www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kajem se sto sam raskinula....
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 15, 2007 9:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi se to dogodilo jer bih ja raskinula zbog nekog ne znam kojeg razloga. Jedini razlog bi bio viša sila, odlazak u inozemstvo, i samo razmišljanje da je možda moglo bit ipak drugačije, možda bi smo mogli opstat.. Ja sam inače uvijek raskidala za dobro tog muškarca. Tako da sam se možda samo jednom pokajala. I naravno to nisam priznala.

 
jelenatjelena
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 23, 2007 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...i meni se desilo...pre vise od pola godine, bila sam i sa drugm posle njega, ali kada sam ga neki dan videla, samo sto nisam pokleka njegovom neodoljivom osmehu...ali kad smo poceli da razgovaramo, shvatila sam da sam bila u pravu kad sam raskinula, jer je on samo nadmeni, hvalisavi idiot, koji ne zasluzuje mesto pored mene....
Pouka mi je da vise ne gledam kosarkase....ali svaki drugi je taj... Confused
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 27, 2007 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi se desilo....ako sam raskinula,onda mora da je nesto bilo ili da zbog neceg nije islo i tacka Exclamation nema nazad....
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 02, 2008 9:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada nisam patila zbog onoga kog sam jednom ostavila.
1000 puta merim,jednom secem.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 02, 2008 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pre nego što sam rešila da odem i ostavim sve za sobom, dobro sam razmislila o svemu, tako da se nisam pokajala. Znala sam da će mi nedostajati nakon svih godina koje smo proveli zajedno, da ću ga voleti još ko zna koliko posle, da nije "baš" toliko loš, ali to nije bilo dovoljno da bih ostala s njim. Very Happy

_________________
 
AnCHi_90
♥J'veux ton amour♥
<b>♥J'veux ton amour♥</b>



Godine: 33

Datum registracije: 13 Jun 2008
Poruke: 2401
Mesto: ...peta strana svijeta...

india.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 10, 2008 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prije kada bi raskinula sa svojim sada vec bivshim dechkom,pokajala bih se za sat vremena,ali ovaj zadnji put nezalim nikako...

_________________
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 10, 2008 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne kajem se sto sam raskinula, ali se kajem sto mi je znacio toliko, i sto sam dopustila da radi neke stvari. KAjem se sto i sad mislim o njemu i sto mi nedostaje. Kajem se sto posle toliko godina, dogadjaja...ljubavi i uspomena, spali smo na NISTA-na bivse.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 18, 2008 2:57 am    Naslov poruke: Re: Kajem se sto sam raskinula.... Na vrh strane Na dno strane

Desilo mi se, i jako, jako sam se potrudila da se pomirimo. Vredelo je. Wink

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
Deja-vu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Okt 2008
Poruke: 42

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 18, 2008 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad se nisam kajala,zasto bih? Wink

_________________
...Loving you is my life...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 18, 2008 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije jer ako sam ja raskinula , to je zavrseno za mene

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda mi je zao na neki nacin al sta imam od kajanja, bas nista. Kad je gotovo onda je gotovo nema vracanja.
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Tako da sam se možda samo jednom pokajala. I naravno to nisam priznala.


Ah, ali zašto? Sad

Hm, desilo mi se, doduše, bila sam jako mlada Razz , te je razlog raskida bio budalast, eto, kao, nije mi bilo zanimljivo s njim. Trebalo mi je da budem malo sa 2. momkom i za nepunih mesec dana shvatim da mi je zapravo stalo do onog 1. Znate ono, tek kad nešto / nekog izgubiš, onda shvatiš...Kad sam čula kako sa toplinom govori o meni, koliko mu značim...sve me sustiglo trčećim korakom...

Nazovimo to da sam se pokajala i vratila mu se. A, srećom, on me prihvatio Smile I bio sve moje prvo Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Kajem se sto sam raskinula.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon