www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mesecarenje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~
::  
Autor Poruka
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 20, 2007 3:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam cuo, sto se tog mjesecarenja tice, da mjesecar nikako ne moze poginuti u toku mjesecarenja, tj. da moze pasti sa kuce, ali da ce ostati ziv; ali ako ga se probudi, onda moze da poludi.Isto tako moze da poludi osoba koja prica u snu ako je se probudi.Ja stvarno cesto pricam u snu ko budala, i stari me uvijek nekako smiri a da me ne probudi.Samo sta bi vam preporucio,ako budete u blizini nekog mjesecara ili nekog ko prica u snu, nemojte ga ni za zivu glavu buditi.Nekako ga lagano vratite u krevet ako vam je stalo do te osobe i ako ne zelite da bude lud do kraja zivota...
Pozz Smile


 
TweexY
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Sep 2006
Poruke: 116

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 1:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehehe, i ja mjesecarim, ali nikad nisam uspjela dalje od terase...
 
sivigruja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 204

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 12:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam mesecar, dosta puta mi se desilo da se probudim negde van kreveta, da sakrijem jastuk i da ne znam gde se nalazi...niko me do sada tokom mesecarenja nije budio kazu da je to opasno... 8)
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 21, 2007 4:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam da li sam ikad mesecario - najcesce "samo" pricam u snu. Embarassed

Nego, kad sam imao 7-8 godina moja tetka se udala i sa muzem je zivela kratko vreme kao podstanar. Cesto sam isao kod njih i spavali smo u istom krevetu [posto tada nisu imali puno svog namestaja]. To je bilo samo dve noci i spavao sam izmedju tetke i tece.
Ono sto mi je cudno je to sto sam se uvek budio - naopacke! Noge su mi bile na jastuku... To mi se nikad u zivotu nije desilo, a ne mogu da spavam bez [tvrdog] jastuka...

Moze li to da se racuna kao mesecarenje? Rolling Eyes

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 21, 2007 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ima par mjeseci kako sam se "smirila" i ne mjesecarim,ali ipak redovno pricam u snu,i svi me posle zezaju Laughing
Moju majku je pomalo strah da ulazi u sobu kada ja spavam, jer se boji jer bih mozda skocila iz kreveta i setala po sobi Crying or Very sad
Desavalo mi se da u snu ustanem,odem do wc-a,a posle se vratim(al u drugi krevet),ovo sve su mi moji pricali, ja se niceg ne sjecam.
Najjezivije je bilo kada me je majka jednom prije nekolike godine nasla kako stojim na terasi koja ima dosta nisku ogradu, usla je u sobu da nesto uzme i kad je mene vidjela umalo nije patosirala, zvala je tatu, pa su me vratili u krevet i kad su mi pricali sto je bilo biloa sam sumnjicava, al zasto bi me lagali?
Setra mi je prije neku noc rekla da komuniciram sa kitovima kad spavam Crying or Very sad Crying or Very sad pa ko ce onda htjeti ikad da zaspe pored mene Crying or Very sad

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 8:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne znam u sto da vjerujem, mada mi je malo vjerovatno to mjesecarenje Mr. Green

_________________

~ Banetova Žena ~
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 8:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

..::R!ch B!tch::.. je napisao/la sledeće:
Ja ne znam u sto da vjerujem, mada mi je malo vjerovatno to mjesecarenje Mr. Green


Pa, mesecarenje ne spada u parapsiholoske pojave. Very Happy Jeste da nije utvrdjen razlog, ali opet nije nista neobicno.
Uzroci su obicno neuropsiholoske ili psiholoske prirode [stres od pritiska ili obaveza] ili neceg treceg.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Masha92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jul 2007
Poruke: 217
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 31, 2007 12:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam jednom tako ustala nocu kad smo bili na rekrativnoj nastavi u trecem razredu...Isla sam hodnikom i trazila drugaricu...Onda me je nasla uciteljica kako idem hodnikom kao kreten zatvorenih ociju Laughing Ujutru se nisam ni secala toga,sve mi je uciteljica ispricala...

_________________
 
Ilija@Nis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 16 Jun 2007
Poruke: 124

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 01, 2007 6:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je preuzeto sa MONDO-a, mozda ce vas zanimati.

Mesec je bio pun
Subota, 1. septembar 2007. 15:52

Britanski alternativni rok sastav Supergrass, otkazao je koncert u svom rodnom Oksfordu posle vesti da je njihov basista i prateći vokal Mik Kvin, u petak slomio kičmu.

Kvin je pao sa prozora na prvom spratu vile u južnoj Francuskoj, gde je letovao sa porodicom, dok je mesečario (!), javljaju elektronski mediji.

Specijalisti za kičmu u Tuluzu pobrinuli su se za dva slomljena pršljena i Kvinovu povredjenu petu.

"Nadamo se da će ludak uskoro biti na nogama", izjavio je frontmen grupe Gez Kombs u saopštenju za javnost, "Siguran sam da će se brzo potpuno oporaviti, žilav je on."

_________________
"Ali znaj, cuces plac uvek kada uzmes mac, jedino ljubav sme s nule da pokrene sve"
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 26, 2007 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

baš mi je zanimljiva tema..
moja drugarica je prošle godine pala sa drugog sprata....spavala i nešto je sanjala i ustala i jednostavno pala sa balkona..malo se je polomiila al hvala bolgu nije bilo ništa opasnije mada bi moglo bit.

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Insektkiler
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Sep 2008
Poruke: 25
Mesto: Lazarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 31, 2008 1:45 am    Naslov poruke: :) Na vrh strane Na dno strane

Moj ortak je mesecario i prestao je lik je hodao po gredi od terase strasno!
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 08, 2009 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se to nikad nije desilo.. (nadam se da ni neće)
Ali moj brat od tetke je jednom mesečario.
Ustao,izašao iz kuće i otišao preko kod babe i tamo nastavio da spava..
Mada pre pola godine sam gledala neku emisiju baš o mesečarenju.
Neki mladić se svake noći budio(od malena) i hodao u snu.Kako je rastao te stvari su postale gore,budio se i čak je i povređivao sam sebe Rolling Eyes
Kada je bio sa jednom devojkom,jedne noći dok su spavali on je ustao i udarao je kaišem..Ali toga nije bio svestan.. Hteo da je da mu pomognu,išao je kod doktora. Doktor je mislio da se to dešava od previše pića,cigara i td.
Zatim mu je davao dijagnozu da popuši samo jednu cigaru na dan(pre je 2 kutije) i smanji piće i unos slatkog.
Međutim ni to baš niuje pomoglo.I rekli su mu da je možda od stresa i nerviranja..
I stvarno,kada je pošeo manje da se nervira,da se zdravo hrani,da ne puši nije više mesečario..
Vrrlo zanimljiva emisija,toliko sam se zadubila u nju da sam se plašila da odem u krevet da spavam da se slučajno meni ne desi tako nešto Mr. Green Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> Mesecarenje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon