www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

zeka
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
sloki75
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 04 Dec 2004
Poruke: 495
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 06, 2005 6:30 pm    Naslov poruke: zeka Na vrh strane Na dno strane

Da li neko slucajno zna o kojoj je psmi rec:to je neka rep pesma,hit je u Bosni,o zeki kriminalcu,koji kao prodaje drogu i zavrsava u zatvoru itd.Ako neko zna slucajno,bitno mi je.Hvala

 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 06, 2005 7:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

http://www.domaci.com/viewtopic.php?t=3272

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 06, 2005 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cao Nenad,

zasto mu dajes odma link za nova pravila? Decko nije pitao da se pesma stavi na server vec da li neko zna o kojoj se pesmi radi i ko to peva! Wink Posto i ti imas samo 84 opisi, kako mozes biti admin?? Razz

Ja na zalost ne znam ko to repuje sloki! Sad

Pozzz.
 
Iwan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 25 Dec 2003
Poruke: 279
Mesto: Frankfurt/nemacka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 06, 2005 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da znas nema smisla da on sa 84 posta bude admin. Smile))
Nego jugovicu da ti nije palo mozda napamet da je neko adim po znaju a ne po postovima ? Zar se odrzavanje jedne stranice svodi samo na pisanju postova ???
 
Miss Nikakve Sanse
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 46

Datum registracije: 02 Avg 2004
Poruke: 1596
Mesto: Zagreb :)

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 06, 2005 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

... sloki... pjesmu pjeva Shorty i zove se Zeka... ako hoćeš pošalji mi svoj mail na pp pa ću ti poslati pjesmicu Very Happy.... pozdrav Wink...

_________________
:93: Mi plešemo... la la lala... cijeli dan i noć... :93: :50:
 
sloki75
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 04 Dec 2004
Poruke: 495
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 06, 2005 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala jugovicu1980!Ako mogu da primetim da nista niste postigli novim pravilima za zelje,malo ste poremetili atmosferu na sajtu!Mislite o tome!
 
sloki75
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 04 Dec 2004
Poruke: 495
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 06, 2005 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala ti miss Wink
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 06, 2005 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sorry, nesto sam radio pa nisam ni procitao poruku lepo...

a to sto imam malo poruka, jel vidite da i ja jurim 100 da mogu da narucim zelju Smile

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 06, 2005 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

hvala jugovicu1980!Ako mogu da primetim da nista niste postigli novim pravilima za zelje,malo ste poremetili atmosferu na sajtu!Mislite o tome!

Nem' pojma kako to mislis, ja koliko vidim atmosfera na sajtu je jos uvek ista kao i pre sem na zeljama Wink

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 07, 2005 2:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nenad, samo ti juri, ajd da vidimo ko ce prvi! Wink Nisam hteo da kritikujem, ali covek je pitao samo za pesmu a nije je trazio! Smile A znanje imam i ja, a ipak nisam admin niti sam postigao 100 upisa! Wink Ljudi nemoj da ste toliko ozbiljni.

Careeee, a sta se tvog posta tice: mislim da ce sada imati manje postova na muzickim zeljama, jer nema ih puno koji su presli 100 upisa! Smile

Pozzz..
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 07, 2005 10:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

Careeee, a sta se tvog posta tice: mislim da ce sada imati manje postova na muzickim zeljama, jer nema ih puno koji su presli 100 upisa!

Jugovicu, nije problem, sad ljudi nek navale i nek se malo potrude pa da skupe stotku Wink
A Bioga mi koliko vidim, ti nisi daleko od stotke Wink

neso, treba malkice da pozuris hehe Smile

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 07, 2005 11:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa zurim ja, evo sad sam treba vec uveliko da budem na nekom sastanku, al' nisam mogao da ustanem iz kreveta Smile

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> zeka Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon