskida, žene će satima plakati, pa se satima jadati prijateljicama (uz novo more suza), pa će opet, same, plakati... Neke od njih dugo neće biti u stanju da izađu sa bilo kim; u stvari, neće im biti ni do čega i, ukupno uzev, uopšte nije kratak period koji će im biti potreban da prebole raskid sa bivšim dragim. Šta je s muškarcima?

Oni će, vrlo brzo nakon raskida, biti u stanju da se sasvim zanesu gledajući fudbalsku utakmicu. Uživaće u gledanju za dobrim nogama (ili u buljenju u bujan dekolte); uživaće u sočnoj šnicli. Nemali broj njih će vrlo brzo otići sa nekom drugom u krevet - ili sa nekoliko drugih (ne sa nekoliko drugih odjednom, da ne bude zabune). Zaista, iz ženskog ugla, može delovati kao da "njegovo veličanstvo" uopšte nije briga zbog raskida, da se i dalje odlično zabavlja i da ga cela ta stvar nimalo nije zabolela.

Onda, mesecima i mesecima kasnije, on će negde osetiti parfem koji je koristila njegova bivša draga i to će ga zaboleti kao fizički udarac. Možda će u nekom zabitom ćošku pronaći neku njenu zaboravljenu stvar, ili će je se, bez ikakvog posebnog povoda, setiti - i to će ga jako zaboleti.

Činjenica je: muškarce raskid ne boli ništa manje nego žene. Njihove bivše partnerke nedostajaće im isto koliko i oni njima. Samo, muškarci će se svim silama truditi da taj bol ne pokažu, naročito ako su odgajeni po principu "muško ne sme da plače", "nije muški pokazivati osećanja, osim ako se radi o agresivnosti" i slično.

Zato, dobro razmislite sledeći put pre nego što muškarce optužite za bezosećajnost i za to da ih "nimalo nije briga, vi patite, a oni ništa". Pate i oni, samo to pokazuju na drugačiji način - a što se toga tiče, ni svaka žena neće bol pokazati na isti način, pa je opet nećete optužiti za bezosećajnost, zar ne?

23.01.2005.
preuzeto sa neta

_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 06, 2005 4:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nadjes novu.....
 
Dachica13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 10 Feb 2005
Poruke: 54
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 11, 2005 2:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vecadok svaka ti cast,carica si,stvarno si provalila musko-zenske odnose,tacno je da postoje sentimentalni muskarci,ja na primer pripadam tom tipu muskarca,ali ja se secam jednog mog raskida,nisam mogao da sastavim 2,sa 2 mesec dana,to nikom ne bih zeleo,to je uzasno,prilazile su mi zgodne devojke ja sam gledao u njih i video bivsu...Kad se samo setim to je tako bilo bolno... Sad
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 11, 2005 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ja sam mega sentimentalan...osetljiv sam jako! Bas iz tog razloga...da maximalno olaksam sebi...odma se bacim na posao i trazi se neko za utehu! Znam da mozda zvuci surovo ali je isproban recept i raaaaadiiiii!!!!
 
Dachica13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 10 Feb 2005
Poruke: 54
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 12, 2005 2:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da nije to lose,ali ta devojka ako sazna da je uteha bedno bi se osecala,a i ti bi sigurno video svoju bivsu u toj devojci i opet jovo nanovo.
 
ikacc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 09 Nov 2003
Poruke: 17
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vreme radi svoje. Nema potrebe da nesto radis na silu. Ok, boli, nije lako ali prolazi. Ali uvek ide ona muska logika : navatas nesto da je prebolis, cisto kombinacija i to... I ovo sto kaze Dachica je tacno. Ponekada su zene u pravu, ponekada stvarno znamo da budemo svinje
Mada, i zene rade isto.... nisu na svetlijoj strani price.. Zivot je to..
 
Nightmare
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 2933

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih dublje ulazio u ovo. Samo mi se cini da je svaka sledeca gora. Ima li jos neko takav utisak?
 
jelena_ns
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 3849
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gora je zato sto ih verovatno poredis ili trazis u njima onu prethodnu...

_________________
"Varoši ima, što da grešim dušu, boljih i lepših al’ samo jedna je, shvaćaš, varoš u koju se vraćaš!"
 
z-sveti-jovo-88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 231
Mesto: forced emigration

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NADJI NOVU SA vecim sisama i vidjeti ce kako ces je zaboraviti
 
Nightmare
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 2933

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 6:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

gora je zato sto ih verovatno poredis ili trazis u njima onu prethodnu...


Mozda izbegavam neke sa vec vidjenim manama, pa ne primetim gore mane!
(uh, sad ja ispadoh kao perfektan, a?) Mr. Green

_________________
The sun is the same in a relative way but you're older, Shorter of breath and one day closer to death.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Kako zaboraviti bivšu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 1 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon