www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

300: Bitka kod Termopila
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
pokemon21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 03 Okt 2005
Poruke: 208
Mesto: Podgorica,Crna Gora

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 12:37 pm    Naslov poruke: 300 Na vrh strane Na dno strane

Po meni ce da bude jedan od boljih filmova u 2007.
Odgledao sam traiuler i stvarno film je uradjen fenomenalno,muzika je odlicna sve su uklpoili kako treba,mozda smijem da kazem da se po vizuelnim efektima moze porediti za Gospodar Prstenova,jer ni malo ne zaostaje.


 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 10:42 pm    Naslov poruke: 300: Bitka kod Termopila Na vrh strane Na dno strane

Originalni naziv: 300
Režija: Zack Snyder
Uloge: Gerard Butler, Lena Headey, David Wenham, Vincent Regan, Rodrigo Santoro, Dominic West
Vise informacija: URL: http://www.300bitkakodtermopila.com/

Sinopsis:
Zasnovan na epskoj grafičkoj noveli Franka Millera, film "300" je avanturistička priča o istorijskoj bici kod Termopila u kojoj se kralj Leonida (Gerard Butler) sa 300 Spartanaca borio do smrti protiv Kserksa i njegove, brojno neuporedivo veće, persijske vojske. Ta žrtva inspirisala je celu Grčku da se ujedini protiv Persije, što je doprinelo nastanku i razvoju demokratije.

Ovaj film donosi na veliko platno Milerovu (Sin City) grafičku novelu kombinujući akcione scene i virtualnu pozadinu koja oslikava njegovu verziju starog istorijskog događaja i predanja.




izvor:
www.tuck.co.yu

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
clubfox
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Mar 2007
Poruke: 94
Mesto: Gradiška

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 24, 2007 1:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedva čekam taj film evo i kod mene u videoteci se traži ko lud, a narodu teško objasniti da tek treba premijera da bude
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 24, 2007 2:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam ga gledala i mogu vam reci samo WOW!!!!!!!!!!!! moracu ga pogledati jos koji put (cisto da sredim utiske) Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 24, 2007 2:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film sam gledao pre 7 dana, super je - dobro snimljen i sa smislom. Preporučujem svima Wink

_________________

 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 24, 2007 7:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jos nisam gledao film, ali sam cuo da su se Iranci pobunili protiv filma jer su Persijanci predstavljeni kao divljaci [drugi naziv za Iran je Persija Wink].

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 24, 2007 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo jos malo fotki iz filma Wink






_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...


Poslednja prepravka: nastasenjka datum Sub Mar 24, 2007 4:38 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 24, 2007 2:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i jos malo...ne skodi Wink







_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Milos NS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 242
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 24, 2007 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

coco_bill je napisao/la sledeće:
Jos nisam gledao film, ali sam cuo da su se Iranci pobunili protiv filma jer su Persijanci predstavljeni kao divljaci [drugi naziv za Iran je Persija Wink].


Vrlo cesta istorijska greska...

Persijanci su zaista bili mnogo "civilizovaniji" u to vreme...

btw. Imam film ali ga jos nisam pogledao... Moracu od nedelje
 
milann89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 19 Mar 2007
Poruke: 106
Mesto: Zajechar over the Rainbow!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj burazer i ja jedva cekamo da gledamo. Iran je odbio da prikazuje film. Ako neko ne zna, Pearl Harbour je takodje predstavio Japance kao divljake. Citao sam izvestaj nekog prezivelog da Japanci nikada nisu gadjali bolnicare i bolnicu..
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je strahovito dobar!!!
Prokleto dobra scenografija, fotografija i kostimografija. Tehnika snimanja scena je odlicna.
Soundtrack je ekstra! Treba obratiti paznju na predzadnju melodiju u filmu. Na sta vas podseca ta muzika (sa muzikom iz kog dela sveta se podudara)?
Od teme ne treba ocekivati puno. Ipak je film radjen po stripu i malo toga ima zajednickog sa stvarnim istorijskim dogadjajem.
Ako gledate u pravcu dobre akcije film ce vas oduseviti.
Ko trazi neke podudarnosti sa istorijom razocarace se.

Film svakako treba odgledati pogotovo zato sto je po Frank Miller-ovom stripu. A znamo sta su napravili od Sin City stripa - WOW, film koji mora da se ima u kolekciji.

Jedva cekam da film 300 stigne kod nas u bioskope pa da ga sa uzivanjem odgledam na velikom platnu sa ekstremno dobrim 3D ozvucenjem.
 
Herros
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 147

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 2:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pogledao sam film i odlicna je replika romana Frenka Milera.Mislim daleko da je blizu istine ,u toj bici je ucestvovalo 270.000 Persijanaca i negde oko 20.000 Grka,a pomorsku stranu koju su Atinjani branili je cuvalo blizu 40.000 Atinjana.Film kao film je strasano lepo uradjen,koreografije borbi su fenomenalno izvedene,lirika pored epike se jasno naglasava.Skinuo sam sa Torenta ,ali jedva cekam da ga pogledam na velikom platnu.

Sve u svemu po meni 8/10 Very Happy

_________________
Just be what you are.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> 300: Bitka kod Termopila Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon