www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Eurovision Song Contest 2007
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Arhiva - Strana muzika ~
::  
Autor Poruka
lukadr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Maj 2005
Poruke: 55

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolja je Makedonija-Karolina-Mojot svet!!!

 
marijabgd4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 98

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

marijina pesma je jako dobra

_________________
Nisam andjeo ja
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve sam ih preslusala. Subjektivo, Marijina i Karolinina pesma su mi najbolje 8)
A mesto od 3. pa na dalje cu objektivno da nabrojim...

Kipar ima pesmu koja je bas za Evroviziju i koja mi se najvise svidja od svih ostalih!

Grcka imam utisak da je iskopirala Sakisa (slicno i sa Turcima) "Shake it", pa "Shake it"...mogli su makar reci da promene...ali melodija je ok.
Rumunska mi se isto svidela, i Bugarska je...drugacija od ostalih!

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ja sam sad vidjela na balkanici Grčku pjesmu. Pa hmm, ne razlikuje se mnogo od drugih ( njihovih koje su do sad imali). Malo đuskanja i to je to.
 
djdjukamacka
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Mar 2007
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 2:48 am    Naslov poruke: MOLITVA NO.1 Na vrh strane Na dno strane

Molitva jedefinitivno prva - pazite šta vam kažem. . . .

milion posto. . . .

marija is the best
 
djdjukamacka
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Mar 2007
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 2:52 am    Naslov poruke: a Na vrh strane Na dno strane

Inace ostale pesme (Hrvatska, Bosna, Slovenia i CG) su najzesci ocaj...

Jedino sto vredi jeste Karolina - Mojot svet...

I predlazem braci Crnogorcima, da se ugledaju na Makedonski izbor za pesmu evrovizije... i da narednih godina biraju svoju pesmu na nacin na koji biraju Makedonci... - jer ce jedino tako jednom uspeti da udju u finale...

Da, a inace sto se tice evrovizije... ja mislim da je Marija trebala da se prijavi 2004 sa pesmom Bol do ludila - bili prvi....

To je jedna od 5 najboljih pesama Srbije za sva vremena i definitivno bi bili prvi... (dok smo sa Joksimovicem bili na drugom mestu...)



[Edit by Ivankamaza: Reči napisane u ovoj poruci koje imaju uvredljiv karakter, cenzurisane su pošto je to strogo zabranjeno Pravilnik-om.]
 
kama ajdin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 204
Mesto: sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bosna i Herz.. je najj Smile pricajte sta hocete.. Very Happy

_________________
ajdin begic-bega
 
UKRATKOSS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 367
Mesto: temisvar

romania.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni Nemacka, Turska, Grcka i Rumunija Very Happy imaju pesme koje bi mogle da prodju za razliku od Crne Gore, Bosne i Armenije koje mogu da ostave predstavnike kuci jer ne bi niko ni primetio. Sve u svemu losa godina..................
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad slusam i vidim da refren molitve nije bas nesto uzasan, ali ostali deo... Mad
 
teodoramala
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 28 Avg 2005
Poruke: 2833

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cula sam ove pesme iz okoline,znaci hrvatsku,makedoniju,crnu goru,bosnu...i iskreno mi se nista od toga ne svidja...nisam pristrasna ali-nasa je najbolja
 
margitrad
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 25 Maj 2006
Poruke: 326

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cula sam makedonsku, hrvatsku, grcku, tursku i spansku i razocarale su me sve
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svidja mi se bosanska,mada je balada pa mislim da nece bas dobro proci.iako ne mora da znaci...lane je dobro proslo,pa malta pre dve god.,a prosle godine leila od hmh-a...ko zna meni se cini da marija ima dobre sanse...
a svidja mi se onako na prvo slusanje poljska,rusija nije losa...i austrija nije losa.
al mi je zato montenegrino i "ajde kroci" daleko najjadniji (i da se razumemo ne kazem ovo iz nekih politickih razloga,nego mi se pesma stvarno ne svidja")
imate da preslusate sve pesme na oficijelnom sajtu evrovizije,ukupno 42.

_________________
B & M
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Arhiva - Strana muzika ~ -> Eurovision Song Contest 2007 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon