www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dora 2007 - kritika emisije
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 17, 2007 11:31 pm    Naslov poruke: Dora 2007 - kritika emisije Na vrh strane Na dno strane

Počinje večer kiča, namještaljki, jada i mediokriteta. Ali kako je i nagrada pobjedniku put na isto takvo s**nje od natjecanja, divno je jednom godišnje gledat kakva se sve sluz slijeva kanalizacijom zvanom "hrvatska estrada".
Voditelja ko na svadbi: Dosadni Fodor, slatka, britka ali prenabrijana Šulentićka, tusti Čučurlić, ona s glasom Miss Piggy i voljom mrtve kobile, sisata tupooka prekrasna Pišek i, lijepa i samo to - Jerkovićka.

1. Lana Klingor - Gravitacija
Žena s facom kao da ju je crto Groening i očima poput planinskog potoka - bistrog, hladnog i plitkog, pjeva neku jazz-pop-rock mješavinu koja i nije tako loša od druge trećine. Ne znam čemu joj služe rukavi klizačice na ledu i dva pekara koji glavama buše rupe u stejdžu. Zarazni refren.
2. Marko Tolja - Déja vu
Tužan pjesmuljak koji zvuči kao da je u bordelu umrla najstarija k*rva pa DJ pušta neku težu depresivu. Dečec kaj popeva je čist simpatičan. Ko da se Massimo opere i spegla...
3. The sick swing orchestra - Šlager pjevac
Nekakav poluŽak s dobrim glasom, čovjek s brkovima u bijeloj potkošulji na basu i četiri lika s polucilindrima koji se vrte oko vlastite osi i pjevaju jedan bekvokal. Isuse, zašto!?
4. Kemal Monteno - Poljubi me
Planina Deva unjka na hrvatskoj pjesmi Evrovizije!? Ko će dogodine doć? Maja Odžaklijevska? Leo Martin? Miki Maus Jevremović? Zafir Hadžimanov? Kaj nemamo dovoljno svojih ispuhnutih "veličina"? Pjesma je kvalitetom u rangu bugarske reklame za zubni konac. Vrhunac je kad mu se pridruže bekvokali od kojih obje plavuše kraj malenog Kamela izgledaju ko albino bageri...
5. Feminem - Navika
Jel ovo hrvatska ili bosanska Dora? Tri papiga-look premršave slatke plavuše dobrih glasova s dva rasplesana dimnjačara i dalje se furaju na Aske, ali i dalje nemaju nikakve pjesme. A gdje su Saša Tin i Kedžo!!
6. Giulianno - Pismon te ljubi
Čovjek nikad dovoljno iskorištenog glasa u prslučetu kojeg je mogla izabrat samo nečija mama pjeva standard splitskih festival koji će poslije na svojim koncertima iskoristit i Jole i Zečić i svi koji pjevaju te sve iste dosadne napjeve slično i u krug. Zarazno. N'-ca-ca...
7. Livio Morosin i Miroslav Evacic - Volim ja
A na stejdžu četvorica. Koji zgledaju tak da ih neće ni u Sloveniju pustit. Ako oni uđu u isti avion - tu me režite. Kaj je najbolje, pjesma je sjajna. Moj favorit. Ako i pobjede, možda da ih pošalju jedrilicom...
8. Anja Šovagovic i Galiano Pahor - Teatar
Skoro sam se rasplako kad sam čuo da u finale nije ušla Lilian Vegeta i još jedan, nego ovaj duo. Naime, u Galetu sam bio zaljubljen još od putokaza. Bolji poznavaoci lika i djela Ribafisha znat će i zbog čega. Ali je postala žena buhtla. Kolka, je, gospode!? Disaster. Kaj hoće ovaj dedek i bakica s pčelinjakom umjesto kose? Umjesto da ljuljaju unučiće i heklaju - oni tu nekaj izvode i skakuću... Žalosno.
9. Luka Nižetić - Pusti me u san
Sjajno! Prvih deset sekundi pjesme gledamo drito u medicu sisate plesacice. To! Još!!! Luki su nepravedno maznuli pobjedu preklani s "Proljećem", pa bi bio red da mu to vrate ove godine. Pjesma je, inače, ukradena od Balaševica (D-mol), ali bar mali zgleda ko čovjek. A kako su se "Lordi" dogodili samo jednom i više neće...
10. Tina Vukov - Tata
Valjda će dete skinut šminku prije spavanja jer inače više neće progledat. Šta je ovo? Osveta pobješnjele maskare? Tirkizna živa? Prošle je godine pjevala pjesmu "Dida moj", ove "Tata", dogodine će valjda bit "Mama se penjala po krovu" ili "Seku je braco"... Zanimljivo godišnje izvještavanje o situaciji u obitelji Vukov. Pjesma zaku*ac iako je Tina jako zgodna.
11. Jelena Rozga - Nemam (moz...)
Žena koja i dalje izgleda ko estonska prodavačica smrznute haringe ne odustaje od odvratnog balkanskog folk drhtuljavog glasa i elegičnih kiseliša. Pinokio izgleda ko da duva frulu, Drozga ko da je rodila četvorke, a Gandalf Pejaković kao doktor opće prakse koji je došao ovlaš poka*at nešto u noćnoj smjeni. Koji penis? Šta je to? Umobolnica na kraju grada!?
12. Trio Fantastikus - Nema šanse, šećeru
Tri denila. Ivanka se ponaša ko gluha Japanka u Babelu. Burnac zgleda ko pakistanski svodnik, a Bogović kao standardna greška otkako je otpjevo "Mi plešemo". Prazno, jadno, tupo, ružno. Sporo. Ko da je pisao i otpjevao VIb neke škole za zadaću na satu razredne zajednice. Onaj jadni zvuk sintića, nesrazmjer opernog glasa i dva piskutava grgolja - jezivo. Kome je to simpaticno, definitivno nema društveni život.
13. Kraljevi ulice - Pjesma za novcic
Bosna : Opera - 2:2. Bagarićka ko Srebrni Letač. Opet su kraljevi lulice fulali stoljeće. Hrvatska stranka umirovljenika i dalje obilato plaća žiriju da bi stričeki drvili nešto što nikog ne zanima još od dana kad je Dinamo osvojio Kup sajamskih gradova. Simpatičan refrenčić i veliko ništa. Jadno reklamiranje firme "cest iz d best". Mogli su ubacit u pjesmu "Kokakolu" ili "Persil". Onda valjda ne bi nosili sakoe na šljokice.
14. Dragonfly i Dado Topić - Vjerujem u ljubav
Adolf opro kosu! 12 bodova! Taj nije već 40 godina ništa otpjevo od "Makedonije". Ali onda preokret! Ona velika plava želva! Oće ga pojest? Grli ga! Duplo je veća od njega!!!! Neće!? Pjeva! Dobra! Dobar glas! Dobar drugi glas! Adolfe, šuti... Ode... Jel neko čuo pjesmu?
15. Danijela Pintarić - Moj svijet
Prvo se ne čuje, pa se dere. Kad se ne čuje, ne razumije se. Kad se dere ni onda se ne razumije. Zanimljivo. Ko himna Afganistana. Žena podsjeća na Anne Nicole Smith. Nažalost na krivim mjestima... Ko da nije to tekst od te pjesme, nije mi sjelo...
16. Klapa maslina - Gitara i čaša vina
S***m ti na naslov. Ko je vidio popit samo jednu čašu? Da se dole kod nas pije samo čaša, bili bi pod Italijom... Bez litre ne želim ni razgovarat! Glavnom je pjevaču spao plašt. Namjerno? Ne znam. Volim klape, ali bez mandolina. A ovo je Mišo Kovač pjevao dok još nije bio Mate. Razočarenje. Ali je Pišekici nakon toga jubilarni dvadeseti put opala bretelica...

Iako nemam ništa osobno protiv čovjeka, Dule Dudule je duhovit ko krasta od herpesa. Fodor i opet prepričava viceve o ćelavosti. Dvije zgodne se smiješe i kasne s čitanjem s blesimetara. Najavljuju "Friške Reptile". Sanja ili je trudna ili je stilist mrzi. Da imam takav guz radio bi honorarno ko globus... Al baš joj dobro stoji. Nikad zgodnija.
Pun mi je više kufer onih lustera. Režiser je valjda fetišist koji doma spava na žaruljama i kristalu, al dosta više...
I pobijedi tako jedina pjesma koju nisam zapamtio kako ide nego po lepoj sočnoj gigant-teti i starini Dadi. Kako bi mu se lijepo obratila Jerkovićka - Drago Topić...
Nećemo proc polufinale, al nek im je sa srećom.
Dogodine nemre bit lošije...

Sa: hr.rec.humor



_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı


Poslednja prepravka: coco_bill datum Pon Mar 19, 2007 3:33 am; ukupno izmenjena 1 put
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 12:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Exclamation Exclamation Exclamation Rolling Eyes Rolling Eyes ...No comment

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zastrašujuće!He-he!Mada ovako je bilo i na ''Beoviziji''.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> Dora 2007 - kritika emisije Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon