www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

nick1982 na 2. spratu :)
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

čestitke i od mene i još puno druzenja na ovom forumu ti zelim


_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Marija...
AnGeL_oF_LoVe
AnGeL_oF_LoVe





Datum registracije: 03 Avg 2006
Poruke: 2549

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čestitke i od mene.. Wink
 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 6:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cestitamooooooooooo Mr. Green

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 6:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bravo...samo napred Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala,hvala puno.Ja se ne penjem brzo kao većina ovde,ali to nije posledica loše tj. slabe kondicije,već što ja volim da sve proslavim polagano da se vidi i da se čuje kad se ja popnem na neki sprat.Jeste...tako je...

Koristim ovu priliku da se zahvalim sledećim osobama:

Prvo sebi,meni,nicku1982 i mojoj gitari.

Zatim:mojoj porodici,i užoj i široj familiji,kao i svim bliskim i daljim prijateljima da me ne bi posle ogovarali po ćoškovima kako mi je popularnost udarila u glavu ( ) i kako više nemam vremena za njih,jer sam dosta zauzet.
Zatim hvala Crvenoj Zvezdi,zato što postoji samo da bih je obožavao.

Kao po običaju hvala:Mariji Kirilenko( ),Ani Ivanović,Mariji Šarapovoj,Danijeli Hantuhovoj i,naravno,najviše Ani Kurnjikovoj zato što su mnoooogo,bre,lepe i što zbog njih volim tenis,pogotovo ženski i što zbog njih više ne propuštam nijedan WTA turnir.

Hvala kralju Švedske,kome ne znam ni zašto se zahvaljujem,ali eto,i on mi pade na pamet.

A sada da se zahvalim i ljudima sa fouma:
Prvo onim što su mi čestitali(do sada):
gagily:Hvala brate,moj!Vreme je da postaneš večiti dobitnik.Vreme poraza je prošlo.
PinkLady:Draga moja,roza,hvala što nam ovde zbog tebe (skoro) sve ružičasto. Laughing Wink
Baraba:Hvala ti zato što si svakim danom sve veća baraba.
francuskinja:Hvala i tebi!
dambolina:Hvala najvećoj vrednici i navećoj dobrici na forumu.
Konjanik:Hvala moj brate sa Zvezdinog Severa.Djiiiiiiha samo napred.
djavolče: Hvala ti,djavolku nijedan!
sjena23: Hvala ti što me često ''pratiš kao sjena''.
slatka_šanerka:Hvala ti slatkišu!
Sascha336:Hvala ti Delijo!Sever Forever!
kissy: Hvala i tebi.Kissssssss za tebe!
serbchery:Hvala ti,brate,zato što si lud na kvadrat!I živeli u to ime!
Marija...: Hvala i tebi puno!I da konačno budeš venčana od strane Nadena,tj. da ti on bude matičar!
Sweet Honey: Hvala ti,medena!
nastasenjka: Hvala i tebi,ali znaj da sam još uvek ljut zbog ovog upozorenja što si mi dala.I znaj,da nisi u pravu!Ne-ne! I ne bih možda zbog svega toga trebao da se razgovaram s tobom .Ali ne bih da se svadjamo ,jer to ne želim i obećavam ti da ću od sad da budem dobar da bi mi ovo upozorenje bilo ukinuto..Biću pravi andjeo ,mislim .

Posebno se zahvaljujem i ovim ljudima(oni mi nisu još čestitali,ali mislim da će i to vrlo brzo učiniti;doduše i ne moraju da mi čestitaju,ali,svejedno,im se zahvaljujem):
Naden:Hvala ti,jarane,što imaš zivce za sve moje moguće i nemoguće muzičke želje!
idealno_loša:Lipa moja,bambina Dalmatina,hvala ti za super zezanje na forumu!
Andjela:Hvala ti zato što si mi prva čestitala penjanje na prvi sprat,i uopšte što si mi poslala prvu čestitku otkako sam ovde:
alexns:Hvala,'čika Sale'' zato što si Andjelin,brat blizanac.
La_Perla:Hvala ti,Perlice zato što se uvek s tobom super zezam.
Car Dušan Silni:Hvala ti što asistiraš,Nadenu.

Hvala svima na forumu!

Hvala i porodici Šilibajzerić i Kuškundaljeva i čestitam im rodjenje sina Milenka uz pesmu:''Prvo pa muško,nek' se zove Duško''!

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...


Poslednja prepravka: Johnny-Delija datum Sre Mar 28, 2007 1:15 am; ukupno izmenjena 1 put
 
beba_anchy
*** mai anđeo ***
*** mai anđeo ***



Godine: 39

Datum registracije: 08 Jan 2007
Poruke: 1357
Mesto: zege:p:D

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

negooooooo.. cestitam..
brafooooo Mr. Green
kissek Very Happy

_________________
... cijele noci molio sam nebo.. molio da posalje mi nekog.. jer po ovom blatu ja ne mogu... ja ne mogu sam Wink
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala ti,bebice! Very Happy

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 12:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nick1982 je napisao/la sledeće:

Andjela:Hvala ti zato što si mi prva čestitala penjanje na prvi sprat,i uopšte što si mi poslala prvu čestitku otkako sam ovde


Pa nema na čemu,nick1982 Laughing Laughing jesi lud,evo da ti čestitam i II kat pošto tek sad videh,svašta, promaklo mi, oprostićeš mi valjda! Želim ti još puno druženja ovdje sa nama i da uvijek budeš veseo!
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 6:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve najbolje od srca, samo napred Wink

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo i mene da cestitam,

PS: izuzetno zanimljive zahvale Laughing Mr. Green

_________________
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala,Lane86!
Hvala,poison!
Hvala puno!

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 3:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bravo Pametnjakoviću mladji! Čestitam od srca, samo napred! Very Happy

PS
A tko je onda Pametnjaković stariji? Confused

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> nick1982 na 2. spratu :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon