www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

S.T.A.L.K.E.R. - Shadow Of Chernobyl
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~
::  
Autor Poruka
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 6:39 pm    Naslov poruke: S.T.A.L.K.E.R. - Shadow Of Chernobyl Na vrh strane Na dno strane

S.T.A.L.K.E.R. - Shadow Of Chernobyl




Posle 5-6-7 godina konacno smo docekali ovu igru...

Kakvi su Vasi utisci?



_________________
Master


Poslednja prepravka: Rile_Master datum Uto Mar 18, 2008 3:12 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Screw
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 32

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam jos probo igru ali prijatelj mi kaze da je dobra...
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 16, 2007 3:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na 7900GT i maxxx grafici izgleda extra. nervira me ciljanje. nije toliko preicizno. javicu kad je zavrsim
 
Mladen001
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 14 Maj 2007
Poruke: 43
Mesto: Vranje, Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 14, 2007 9:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

probacu je ovih dana pa vam kuckam svoje utiske.
 
vojinj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Sep 2006
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 11, 2007 11:21 pm    Naslov poruke: STALKER Na vrh strane Na dno strane

Igrica je odlicna. Sto se tice nisanjenja promjeni oruzje. Naj stabilniji je Viper 5 dok kod AK trza. Koristi ti amajlije koje pronadjete. Maksimalno moze 5. Pretrazujte sav teren i polako ne trcite samo kroz nivoe. Mozete pronaci mnogo bolji prsluk i druge stvari. Prihvatajte sve misije i razgovarajte sto vise. Samo pazite da vam neka misija ne istekne.

Malo mi je glup kraj. Prvosam mislio da je to zbog nivoa. Poceo sam kao STALKER nisam hteo Novice a kad sam je presao igrao sam je ponovo kao veteran. Oba puta kod vishmastera mi se ista zelja ostvarila a kod mog drugara sasvim drukciji kraj je imao, tj drugu zelju.

Ocena igrice 9

Poz
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 11, 2007 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm... Posle ovog posta iznad doje mi da pocnem da igram igru iz pocetka... Smile Ja igru prelazim upravo tako - trceci kroz nivoe. Retko kada istrazujem teren vec se uglavnom orijentisem ka zadacima, od oruzja imam samo AK 47 i neki pistolj Embarassed Smile

Znaci, igra je "ista" na bilo kom nivou tezine, samo su neprijatelji jaci i efikasniji? Ili gresim... Confused

_________________
Master
 
Kobass
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Jul 2006
Poruke: 189

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 29, 2007 8:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se igra ne svidja! Tj dobra je zamisao ali upropastise DMG oruzija, tako da bi ubio neprijatelja treba bar 5 puta u glavu da ga skucas....
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 29, 2007 8:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam samo u pocetku imao tih problema sa oruzjima. Sada kada sam se uhodao sve izgleda mnogo lakse Wink Dosta zavisi i od toga koji neprijatelji te napadaju, da li imaju pancire...itd. Uglavnom, par hitaca u glavu i to je to Very Happy

_________________
Master
 
Dinke
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Avg 2007
Poruke: 58
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 08, 2007 3:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Igra je savrsena,zavrsio sam je i neko ne zna neko zna da svaki drugi kraj je razlicit,kod mene je bio kao prilazi onoj kugli i zelja mu je da vidi prirodu,ptice itd,a kod mog druga je bilo da zeli da bude bogat itd...

_________________
Prati svoje srce,ne slusaj nikog oko sebe.......................................
 
N_E_R_O_N
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 920
Mesto: B_E_O_G_R_A_D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 24, 2007 2:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uskoro ce i nastavak za ovu igru...

_________________
...i tako dan za danom pred kockastim ekranom...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~ -> S.T.A.L.K.E.R. - Shadow Of Chernobyl Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon