www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako zaboraviti bivšu
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
balsa53
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Avg 2012
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 28, 2012 8:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidim da na ovu temu niko nista skorije nije objavio ali eto,pisem cisto da bih izgubio vrijeme, zadovoljio svoju zelju za pisanjem i jos jednom prosao kroz ''materiju'' koju yelim da yaboravim.
Procitao sam vecinu komentara i opisa ljubavnih jada i u svakom sam se barem po malo pronasao,iygleda da mi momci svi isto patimo a da se vecina djevojaka isto ponasa posle raskida,bilo kako bilo prije nas prebole sve to.
Pocinjem onim klasicnim stereotipom, ''Imao sam vezu koja je trajala 3 godine'' mada to koliko je trajala nekad nije ni bitno,veza sa mojom prvom ljubavi kada sam imao 16 godina trajala je 6 mjeseci pa sam se isto osjecao kao i sad. Izlazili smo tri godine aktivno ali se poznajemo 4 godine. Upoznali smo se kad je meni bilo 17 (taman sam prebolio staru ljubav) a njoj 14. Upoznavanje je bilo poprilicno romanticno (barem za neke nase muske standarde). Ona me nacrtala u maski koju sam nosio na jednom skolskom maskenbalu i tako je krenula prica jer je crtez do kojeg sam ja kasnije dosao bila poprilicno dobar. Muvao sam je 5 mjeseci i za to vrijeme primio nemoguc broj korpi da bih na kraju uspio. Njoj je to bila prva ozbiljna veza a meni prvi put da upoznam finu djevojku jer mi je prethodna bila olos(i to je blaga rijec). Imali smo par kracih raskida i jedan duzi od 2 mjeseca i tada sam morao da sajem srceparajuce pismo kako bi se pomirili. Uglavnom Veza je dosta dobro funkcionisala dok sam ja bio u srednju i bili u istom gradu,kad sam trebao na fakultet da podjem i preselim u drugi grad dog,smo se na njenu inicijativu da sporazumno raskinemo. Rastavljeni smo bili pola godine,citav moj prvi semsetar,cujali smo se za to vrijeme u nekim periodima cesce,skoro svaki dan a u nekada bi proslo i 10 dana poruku da ne razmijenimo. Za to pola godine ja sam upoznao mnogo djevojaka na fax- u ali ni sa jednom nijesam izasao jer sam jos uvijek volio nju (moju malu djevojcicu koja bi sve ucinila za mene). Ni ona za to vrijeme nije imala nijednog momka tako da me na kraju ona pitala da se pomirimo i ja sam drage volje pristao. Izlazili smo posle toga 1 i po dana odnosno do prije tri mjeseca kada je sve puklo. Njoj je krajem prosle godine poginuo otac sto je dodatno iskomplikovalo nasu vezu koja je bila uz dosta odricanja jer sam mogao da dolazim samo vikendom i kada imam slobodne nedelju. Ona je postala sve vise i vise nervozna,tuzna,nezadovoljna nasom vezom kojoj sam ja imao sve manje i manje vremena da posvetim zbog obaveza na fakultetu. Nekada nijesam mogao da dodjem kod nje jednom u 20 dana. Tako da smo odlucili opet da raskinemo ali ovaj put ozbiljno i opet dogovorom,bez ljutnje,neprijatnih scena itd. Naravno i posle raskida smo nastavili da se cujamo cak smo se 2 puta na njen zahtjev i vidjeli a par puta sam ja i odbio da se vidimo jer nijesam vidio smisao toga. Ja sam cesto pokusavao da prekinem kontakt svaki sa njom jer sam znao da ce nam biti samo teze ali ona bi me svaki put izmolila da joj odgovorim na poruku i da joj se javim da pricamo cak i kad bi se sreli na ulicu bilo bi kao da se nikad nijesmo ni rastavljali.Bilo mi je zao a i jos uvijek sam je volio i nedostajala mi je. Tako je bilo do prije 15-20 dana,ja sam joj rekao da necu da se cujemo vise i drzao sam se toga,kulirao sam joj poruke i pozive a kad me je pitala opet da se vidimo odbio sam ali sam tada opet poceo da joj odgovaram na poruke da bi na kraju ona prestala da mi ih salje. Proslo je nedelju dana dok mi to nije postalo sumnjivo i ja sam njoj poslao poruku. Bila je hladna kao led,nista od onog cmizdernja i tuznih poruka samo zid cutanja,kuliranja i kratkih poruka. Kad sam je šitao ima li momka rekla je da nije moja stvar i da nece vise da me zavlaci da smo zavrsili i da nema potrebe da se cujamo. Pitao sam je i da se vidimo (moja greska) i to je odbila. Pitao sam je kako je moguce da u nedelju dana sve zaboravi i odakle ta nagla promjena, nije mi odgovorila. Kasnije sam na facebook vidio fotografije sa drugim momkom iz zajednickog kampa na kojem su bili a i moji drugovi su ih vidjeli po gradu da setaju. Ne znam izlaze li a bojim se da saznam. Prije tri dana sam ih i ja vidio zajedno na kafi, i juce sam ih vidio zajedno na kafi a bogami i danas, nikad nijesu sami,vazda ima neko drustvo ali ipak. Momak nije iz naseg grada, cak je iz grada koj je 7 puta dalji od grada u kojem ja studiram. Ocajan sam,ne mogu da vjerujem da je tako brzo sve bacila u vodu, jos sa momkom iz drugog grada koji tesko da ce moci jednom u 3 mjeseca sledeci put da dodje. Krivo mi je sto sam ja bio tu za nju kad je njoj bilo tesko zbog raskida a ona mene sad kulira iako sam ja i dalje u bedaku.
Nevjerujem da ce iko ovo citati,barem ne do kraja jer sam oduzio. Volim je i nadam se da cu sada kad se vratim na fax sa letnjeg odmora uspjeti da je zaboravim a u isto vrijeme se bojim da bez njenih poruka i paznje ne ukenjam ovu godinu studija (inace sam poprilicno dobar student)
Spremio sam sve stavri koje imam od nje da bacim.mada se jos uvijek neckam....a slike iz tel.sumnjam da cu smoci snage da izbrisem.


 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 31, 2012 9:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovo je veoma komplikovano...najbolje da pustis da vreme odradi svoje i da iskuliras trenutnu situaciju...ako vam je sudjeno da budete zajedno, bicete Wink

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
RomEo_90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Sep 2007
Poruke: 338
Mesto: Loznica/Malmö

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 15, 2012 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema tu 'leba dok ne sednes, zatvoris se, sklopis oci i popricas sa samim sobom. Ono, NAGLAS. Postavljas sebi pitanja naglas a odgovaras u sebi.

Dok ti ne skontas sam da si gospodar svoje srece i da se Zemlja okrece sa ili bez te tuge i praznine u srcu, ne moze se nista promeniti.

Padne tesko, nije da ne padne. Fale sve te sitnice, zivot najednom izgubi smisao... Ali na svakom od nas ostaje da pronadjemo smisao u onome sto je ostalo nakon svega toga, ili bilo tu i pre nje.

TO je jedini recept za srecu nakon toga.

U zdravlje Smile
 
porto di capri
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 27 Mar 2014
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 27, 2014 11:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljudi moj problem je sledeci. bio sam,sada vec sa svojom bivsom devojkom 7 meseci u vezi. to nije dug period,ali mislim da je dovoljan da nekog zavolis,kao sto se meni desilo. inace nismo iz istog mesta 25km smo udaljeni,mada to nije neka daljina i meni nikad nije predstavljala problem,a nije ni njoj.to relativno kratko vreme provedeno sa njom je mozda i najlepsi period u mom zivotu,vidjali se izlazili i znam da je to bilo iskreno i sa njene strane,sve dok moja glava nije pocela da razvija neke filmove za koje ne znam dal su bili tacni jer nisam uspeo da to utvrdim,evo vec mesec i po dana otkad nismo zajedno.naime kod mene se stvorila neka sumnja da je ona u kontaktu sa nekim deckom preko fejsbuka,a poceo sam da sumnjam jer mi je ona par puta spomenula da je neki momci startuju,zovu da izadje na pice itd...ono klasicno muvanje preko fejsa...kad sam to cuo,nenormalno mi je zasmetalo,ali me ona uveravala da nemam razloga za brigu i da ona nikad na tako nesto ne bi pristala jer je sa mnom,ali ja sam sebi postavio pitanje zasto bi se ona dopisivala sa nekim ako ima mene,zar joj to nije dovoljno? a cinjenica je da je bila u kontaktu sa nekim,ne znam s kim ali nije to krila da se dopisuje i te gluposti.e sad problem je sto je ona pocela preterano puno da provodi vreme na netu bas u periodu kad mi je i rekla za te likove,i to u vecernjim satima pa do kasno u noc,a to je jos vise raspirivalo moju sumnju i bes.a nemogucnost da se vidim s njom je jos vise otezavala okolnosti.poceli smo da se raspravljamo oko toga,a na kraju i da se zestoko svadjamo a to je trajalo sve nekih mesec dana.stekao sam utisak da me laze a tesko mi je padalo to sto nista nisam mogao da dokazem i da uverim sebe da to nije zaista tako kako mislim.ta moja ljutnja i bes je bila iz jednog jedinog razloga,a to je sto mi je i previse stalo do nje i nisam zeleo da u pricu udje bilo ko drugi sem mene,a to nisam nikako uspeo da joj dokazem. i onda pred kraj ja sam toliko bio ljut da joj se nisam javio 3 dana uopste a ni ona meni,i onda mi je samo poslala poruku da raskida sa mnom jer ne moze da trpi vise moje ponasanje.posle te poruke meni tek nisata nije bilo jasno,tako da sam je zvao telefonom i rekao joj da treba da se vidimo i da ozbiljno razgovaramo o svemu,na sta mi je ona rekla da nema potrebe i da je sve jasno.imam utisak kao da je bezala od tog razgovora.i sutradan me blokirala na fejsbuku,i tako sam bio blokiran nekih mesec dana,da bi pre par dana video da me odblokirala,sta to moze da joj znaci? ne mogu da shvatim da neko prosto prekine kontakt na takav nacin i da baci u vodu sve lepe trenutke a bilo ih je puno za to vreme.i kad ovako pisem izgleda da smo raskinuli kao neka deca zbog FEJSBUKA,ali preko njega moze sve i svasta da se iskombinuje a da ti pojma nemas i da mislis da je sve idealno...a voleo bih da sam pogresio,barem u mom slucaju. i sad ne znam sta da radim,volim tu devojku najiskrenije i ne znam kako da postupim? da li da joj se javim da je pitam da se vidimo? mislio sam da kako vreme prolazi da ce mi biti lakse,u smislu da pocnem da je zaboravljam,ali stvar je skroz obratna ona mi sve vise nedostaje i ja ne znam sta cu stvarno! najblaze receno osecam se uzasno,i nije mi ni do cega,nemam volju niti da izlazim negde,niti da se druzim,pao sam u ocaj totalno! dajte neki savet sta da radim i kako da postupim,dal da probam da je vratim,stvarno ne znam sta cu jedino znam da mi nedostaje puno!
 
voulez-vous
♧Otac Makarije♧
<b>♧Otac Makarije♧</b>



Godine: 39

Datum registracije: 09 Sep 2007
Poruke: 5164

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 23, 2014 1:29 am    Naslov poruke: Saveti za ljubavne probleme Na vrh strane Na dno strane

Smile

Saveti za ljubavne probleme


_________________
Ja sam bio pogresan..... kad sam ti stavio ruku na rame...
Tamo je drzao dugo i govorio rijeci...
Ja sam bio pogresan... kad sam trazio da mi kazes... koja si strana....
Postoje pravila igre... ti znas da ne mozes sama....
 
P_r_e_d_a_t_o_r
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 05 Mar 2007
Poruke: 637
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 14, 2015 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Daj vremenu vremena , to je ta prica Smile Ne srljati odma na drugu jer ces samo time po meni pogorsati stvari .....
 
Sicva
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 27 Nov 2003
Poruke: 13261

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 22, 2016 11:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikako Mr. Green Pustiti vremenu da te malo smiri ili pronaći drugu pa će to opet biti neka zabranjena ljubav Rolling Eyes
 
nogrom
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Maj 2017
Poruke: 29

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 30, 2017 2:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

P_r_e_d_a_t_o_r je napisao/la sledeće:
Daj vremenu vremena , to je ta prica Smile Ne srljati odma na drugu jer ces samo time po meni pogorsati stvari .....


Potpuno se slažem sa tobom... vreme leči sve Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Kako zaboraviti bivšu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strana 14 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon