www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mesecarenje
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~
::  
Autor Poruka
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 24, 2011 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam jednom mjesecario... Shocked kad sam bio s jednom za*ebanom curom u vezi... Neutral nije mi dala da cugam...a ja sam tad bio pijandura... Wink
stalno sam nesto pio...ujutru uz kafu dva tri pelinkovca...onda malo setam...
do druge kafane...i tu naravno popijem opet kafu...i dva tri pelinkovca...
u tom je vec podne i vreme je da se nesto i pojede...
i dok cekam klopu zveknem jedan dupli stok ili neki konjacic... Wink
i naravno onnda posle rucka pocnem da pijem pivo.... Wink
i cugam ga sve do vecere.... Wink onda veceram...i ne mogu vise nista da pijem..sem tekile...a tekila solo ne ide...pa moram i koju bavariju da zdrmam...
i tako je to trajalo jedno dvije godine... Wink i nekako ne znam ni ja kako..
nekom greskom poceo sam se zabavljati s jednom lujkom... Evil or Very Mad
i valjda sam se zaljubio...cim je nisam nakon deset dana poslao u pm... Evil or Very Mad
i tako rekla je ona meni da je vreme da se k ja malo okanem od alkohola... Evil or Very Mad
ili ce me ostaviti...posto samo pravim sr*** kad se napijem i ona nema vise zivaca
da se zivcira zbog budale... Evil or Very Mad a ja zaljubljen...u nju..jer skroz je bila lijepa..
uf kakve je nogice imala...i zelene okice...jest da je bila plavusa ali joj je plava kosa izvrsno stajala...i jbg zaljubio se ja u nju...i sta cu...moram prestati da pijem.. Wink
jer ja sve uradim za osobu u koju sam zacopan... Wink
i nisam popio kap alkohola jedno tri cetri dana..i vec sam poceo gubit zivce...
i galamiti bezveze...i svadjat se sa ljudima gdje god dodjem...
i kad spavam samo sanjam ,,,pivo, konjak, vino i crno i bijelo...wiskic, tekilu... Evil or Very Mad
A jbg nekako se potrefilo da smo obadvoje bili be ama bas ikakvih obaveza...
pa smo stalno zajedno bili...i onda ja sakrijem iz frizidera...dve male boce danielsa..
i tako u letu kad ona ne obraca paznju na mene...ja cugnem malo... Wink
i kad ona zaspi ja onda mjesecarim...i ufatila me jednom i pitala sta radis to...
ja joj reko da ne znam sta mi je da izgleda mjesecarim... Wink
onda je onarekla da se njoj cini da ja nisam mjesecar nego pijandura...
jer nije jos cula za nekog mjesecara koji je popio na eks pola male flase wiskija... Evil or Very Mad
i onda sam ja pop*izdio...i reko joj da se nosi u pm...i ona i mjesacar i wiski i sve nek od*ebu od mene...i istjerao sam je napolje...23 januara.. 2007 godine...
u gacicama i majici bez rukava... Wink ona ce meni govoriti dok mjesecarim da sam pijandura... Evil or Very Mad gadura jedna zuta... Rolling Eyes



_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> Mesecarenje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon