www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta se gleda po dijaspori??
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 21, 2005 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

strvinar3 je napisao/la sledeće:
dal neko zna kako da gledam bijeljinu preko satelita


Sve informacije mozes da nadjes Arrow ovde Exclamation


 
pilot01
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 29 Sep 2004
Poruke: 67

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2005 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledam uglavnom euro sport, neke svabske programe, i slicno(u pitanju je kablovska tv), ali pink i pink+ nece ulaziti u moju kucu.
spanske sapunice i reklame mi nisu neophodne u zivotu, a to je na ova dva kanala zastupljenu bar u trajanju 20 sati dnevno.
ostali nasi kanali (mislim na kanale bivse yu), i nsu tako losi.
njih pogledam kad odem kod nekoga od nasih ljudi, koji gledaju satelitske programe, naravno ako uspemo od zena koje gledaju "popularne spanske serije".
 
sumadinac123
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 14 Okt 2004
Poruke: 9

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 27, 2005 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledam nemacke programme ali rts, bktv
 
daboz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Apr 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 29, 2005 4:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po svedskoj se trenutno javise gleda pink ko ima i hrt 123.. a i hayat :D
 
miki74
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Mar 2004
Poruke: 8

PorukaPostavljena: Ned Maj 01, 2005 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na televiziji se gleda dosta RTS iako sam je vise ljubitelj radija pa slusam radio grand preko satelita!
 
zoran b
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 58

Datum registracije: 07 Maj 2005
Poruke: 13
Mesto: Kortrijk

belgium.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 08, 2005 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam satelitcku antenu, nevalja nista(bk, rts, pink), gledam bn samo zbog muzike i nekad zbog filmova

_________________
k
i
z
a
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 09, 2005 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

televiziju bas i negledam ali mi redovno stizu VHS kasete sa filmovima, sportskim dogadjajima, muzikom itd.
 
romanas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Maj 2005
Poruke: 40

venezuela.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 18, 2005 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nas tv program je ok ali bi mogao biti i bolji. najbolja je Rtl televizija. Ona takoder prikazuje i neke stare yu filmove, sto Hrvatska radio televizija na zalost nece nikada. Sapunica ima na svokom programu, previse za moj ukus. Uglavnom, nije tako lose... Voljela bih da mogu hvatati Pink .... Sad
 
sale24
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 16 Maj 2005
Poruke: 9

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 18, 2005 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ima Pink, RTS, BK, Crnu Goru i BN ali moram reci da bas nema nekih dobri nasih
filmova. TV Pink mi je pocelo dosadivati posto non stop isto prekazivaju.
Bilo bi super da bi pustali nase stare filmove.
Sad
 
Hattala
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 5
Mesto: Frankfurt

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 19, 2005 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

HRT 1,2 pink , BN,A1,BHTv ,seemore paket,premiere,C+,CD,viasat,Sky It....
 
Torcida-CH
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 15
Mesto: Svicarska

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 19, 2005 10:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najvise HRT1, HRT2 i HRT Plus, pa Kosarku na BHTV, RTS, Crnu Goru i SLO1 i SLO2...
 
SoulofDragon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 39

italy.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 19, 2005 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

negledam nista od ex yu programa
osim ponekada BHTV kada iam utakmica reprezentacije BH

_________________
Like a soul without mind, in the body without heart, i'm missing every part.

TUNING? STYLE OF LIFE!!!!!!!
NoS?? Ne, havla. Ostavljam ga onome kome je potrban. NoS?? No grazie lo lascio a chi ne ha bisogno.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Sta se gleda po dijaspori?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 6 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon