www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta se gleda po dijaspori??
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
Tibor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Maj 2004
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 13, 2005 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam od prvih dana Pink i satelitsku antenu momentalno gledam Pink,Pink Exstra,RTS,CG,HTV.
Najbolji tv program za mene je na RTS .
Pink previse serija i previse snimaka od starih emisija.


 
Ktantonet
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 285
Mesto: Israel/Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sanjica_021 je napisao/la sledeće:
Aaaaaaaaa pa na Bliskom Istoku ni nema pink plus Razz ovde se hvataju od nasih programa valda RTS1 i 2 i CG ,ne znam jel jos nesto... ali ja nemam satelitsku i nemam ni nasih programa Sad Imamo neku YES televiziju,i tamo ima kanali iz celog sveta samo nema iz Yuge Rolling Eyes Zato imam Nemce pa ucim nemacki hihihi Razz samo su nam razlicite reklame,a prigram je isti Mr. Green


Trazila sam ja od YES TV-a da nam uvedu neki NAS program ali su mi oni rekli da to kosta milione i da sve zavisi od potraznje, a drugo na YES 3 kanal koji je rezervisan za strane filmove moze cesto da se pogleda Lepota poroka ili neki Kusturicin (za kojim su inace ludi ovde) film, pa se eto pomalo zadovoljim sa tim sto ima, mada bi moglo i vise.
 
schmekerica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 546

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 16, 2005 8:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod nas gledamo pink samo kad je grand show ili neka muzička emisija, a naših filmova ima i na slovenskim programima , čak smo nedavno uz dnevne novine dobili i dvd film ko to tamo peva i još jedan( nemogu da se sad sjetim koji Embarassed )

_________________
fuck the cola, fuck the pizza all i need is schljivovitza!! Smile)))))))
 
ooops
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Feb 2005
Poruke: 78
Mesto: Halmstad/Nis

sweden.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 17, 2005 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovde na svedskim televizijama sam jedino gledala filmove crna macka beli macor, underground, dom za vesanje i tesna koza 1 deo..

inace imam pinkovu karticu i obozaam da gledam i pink plus i pink extra.. Na pink plusu ima svasta da se vidi ima muzike serija poput mjesovitog braka ljubav navika panika i naravno spanskih sapunica....
na extra kanalu oinka ima muzika i jkad god nemas sta drugo da gledas pustis to i slusas muziku i naravno radio i je super jer isto ima dobre muzike.. jedino sto ne valja su reklame koje se emituju na svakih sat vremena i koje traju oko 6-8 minuta..ali sta je tu je..
i akd sve to sagledam onda mi inje toliko skupo da platim 200E za godinu dana jer nikako drugacije ne bih znala sta se gleda is lusa dole jer rts i bk i cg nemju nikakav program.. jedino sto valja na rts je jednostavan zivot i 48 sati svadba.
 
cp6ujanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 123

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 5:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joooojjj kod mene nema nista!!! A nema se boga mi $$ za nase programe jer ovde "deru" za to....Zalosno ali istinito moram gledati Americke programe (sto i nije bilo tako lose kad sam tek dosla jer mi je pomoglo nauciti jezik Wink )a kako ubijam zelju za domacim programima-filmovima? >>>Skidam sa neta. (iako je tesko naci i treba se nacekati dok se downloduje,ali vredi cekati) Mr. Green Sta se mora-mora se!

_________________
Srpkinja je mene majka rodila,sve da volim ona me ucila..sa verom u Boga majka radjala, pa mi dusa kao nebo velika....
 
thunderhawk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 28 Sep 2004
Poruke: 29

norway.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 18, 2005 10:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Norveskoj sibaju dosta filmova koji imaju veze sa Bosnom.... nemam poma zasto! Nema veze cije su produkcije.
 
aco04
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 39

Datum registracije: 19 Mar 2005
Poruke: 1111
Mesto: Sydney/Doboj

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 19, 2005 4:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam imao pink ali sve su bile reprize i vise ga nemam. Zao mi je zbog BNtv jer je to dobar kanal a ostalo nije bas nesto.

_________________
We'll give of our best whether home or away,
At the end of the day they'll have nothing to say,
For when they're asked who's the man of the year,
Our own Thierry Henry's the name that you'll hear...
 
DieselBBBoy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 18 Dec 2004
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 19, 2005 5:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane


Ja sam rodjen u Kanadi, al odem svako ljeto u hrvatsku na ljetovanje i koliko ja vidim, nema velike razlike izmedju sto se gleda u Kanadi i u Hrvatskoj... jedino sto sve dodje kod nas prije... a onda tek tamo.
 
muzikkico
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 9

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 23, 2005 10:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cao Narode
Javljam se iz Njemacke!!
Kod nas se gleda sve zivo od Pinka do Hrt-a...
Ja sam novi lijep pozdrav...
Laughing
 
Srpkinja80
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 27 Mar 2005
Poruke: 51
Mesto: Stuttgart

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 4:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi ko moze preko satelita da primi nase programe.Pink karta je mnogo skupa i mnogo njih ne koriscavaju to.Inace ako onda BK ili RTS ima nase serije ili Filmove..Ali mnogo se gleda nase filmove preko DVDa...naravno i amerikanske ili bilo celom svetu dobre filmove se uvek gledaju ako su dobri... Ima ih dosta da....

_________________
srce Beograda
 
akibg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Mar 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najmanje gledam nase kanale, ponekad pogleam neki nas film i to je to. Mnogo ima politike koja me ne zanima. Inace najvise gledam Premiere Sport! FUDBAL!!!!!!!!
 
tatinsin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 27 Mar 2005
Poruke: 11
Mesto: Atlanta

georgia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 27, 2005 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovdje se gleda najvise BNTV, a primamo i Pink Plus, Pink Extra, BK i HTV. I definitivno ... spanse sapunice... kada si na poslu od jutra do haman noci one su jedino interesantno sto vidis na kraju dana. Smile

_________________
Pamti-ali ne zivi od sjecanja!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Sta se gleda po dijaspori?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 4 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon