www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Hajduk iLi Dinamo?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fudbal ~
::  
Autor Poruka
Reaktivac
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 05 Sep 2004
Poruke: 58

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2007 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nick1982 je napisao/la sledeće:
Pogledajte primer iz sezone 1998/99 kada je Rijeci oteta titula,jer su se umešao državni vrh i Dinamo je osvojio titulu.A o Partizanovim titulama devedesetih godinama da ne pričam.Sve je radjeno da bi Partizan imao približno isto titula kao i Zvezda.Hajduk mi je nekako ''narodski'' klub.


Istina ! Dinamo ima podršku vlasti i lokalnih moćnika koji ne žale para iz državnog ili gradskog proračuna kako bi imao primat u HR ligi. Kad zapne - tu su i suci...

Nažalost, Hajduk tu ne može puno učiniti, ako podrazumjevamo financijsku moć, jer Zagreb puno više daje dinamu nego dalmacija i Split hajduku.

Vidjeti ćemo kako će biti u idućoj sezoni... Hajduk se mora pojačati i osloniti se na podmladak iz vlastitih redova.


 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Žestoki sukobi navijača Hajduka i Dinama
Sreda, 4. april 2007. 12:42

Navijači Hajduka i Dinama žestokim sukobom na železničkoj stanici napravili su uvertiru za "večiti" hrvatski derbi, zakazan za sredu uveče na stadionu Poljud.

Četrdesetak pripadnika takozvanih Bed blu bojsa vozom je iz Zagreba stiglo u Split, gde ih je dočekala grupa od oko 30 članova Torcide. U žestokom obračunu stradala su tri automobila i dva motora, uz nekoliko razbijenih glava i 40 uhapšenih navijača oba kluba.

Splitska policija saopštila je da uhapšeni navijači nisu nosili nikakva klupska obeležja, što navodi na zaključak da se radi o "dogovorenom" susretu.

Prema procenama splitskih organa reda, na Poljudu će biti oko 25 hiljada pristalica domaćeg kluba i oko hiljadu gostiju iz Zagreba. Utakmica je naravno visokog rizika, zbog čega će meč osiguravati 800 policajaca, od čega čak 500 pripadnika interventne policije, iz svih delova Hrvatske



Izvor: MTS-Mondo

_________________
I C E M A N
 
ljuba85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2005
Poruke: 588
Mesto: Kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni DINAMO

_________________
LJUBA
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 8:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kakav Hajduk, molim vas. Dinamo i samo Dinamo!

Da imam love ko omaj Rus Abramovich ja bih si kupio Dinamo (i Arsenal).

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
draganng
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 16 Jan 2006
Poruke: 150

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da bi se pricalo ko je bolji treba prvo neko znati igrati fudbal a posto ni dinamo ni hajduk nemaju pojma onda se tu nema sta pricati

_________________
SRBIN
 
Ronaldo27
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 03 Jul 2006
Poruke: 313
Mesto: New Now , Ruma City

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedini igrac iz ta dva smesna kluba koji nesto valja je onaj Brazilac, odnosno "hrvat" Da Silva! Ostali svi ne bi igrali ni u Cukarickom!!!!!

_________________
 
RODJAZMAJ
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 24 Mar 2007
Poruke: 23

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni jedan oba su losa!Partizan je najbolji!Nisu ni za trecu novosadsku!
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 14, 2007 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

RODJAZMAJ je napisao/la sledeće:
Ni jedan oba su losa!Partizan je najbolji!Nisu ni za trecu novosadsku!



Nisan ja pitala koji je TEBI najbolji klub! Vec da kazes koji je po tvom mišljenju bolji klub Hajduk ili Dinamo..svoje favorite ostavi sa strane..

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
mimi_kapone
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 107
Mesto: Jug

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 16, 2007 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa Hajduk, nekako sam emotivno vezan za njega od kako je nas vodja j njihovog u g! Da li se secate toga?
Dinamo ne mogu da smislim!!!!

_________________
Pozdrav od fenomenomenalnog, jedinstvenog, neprikosnovenog, posebnog i ne ponovljivog Miiiiiiimiiiiiiiiiiijaaaaaaaaaaaa Kaaaappooooneeeeeeaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!
 
Ronaldo27
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 03 Jul 2006
Poruke: 313
Mesto: New Now , Ruma City

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 22, 2007 2:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

xexexexexexexexexexexexexexexexexexexexexexe
Smesni su kao cirkus!

_________________
 
marbur
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 5

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 29, 2007 11:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dinamo zagreb!

_________________
Ima jedan čovjek čudan, ime mu je Franjo Tuđman.
Prije svakog spavanja, mijenja ime Dinama!
 
kutija na dan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Avg 2006
Poruke: 12
Mesto: Srce Slavonije

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 30, 2007 6:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mimi_kapone je napisao/la sledeće:
Pa Hajduk, nekako sam emotivno vezan za njega od kako je nas vodja j njihovog u g! Da li se secate toga?
Dinamo ne mogu da smislim!!!!


I baš zbog toga što svi Srbi mrze Dinamo iz dna duše, a prema Hajduku znaju biti i ravnodušni, baš zbog toga me otac od malih nogu učio i govorio: "Sine, ti si Hrvat i ti ćeš navijat za Dinamo". I znam da sam izabrao najbolje. Volim te Dinamo!

_________________
Samo ti Dinamo šampione, život dat' ću za tebe.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fudbal ~ -> Hajduk iLi Dinamo? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 2 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon