www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Navijaci
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 08, 2005 5:34 pm    Naslov poruke: Navijaci.... Na vrh strane Na dno strane

Clan vozd87 je dao predlog za ovo, pa ajde da pokrenemo i to! Wink

Znaci ovako... koji su Vam najbolji navijaci?? Koji su Vam najludji?? Ste ikad bili na tekmu Vaseg omiljenog kluba i osetili to ludilo uzivo?? Zamolio bi clanove, slicice, pesmice itd. od svog omiljenog kluba i navijacima da stave ovde....

A da nebi doslo do haosa, nekoliko neophodna pravila....

1. Navijace Crvene Zvezde i Partizana bi zamolio da slicice, komentare i sve ostalo upisu na temama koje vec postoje, jer su za navijace tih klubova (upise ovakog tipa cu da brisem bez da ih pregledam).

2. Ne zelim fotke, pesme ili bilo sta da vidim, sto bi moglo da izaziva ostale clanove. Znaci neka bude fer atmosfera, bez prepucavanje.

3. I ovde vazi... nema pisanje velikih slova Exclamation


....

E pa ajd onda ja da krenem....

Meni su navijaci od "The Reds" Liverpool najbolji. Mislim da ne trebam da pricam kakva je atmosfera bila, kad su protiv Milan cak 0:3 gubili, a fanovi su ih dalje hrabrili i bodrili. A posle kad je tekma krenula, se stadion u Istanbulu zakuvao. Engleski navijaci sa svim srcetom navijaju, ali meni su ovi od Liverpool najdrazi i najsimpaticniji....






 
nesha_vozdovac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Jun 2005
Poruke: 128

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 08, 2005 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ovako:
1.koreografije-italijani ubedljivo najbolji(milanezi, interisti, redjinini)
2.incidenti-poljaci, rusi, englezi i neki zabari(spartak moskva, krakow, millwall, chelsea, BNA atalanta)
3.navijanje-po glasnoci englezi(njima skidam kapu jer navijaju sa sto manje navijackih rekvizita), a po mastovitosti zabari(njihov stil se fura u dosta zemalja)
4.anarhija-najveca anarhija vlada u latino-americkim zemljama, dogadjaju se veliki incidenti, cesto ima mrtvih, usled prevelikog broja ljudi na stadionu, stampeda ili tuca.. u evropi je to po meni grcka gde je policija veoma popustljiva pa se to sve iskoriscava za incidente..
5.organizovanost-ta stavka zavisi od samog vrha i od finansijskih sredstava, vecina pravih navijackih grupa tezi da bude distancirana od kluba(sto se tice pomaganja u vidu finansijskih i materijalnih sredstava), pa zato osnivaju Fan klubove kojih ima u vecini gradova ciji clanovi placaju clanarinu, a time se finansira pirotehnika, koreografije, bubnjevi, zastave i sve ostalo.. Grci su izuzetno organizovani iako izgledaju kao razularena banda, ekipe poput olimpijakosovih i paokovih navijaca imaju i nekoliko desetina hiljada evra mesecno od clanarina(2-3evra mesecno je clanarina po coveku)...
Eto mog vidjenja nekoliko bitnijih stavki navijackog sveta..
Postavio sam samo neke slike, bice ih jos...
 
nesha_vozdovac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Jun 2005
Poruke: 128

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 08, 2005 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cekan je napisao/la sledeće:
D E L I J E !!!!!!!

1.prvi post nisi ceo procitao
2.mogu da se kladim da nisi bio ni na jednoj Zvezdinoj utakmici ove sezone izuzev evropskih i derbija
3.dokazujes time sto favorizujes pixija
4.Mislices da ne navijam za Zvezdu, ali ne, bas suprotno, navijam u pravom smislu te reci za tim na koji sam potrosio mnogo sati svoga zivota
5.molio bih slicne Cekanu da se ne javljaju na ovu temu jer zbog njih moze da bude ugasena jedna veoma kvalitetna rasprava i diskusija...
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 08, 2005 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nesha_vozdovac je napisao/la sledeće:
5.molio bih slicne Cekanu da se ne javljaju na ovu temu jer zbog njih moze da bude ugasena jedna veoma kvalitetna rasprava i diskusija...


Bas tako... i jos jedno @Cekan & X-Factor...

Postove gde samo napisete za koga navijate ili cij ste navijac, cu takodje da brisem... Ima ljudi koji imaju ozbiljan interes za ovu temu i zato cu rigurozno da pazim da ovo bude i ostane kvalitetna rasprava Exclamation

Ko nema volju ili vreme, da odgovori ozbiljno na ovu temu, neka je zaobidje...

Mislim da je sve receno, iako je nekome pobrisan post, onda se nije drzao pravila i ne treba ni da mi salje PP Exclamation
 
HENDERSON
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jun 2005
Poruke: 54

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 12, 2005 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod nas naravno -DELIJE a u inostranstvu - Navijaci Rome !gledao sam malopre utakmicu Roma-Inter i na pocetak utakmice je ceo Olimpiko uz pesmu podignuo salove Rome !zaista je bilo super !
 
r.s.024
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jul 2005
Poruke: 7

PorukaPostavljena: Sub Jul 09, 2005 3:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni Millwall FC su jedni od ludjiah , a u svetskoj javnosti Delije se zadnjih dana ( emisija na BBC-u ) predstavljaju kao jedni od najjachih huligana sveta . Normalno Grci su ludi uvek bili , a Turci moroni standardno bodu se nevidjeno , mada smo i mi nazalost I TO VELIKU krenuli njihovim stopama .

Italijani su poznati po svojim koregrafijama ali , i po incidentima , mada su oni po meni pi**e .

Juzna Amerika ima zanimljivu tifo scenu ..
 
vozd87
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Maj 2005
Poruke: 1135

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 09, 2005 7:43 am    Naslov poruke: a Na vrh strane Na dno strane

Prvo da se zahvalim mom prijatelju jugovicu jel je uvazio moj predlog hvala mu i na tome i na ostalim stvarima koje je uchino za mene

A ovako po meni jedni od najboljih i najvernijih navijacha jesu delije a razlozi su sledeci
1.Imamo ubedljivo najbolje koreografije na svim vecim utakmicama,dodushe ima ih i na manjim utakmicama ali su to vishe zastave barjaci baklje dimovi parole itd itd itd.
2.Chiji josh navijachi idu na sva gostovanja u tako velikom broju u nekoj slabijoj ligi ne racunajuci spaniju italiju englesku i druge jache lige....Naprimer uzmite shvajcarsku da li navijachi bazela idu na sva gostovanja pa ne idu naravno jer idu samo kod kuce i na zanimljivija gostovanja.A delije svuda.
3.Ja se josh ne znam da u neki klub u nekoj relativno maloj zemlji ima toliko navijacha ne rachunajuci nashu bracu olimpiakos'
to je za sad to a evo i nekoliko slikica Razz Razz

_________________
CIGANIN SAM TO NE MENJA STVARI CIGANIN JE BIO I MOJ STARI
 
vozd87
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Maj 2005
Poruke: 1135

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 09, 2005 7:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja misli da ove slike koje stavljam nikog ne prozivaju imam ja slika i sa incidentima ali poshto je dechko rekao bez toga onda evo josh jedna koreografija

_________________
CIGANIN SAM TO NE MENJA STVARI CIGANIN JE BIO I MOJ STARI
 
dusanzikic
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 07 Jul 2005
Poruke: 290
Mesto: БГД

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 09, 2005 12:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa recimo GATE7 Osfp, IRR Lazio, BOYS Roma, VIOLE Fiorentina.

I naravno najbolja i najorganizovanija grupa u Srba
DELIJE SEVER

_________________
Звезда, Србија, никад југославија!!!

Пишимо ЋИРИЛИЦОМ!!!


Poslednja prepravka: dusanzikic on Uto Jul 12, 2005 10:13 pm; ukupno izmenjena 2 puta
 
rain-man
* EXITovac *
* EXITovac *



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 2552
Mesto: 44°49'14" / 20°27'44"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 10, 2005 1:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo cu reci par stvari o inostranim navijacima, bez izdvajanja navijackih grupa ponaosob.
Ne mogu da kazem ko je najbolji jer je to relativan pojam.
Svaka navijacka grupacija ima nesto sto je izdvaja od ostalih, da sad ne nabrajam. Jedini vredni pomena za mene su: Englezi, Italijani, Grci, Juzno Amerikanci i ex- YU.
8)

_________________

...lagano umire:
onaj koji ne menja život kad nije zadovoljan svojim poslom ili svojom ljubavlju,onaj koji se ne želi odreći svoje sigurnosti, radi nesigurnosti,
i koji ne ide za svojim snovima...
:glasses2:
 
vozd87
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Maj 2005
Poruke: 1135

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 10, 2005 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rain man dobro me podseti slazem se sa tobom da su juzno amerikanci jedni od najludjih i najfanatichnijih gledao sam ono pred njihov derbi tamo ima i pucanja i klanja ma svega bre Exclamation

_________________
CIGANIN SAM TO NE MENJA STVARI CIGANIN JE BIO I MOJ STARI
 
Mixipro
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 05 Mar 2005
Poruke: 1091

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 04, 2005 8:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Procitao sam ovu temu i vidim da su neki pod utiskom filma football factory-a navijaci Millwoll-a i Liverpool-a ma daj bre na utakmici su mirni ko bubice ipak tri godine zatvora govori da nisu tolko ludi. Ja mislim da Napoli ima najvernije navijace oni igraju u drugoj ili trecoj ligi i napune stadijum od 70.000 gledaoca Maradona je sigurno doprineo tome. Rolling Eyes
Kod nas su navijaci Rad-a su najludji a najbrojni su Zvezdini navijaci Arrow ja sam u drugom razredu osnovne (8-9 godina) bio prvi put na severu Partizan-Zvezda i video da je to takva glupost da ljudi koji dolaze na stadione ne znaju sta ce sa sobom i da je to onaj najgori sloj ljudi posle toga nisam bio bas nesto fasciniran navijacim i shvatio sam da je to obicna rulja. A i da navijam za 11 kretena koji ne znaju azbuku zar to nije malo glupo sta su oni za mene ucinili da bi se ja tukao za njih mozda ovako izgledam kao p**ka al pre cu da se potucem za nekog ko mi nesto znaci u zivotu nego da se tucem za glupave fudbalere cast malobrojnim izuzecima. Ovo je moje misljenje mozda sam malo skrenu sa teme 8)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Navijaci Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 1 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon