www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nakon svih ovih godina...
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 4:09 pm    Naslov poruke: Nakon svih ovih godina... Na vrh strane Na dno strane

Koje promjene najviše na Vama vidite otkad ste sazreli? Nakon nekih godina, čovjek primjeti na sebi neke promjene? Što se desilo da ste se Vi promjenili? Da li su to promjene u ponašanju ili čak u Vašem izgledu?

 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 4:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa po izgledu i ne vidim da sam se nesto promijenila..ja sam uvijek ista /barem u svojim ocima Very Happy /.

A sto se tice ponasanja ..e tu sam se promijenila jako mnogo..razmisljam i reagujem mnogo zrelije , neke stvari koje su mi se prije cinile ok da radim sada mi se cini da su to gluposti , a sta ces mladost ludost.

Uglavnom jedina promjena kod mene je ta da sam sazrela psihicki. 8)

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po izgledu sam se promijenio, Osisao sam se Mr. Green he he, salim se, prije sam volio nositi dugu ili poduzu kosu, sad je to neko vrijeme malko krace.

Najvise sam se promijenio u ponasanju otkako imam kcer. Zadnjih 6.5 godina, otkako se rodila, osjecam se kao drugi covjek...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada uporedim sebe s kraja srednje (kada sam, recimo, počela da sazrevam i zrim Wink ), s početka faxa, pre 2 godine i sada, rekla bih da su to 4 različite osobe Mr. Green Da ne preterujem, ne potpuno, ali je doista neverovatno koliko sam se oblikovala, izgradila, u kojoj sam meri oformila svoj etos Wink

Što se izgleda tiče, ne menjam se već dugi niz godina, zato mi niko ne daje više od 20ak godina 8) , samo manje Razz

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Promenila sam se i po ponašanju i po izgledu.

Psihički sam dosta sazrela, postala sam sebičnija, zlobnija, itd. U suštini sam se dosta promenila i drago mi je zbog toga! Very Happy

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 9:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

EGO! je napisao/la sledeće:
Promenila sam se i po ponašanju i po izgledu.

Psihički sam dosta sazrela, postala sam sebičnija, zlobnija, itd. U suštini sam se dosta promenila i drago mi je zbog toga! Very Happy


mislim da postat zreliji ne znaci postat sebicniji i zlobniji, mozda kad budes starija primjetis da ti je ovakvo razmisljanje bilo nezrelo.

i ja sam se dosta promjenila psihicki, jasnije vidim neke stvari o kojima prije nisam zeljela ni razmisljat, stvari kojima mi je prije bila ispunjena glava sad mi se cine nezrelima.sad kad se okrenem i pogledam na svoje postupke i razmisljanja prije 3, 4 godine, cini mi se da sam tad imala 9 godina Laughing sad sam pocela malo drugacije gledat na svijet, al ne da mi se sad to objasnjavat Laughing

_________________
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

promijenilo se to da sam prihvatila neke obveze i odgovornije se počela ponašati prema drugima, a prije sam bila totalna flegma, a da i postala sam živčanija Laughing Laughing Laughing no to osjete samo bližnji Rolling Eyes
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čista dijelektika.Sve teče i sve se mijenja,pa i mi.Moje promjene su se kretale u pozitivnom smijeru bar do sada.Moja porodica je moj život.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mjenjam se u ponasanju, u tome se covjek mijenja svakodnevno.

Sto vise zivotnog iskustva imamo tako mijenjamo sebe i svoje razmisljanje.

izgled zasada jos nista za 10 god. ce si i to promijeniti Sad
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 9:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

fizički i ne znam koliko sam se promjenio, u glavi i previše. mnogo stvari me natjeralo da prebrzo čak dođem do tačke kad mogu reči da sam zreo. gledam na život sasvim drugačije, mnogo stvari, roditelji, familija i naravno moj privatni život, sve to me učinilo onakvim kakav sam danas. ozbiljan, nekad i previše, realista, nema se kad maštati, sanjariti. jedino mi drago, koliko god bio ozbiljan, znam da se pošalim još uvjek, i neke tragične stvari znam okrenuti na šalu.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 11:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najveca promena je po pitanju shvatanja danasnjih odnosa medju ljudima jest da ih jios uvek nisam svatio totalno ali naucio sam kakvi ljudi mogu biti,...
Takodje naucio sam na bolnoj sudbini koja me je zadesila i kad mi je brat poginuo da je zivot nistavan i da za tren moze covek da nestane s lica zemlje ili njegovi bliznji ili cak sta vise i jedni i drugi.....
Sto se tice izgleda dosta sam porastao i izduzio se tako da sada bez obzira sto jedem mnogo izgleedam mrsavo....

Takodje da ne zaboravim do 7 osnovne i gubitka brata bio sam kao danasnji muskarci pomalo skot prema devojkama a od tada sam se totalno promenio i cenim moju devojku ko malo vode na dlanu...takodje postao sam mnogo zreliji sto se vidi i dan danas nasuprot mom drustvu koje uvek kasni zamnom po pitanju zrelosti...(a tako zelim ponekad da i ja prezivim onajj period od 7razreda ko sva ostala deca da nemate pojma ,ali eto zivot me nije mazio tako da sam vrlo rano postao veoma zreo...)

TAkodje dok se nije rodio bata koga sam izgubio (4. osnovne) bio sam jako nemiran,tako da sada neko kad me vidi stalno komentarise da ne moze da veruej da sam sada tako miran a ranije me mesto nije drzalo koliko sam bio nemiran,....

Toliko za sada sto sam mogao da se setim...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 1:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek od malena sam bio tih, poslušan možda malo i plašljiv, sve što su mi govorili da je loše nikad nisam ni uradio. Naprimer:nikad nisam pušio, nikad nisam probao kavu, nikad ne vređam ljudima(mogu se ludo zezati pa to dovodi do nerazumevanja), nikad ni jednu devojku nisam udario ili opomenuo zbog nekih komplesa i t.d.A pre negde 2 godine promenio sam se dosta(ono gore što sam napisao sve jedno ne radim), postao sam otvoreniji, uopšte ne stidljiv, čak šta mislim to i kažem u nekim laganim rečima da ne povredim čoveka, bijo sam veseo a sad bolesno blesav Very Happy i lud i mnogo čega se izmenilo. Do negde 15 godina na svakoj slici sam imao drugu frizuru i uopšte nisam ličeo na sebe, ako se pogleda u pasoš to na savkoj slici sam drugačiji. Tako što mislim da sam se promenio dosta i u bolju stranu Smile

_________________

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Nakon svih ovih godina... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon