www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta se gleda po dijaspori??
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
kale_pr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jun 2004
Poruke: 15

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 01, 2005 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma meni je pink plus i extra vec dosadio samo iste stvari se vrte sada bi da imam bk ali zato mi treba satelitska Confused

 
Almis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 9
Mesto: malm

sweden.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 03, 2005 2:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mesoviti brak bila je dobra serija na pinku....a u bosni viza za buducnost...al to mogu samo da prate na federalno al sreca nasa za DC+ pa se skine koja epizoda....a pink se nacisto pokvario ...sta se desava...dosta vise reklami preko glave mi je....muka mi je da slusam i radio zbog reklama DOSTA JE New Evil
 
imiralem
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 12

PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 3:32 pm    Naslov poruke: PINK Na vrh strane Na dno strane

Posto sam ja u BiH, a i to je za neke dijaspora, kako se moze PINK gledati na SKY STAR 2 kartici (DVB)?
 
stoni_duesseldorf
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sanjica_021 je napisao/la sledeće:
Aaaaaaaaa pa na Bliskom Istoku ni nema pink plus Razz ovde se hvataju od nasih programa valda RTS1 i 2 i CG ,ne znam jel jos nesto... ali ja nemam satelitsku i nemam ni nasih programa Sad Imamo neku YES televiziju,i tamo ima kanali iz celog sveta samo nema iz Yuge Rolling Eyes Zato imam Nemce pa ucim nemacki hihihi Razz samo su nam razlicite reklame,a prigram je isti Mr. Green



ali seko ima i utakmica kolko hoces Laughing

gledam povremeno nas program jer imam dosta posla oko faxa a ovako volim da gledam nase filmove na dvd-u sa ortacima ono munje, rane, kad porastem bicu kengur..do koske, lepa sela lepo gore.. mi nismo andjeli 2 itd....j*te prvo mene nemojte nju Razz strava film!
 
estrada
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 7:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing pa najvise gledam BN tv,i pomalo BK,ostali nasi programi su katastrofa losi,nista zanimljivo nema,nazalost
 
rinoreal
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jun 2005
Poruke: 84

niger.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prije ... govorim o 1997 godini do 2000. godini smo imali satelit sa tv pink, rts, bih, hrt, tv palma, rtcg, juve
to su ukinuli na ljeto taman kad je bombardovanje NATO zavrsilo il pocelo? na srbiji. glupo mi je bilo sto su ukinuli. jer pink je prije je valjao bilo je 100 x bolji nego sto se sad emituje. kad gledas diskografske kuce to je sad cirkus veliki.
 
zidia84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jul 2005
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 07, 2005 11:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nasi satelitski kanali su odvratni! uvek nesto bezveze! jedino sto gledam to je dnevnik cisto da sam upucen u desavnjima....
 
crown point
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 22
Mesto: banjaluka

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 08, 2005 6:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam na poslu pink, bk i bn pa tako kad uhvatim vremena pogledam neke nase emisije!!!

_________________
pozdrav svima!!! Smile
 
peia1987
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 08 Jul 2005
Poruke: 11

newzealand.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 08, 2005 1:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moji roditelji gledaju rts satelit
 
Djole_i500
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 18 Feb 2005
Poruke: 74

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 12, 2005 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imaju moji i ne skidaju se sa tv-a, to jest keva i grand itd, inace nemam kabal za antenu tako da nemam programe, samo dvd video i tv za filmove i sta me zanima.pozdrav
 
Lana-marija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 42

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 13, 2005 12:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mi dosta pratimo Pink i RTS ali ipak vecinom strane programe!!!
 
leopard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jul 2005
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedino gledam rts a te nazovi tv koje sire sund,kic i sluze za zaglupljivanje naroda ne gledam niti mi pada na pamet.dokaz koliko je trula ta nasa drzava kad niko ne moze da zabrani tu i takvu televiziju vec se kako cujem sire i sire i taj vajni gitarista u bendu neke dragane mirkovic(ako sam dobro shvatio ko je vlasnik i sta je bio pre toga)je sada medju bogatijim ljudima dole.a i kako cujem od ljudi sa kojima sam u kontaktu i koji pomalo prate nazalost, tu nazovi tv, program im je ocajan, voditelji i voditeljke totalno neobrazovani i nekulturni u novinarskom i profesionalnom smislu.tako da covek maltene poludi od tolike kolicine primitivizma i ocaja.ovde se bas i nema vremena za tv,ja sem sporta i pokoje dobre emisije drugo nista i ne gledam.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Sta se gleda po dijaspori?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 8 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon