www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Formiranje baterija
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~
::  
Autor Poruka
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 1:37 am    Naslov poruke: Formiranje baterija Na vrh strane Na dno strane

Kako se po vama formira nova baterija za telefon posto svi kazu drugacije.Kako je ispravno?

 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada ti se telefon isprazni, stavis na punjac i ostavis ga 24 sata da se puni. Drugi put kada se isprazni, punis 12 sati, kao i treci put. To je to.
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Kada ti se telefon isprazni, stavis na punjac i ostavis ga 24 sata da se puni. Drugi put kada se isprazni, punis 12 sati, kao i treci put. To je to.

A oni mi rekli 3 puta po 15, zato sam i otvorio temu
 
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 12:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne formatiraju se baterije na svakom telefonu isto. U mom uputstvu pise da prvi put moram da punim 12-14 sati, a posle toga jos 2x po 10h. I pise jos ovo: "You do not need to completely discharge the battery before reacharging. Unlike other battery systems, there is no memory effect that could compromise the battery's performance."
Najbolje bi ti bilo da potrazis uputstvo za svoj telefon i po tom uputstvu da rukujes svojim telefonom.

_________________
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 2:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To zavisi od vrste baterije, da li je Li-ion ili Li-polymer. Kod tebe je verovatno ova druga, zato tako pise.
 
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grijesis!
Kod mene je Li-ion batareija! Smile

_________________
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 5:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Onda su te zeznuli! Very Happy
 
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisu vjeruj mi. Nije ovde kupljen telefon tako da im vjerujem

_________________
 
CECA_CARICA
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 28 Jan 2007
Poruke: 391
Mesto: Pink room

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 01, 2007 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam moju dva puta po 12 sati nokia 6111

_________________
<3
 
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 02, 2007 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A ako se ne forimira pravilno npr. ja uvijek kod novog telefona punim samo 1 noc tj. ono "preko noci"
 
Zaratustra
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 17 Jul 2007
Poruke: 69
Mesto: Sheher Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 17, 2007 1:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

3 x je praznis - punis

s tim da 1 put, do kraja je ispraznis, a sljedeca 2x ne praznis je do kraja, vec dok dodje do recimo zadnje crtice, ono kad ti blinka na mobitelu da je baterija low!

_________________
Potpis
 
P_r_e_d_a_t_o_r
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 05 Mar 2007
Poruke: 637
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 18, 2007 7:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mora da ti se tri puta napuni i isprazni ...
to je formatiranje

P.S.Skroz mora da se napuni i skroz isprazni.
Nevazni sati>>>(12 pa na dalje.....)
Pozz iz grcke
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~ -> Formiranje baterija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon