www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Konjanik.. djihaa djihaa.. pa na 7 spratic :)
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 2:52 pm    Naslov poruke: Konjanik.. djihaa djihaa.. pa na 7 spratic :) Na vrh strane Na dno strane

Evo, nash dragi Konjanik je uspio josh jednom.. Popeo se kat vishe.. Broj 7!!!!!!
Cestitam ti od srca i zelim ti sve najljepshe sto se pozeliti moze..
Srechu u ljubavi, poslu, parama.. Ma u svemu sta ti sam zazelish...
Ostani nam dobrica, zabavan i sretan..

Ljubim te...



_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 3:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mazo, preljepa čestitka od preljepe osobe. hvala ti puno
ljubim i ja tebe

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 3:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

konjo prašiš ga i ti alal ti vera i svaka cast, nego nema odmora dok traje obnova, picim picim picicu i u sarajevo sticicu pa onda da shanu , mazu i aru castim Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing legendo, prijatelju iskrene cestitke i ostani nam takava kakav jesi, finuckast, dobronamjeran, luckast, odkacen, cmok jedan
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

šano, ja sam obešo da dolazim u Rajvosa, držim obečanje, i obečo sam da častim sve vas.
hvala ti šano, hvala za jaranstvo i za ljepe rječi. cmoka

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
piastowskiharnas
* Veseli razbojnik *
* Veseli razbojnik *



Godine: 53

Datum registracije: 19 Sep 2005
Poruke: 17704
Mesto: Piastów/Zakopane

poland.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 4:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam i ja od srca dragi prijatelju. Very Happy


_________________
 
Marija...
AnGeL_oF_LoVe
AnGeL_oF_LoVe





Datum registracije: 03 Avg 2006
Poruke: 2549

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 4:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čestitke i od mene.. Wink
 
LA*PERLA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 02 Mar 2007
Poruke: 5670

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 5:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Juj...čestitam...

_________________
Između moje moći da kažem
i tvoje da čuješ,

stanuje sam đavo.
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Điha điha idemo dalje. Čestitam , da te drži konj i nikad se ne pretvori u drvo Mr. Green


_________________

 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 5:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eeeeee, ljudina sve stariji i stariji.
konjaniche,
chestitam. I da bude josh puno lepog druzhenja i rasprava. Very Happy

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
gagily
Banovan!

***UvEk U pOkReTu***
***UvEk U pOkReTu***





Datum registracije: 03 Feb 2007
Poruke: 11546

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prika moj Wink ziveli

_________________
sudbina ili hir

 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Legendoooooooooooooooooo...pa svaka ti cast....zelim ti da se nikad ne promenis i da nadjes neku curu koja ce te biti vredna....brak i deca se uz to podrazumevaju... Mr. Green Mr. Green Mr. Green ...ljubim te... Mr. Green

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čuvaj konjU Wink Čestitke Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Konjanik.. djihaa djihaa.. pa na 7 spratic :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon