www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

mushusasa trazi
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
mushusasa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Mar 2007
Poruke: 46

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 8:29 am    Naslov poruke: mushusasa trazi Na vrh strane Na dno strane

treba mi kazablanka- vrti mi se sve i neka nova pesma od zeljka vasica- spominju se neke 4 strane sveta, ne znam kako se zove


ako ima neko neka posalje na mushusasa@yahoo.com


 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 8:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovu prvu ce ti sigurno neko poslati, a za ovu drugu poseti OVAJ forum prvo pa onda ovde napisi konkretno sta ti treba Wink

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
mushusasa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Mar 2007
Poruke: 46

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 8:58 am    Naslov poruke: stara muzika Na vrh strane Na dno strane

trazim staru domacu muziku ko ima nek salje




mushusasa@yahoo.com
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 9:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne otvaraj temu za temom. Sve sto trazis pisi ovde u jednoj temi. Krsis pravila foruma.

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
mushusasa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Mar 2007
Poruke: 46

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

silni hvala ti na objasnjenju ali ja sam se juce upalio i jos ne kontam sve to i sta se kako radi
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 4:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslao sam ti Kazablanku na mail, uzivaj Wink

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 4:36 am    Naslov poruke: Re: stara muzika Na vrh strane Na dno strane

mushusasa je napisao/la sledeće:
trazim staru domacu muziku ko ima nek salje


Ajde malo preciznije. Very Happy
Narodnu ili zabavnu? Koji pevac/grupa te interesuje?

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
mushusasa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Mar 2007
Poruke: 46

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 6:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne znam da postoji stara zabavna ili ova turbo folk ili tako nesto:-))))

trebaju mi pesme tipa
"3 poljupca hocu ja" "pricaj mi pricaj"
Bas stari hitovi narodne muzike

Silni, video sam za pesmu, javili su mi malo pre tebe, ali bez obzira na to hvala ti puno, ti verovatno sve znas i sve imas tako da ja ne znam kako da ti se zahvalim za uslugu

NS Crveni Karton[Jasmina] - Grli Ljubi Me[U Zivo].mp3
jel ima neko???

[Edit by Coco Bill:Nemoj pisati poruke jednu za drugom. Ako imas nesto da izmenis u poruci koju si vec poslao - imas dugme "Edit" koje se nalazi u desnom gornjem cosku svake poruke] Very Happy
 
mushusasa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Mar 2007
Poruke: 46

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 11:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

galija - kopaonik



ako neko ima nek salje na mushusasa@yahoo.com
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 24, 2007 7:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mushusasa je napisao/la sledeće:
galija - kopaonik

ako neko ima nek salje na mushusasa@yahoo.com

poslato Smile

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
mushusasa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Mar 2007
Poruke: 46

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 6:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala!!!!


neki Tamburasi - grli ljubi me bar jos ovu noc

[Edit by Coco Bill: Nemoj slati poruke jednu za drugom. U ovoj temi je dozvoljeno da ti bude vise poruka jedna za drugom ako su poslate razlicitim danima i ako trazis muziku, ali za ovo... Imas dugme "Edit"]
 
mushusasa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Mar 2007
Poruke: 46

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 27, 2007 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hitno potrebna

shov time band - kad bi ti svoje kose rasplela



mushusasa@yahoo.com
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> mushusasa trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon