www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta se gleda po dijaspori??
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 07, 2005 3:20 am    Naslov poruke: Sta se gleda po dijaspori?? Na vrh strane Na dno strane

Cao drustvo,

posto ovde ima clanove sa svih strana sveta, bi mene zanimalo sta se gleda svuda na TV-u!?

Jel pratite nase programe preko satelita?? Ko od vas ima naprimer karticu za PINK+?

Jel se pojavio negde kod vas na tv-u neki nas domaci film? U Nemacku sam do sad naprimer gledao "Nebeska udica", "Crna macka beli macor", "Bure baruta" i "Underground" na nemackim kanalovima.

I jel ima negde spanske sapunice kao sto ih ima dole kod nas?! U Nemacku je imalo pre jedno 3 ili 4 godine, a sad ama bas nijedna se ne emituje![I]

Nadam se da ce sto vise ljude da mi kazu sta i dal se nesto nase emituje u dijaspori.

Pozzzzzzzzzzz!


 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 07, 2005 11:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na zalost nemam satelitsku antenu vise. Imao sam je pre i redovno smo gledali i pratili nas program. Od vremena bombardovanja kada je prestalo emitopvanje ja antenu vise nisam ni postavljao.

Razmisljam se da uzmem opet antenu i kupim pink ali jos se nisam odlucio....

Inace je sve ostalo kao i kod tebe sem sto sam ja u Frankfurtu ali programi su nam isti Wink

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 07, 2005 11:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi jasno kako neko moze da placa 20eur mesecno za 10 sati reklama i 5 sati programa na Pink PLUS-u.... mislim ne znam, ja to ne bih uradio. Jedino sto mozda vredi je radio ali opet 20eur mesecno... khm... ne hvala Smile

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 07, 2005 11:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam satelit ali iskreno i ne gledam puno nas program...ma ne gledam tv skoro uopste.....osim filmova.... Very Happy
nemam pink plus ali s obzirom da su tu pretezno narodnjaci kako sam cula i ne treba mi..... Wink
a osim rts-a imam bk....crnu goru makedoniju i hrvatsku na satelitu.....ali ko sto rekoh ko da ih i nemam.....
a nasi filmovi na holandskom tv-u....secam se da je bio neki dokumentarac o srebrenici....i jos par nasish filmova ali bilo je odavno pa se vise ne secam koji su....bilo ih je dva cini mi se....holandjani nas bas i ne vole...pa.... Mr. Green

_________________
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 07, 2005 11:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aaaaaaaaa pa na Bliskom Istoku ni nema pink plus Razz ovde se hvataju od nasih programa valda RTS1 i 2 i CG ,ne znam jel jos nesto... ali ja nemam satelitsku i nemam ni nasih programa Sad Imamo neku YES televiziju,i tamo ima kanali iz celog sveta samo nema iz Yuge Rolling Eyes Zato imam Nemce pa ucim nemacki hihihi Razz samo su nam razlicite reklame,a prigram je isti Mr. Green

_________________
 
gazda_djole
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 56

Datum registracije: 02 Avg 2004
Poruke: 1058
Mesto: Bgd - Colmar

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 07, 2005 12:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:183: Boze sacuvaj ... jos da im platim za to ?!?
Skoro sam ih ispljuvao u jednom mailu koji sam im poslao !
Naime , iznerviralo me je to sto utakmice reprezentacije SCG u fudbalu PINK prenosi samo za podrucje Srbije , a ne i za te jadne ljude u inostranstvu koji placaju da bi gledali ono ostalo sto im nude !!!
Interesuje me ko je ovlastio Dragana Stojkovica Piksija da prava za prenosenje utakmica drzavne reprezentacije proda jednoj privatnoj televiziji ?!
Svuda u svetu se te utakmice prenose na drzavnoj televiziji iz prostog razloga sto svako ima pravo da gleda utakmicu svoje reprezentacije , a da pri tom ne mora da plati vise nego mesecnu pretplatu !
BK i RTS povremeno gledam , ali i oni praktikuju tu razliku u programu !
Imam i Crnu Goru takodje ... ali tamo su non - stop neki brkati politicari koji raspravljaju krive Drine ! Vise razumem kad gledam TV Jordan !
Rolling Eyes
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 07, 2005 12:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

Nije mi jasno kako neko moze da placa 20eur mesecno za 10 sati reklama i 5 sati programa na Pink PLUS-u.... mislim ne znam, ja to ne bih uradio. Jedino sto mozda vredi je radio ali opet 20eur mesecno... khm... ne hvala

To je BAS taj razlog zasto se jos nisam odlucio....... mada zena stalno kuka oce muziku oce muzike...... zene.... Confused Razz

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 07, 2005 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

Nije mi jasno kako neko moze da placa 20eur mesecno za 10 sati reklama i 5 sati programa na Pink PLUS-u.... mislim ne znam, ja to ne bih uradio. Jedino sto mozda vredi je radio ali opet 20eur mesecno... khm... ne hvala



hehe ma ja mogu da pronadjem i one ilegalne kartice za pink + al koji ce mi........meni zabavnije ovde..... Wink Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
 
NINANENA
Veštica
Veštica





Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 1464

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 07, 2005 12:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ovde se vrte te pink kartice,ali jel treba se vracati onom od cega sam bar ja pobegla
dignite rucice gore i sve je veselo
Evil or Very Mad

rts i bk satelitski je ocajan-program za seniore koji su ovde penzionisani Rolling Eyes
 
sekula_au
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 48

Datum registracije: 28 Apr 2004
Poruke: 3603
Mesto: adelaide australija/subotica srbija

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 07, 2005 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedino sto valja je rtvbn ovo je ostalo nula

To je BAS taj razlog zasto se jos nisam odlucio....... mada zena stalno kuka oce muziku oce muzike...... zene

care pjevajoj na uvce Smile))
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 07, 2005 2:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

care pjevajoj na uvce ))

Jojj sekula dobar si Very Happy Very Happy Very Happy
Samo... strah me da posle ne kupi zena 3 antene hahahah Smile

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 07, 2005 5:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta se tice PINK+, jeste da volim narodnu, ali koliko ja znam se i ne vrti vise ni bas puno muzika na toj stanici! Jedino na PINK Extra.

A sta se nasih drugih programa tice, jednostavno su glupi! Stalno neke dokumentacije o nasoj zemlji i o stvarima, koje nas omladince zaista ne zanimaju bas.

A Gazda Djole, i ti si u pravu! Ne mogu da shvatim da RTS, koja je Radio Televizija SRBIJA ne prenosi utakmice nase reprezentacije na tom program-u, nego da PINK+ to emituje!

Ja takodje nemam satelit, a i da ga imam, nebi platio za PINK! Onda cu radje da platim sebi i devojci pice i da odem u neki nas kafic, pa tamo da gledam!

Ali ljudi, sem Cara i Yasmin, niko nije rekao nesto uvezi nasih filmova na estradnim stanicama?! Jel ih ima ili ne? I koje su imali?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Sta se gleda po dijaspori?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 1 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon