www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta se gleda po dijaspori??
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
dragan_1973
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 12 Jun 2004
Poruke: 12
Mesto: chur

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Heheheheh evo ja bas danas dao otkaz Pinku i Pinku extra necu da palcam 25 franaka mesecno za 2 programa a uvek bre isto sve neke spanske i latinse americke serije i muzika monotonija a u ostalom ni rts nije los u zadnje vreme ima barem po neki nas film itd necu vise da financiram neke ....

 
Anastasia78
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 46

Datum registracije: 18 Jul 2005
Poruke: 1261
Mesto: Germany

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 23, 2005 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam skoro gledala "zivot je cudo" od emira.. ovde u bioskopu.. inace imam satelit ali nemam pink.. gledala sam cesto onu seriu "zabranjena ljubav" na BK... ali su je ukinuli nazalost.. Sad

_________________
Anastasia
 
nesonene
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 151

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 26, 2005 11:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovamo takodje puno ljudi gleda pink i ostalo preko satelita pa tako imam i ja mada nisam bas odusevljen pogotovo zbog reklama
 
Bond_boy007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jul 2005
Poruke: 19
Mesto: Wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 30, 2005 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam BK i RTS a PINK+ ne placam sta ce mi to Mr. Green A ovako gledam ove nase filmove koje daju i Jednostavan zivot uuf Laughing
 
anchyfrombgtony
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 16
Mesto: NYC

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovde moze da se hvata pink i bk preko satelita ali nam ne pada na pamet to da uzmeo, ko ce da daje pare za to. B92 ima super vesti na netu, ima i dobar radio a za muziku - pa mp3 i nas radio (koji mi je stalno ukljucen...raznih ima pa stalno menjam). Tako nekako sebi zadovoljavam sebi potrebu za "nasim" stvarima. A od nasih filmova nikada nista (naravno) nisam videla na tv-u. A sto se spanskih sapunica tice - pa odavde sa dva spanska kanala i dolaze sve sapunice tako da ja to imam direktno Smile
 
*jovance*
Veštica
Veštica



Godine: 37

Datum registracije: 21 Feb 2005
Poruke: 1952
Mesto: los angeles, socal

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 4:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pink plus i extra, bk, rts.....bosna tv.......
 
mima__
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 20 Sep 2005
Poruke: 1089
Mesto: Innsbruck/Niš

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 20, 2005 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U zgradi gde ja zivim ne moze da se postavi satelitska antena, mogu da je izbacim na terasu, a velika zgrada je preko puta mene a ja sam u prizemlju tako da ne bi imalo neki efekat. Imam kablovsku i nemam ni jedan nas kanal. Sad
 
DJ_IGGY
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 300
Mesto: ...u njenom srcu... VS

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 26, 2005 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oavko... pink+, pink extra, bk, rts ..... Na tv pinku o 16 - 22 casova su 90% ex jugoslovena zauzeti i nedostupni zbog spanskih serija... i koji 50% ex jugoslovena to PRAKTIKUJU to je njihova droga...

_________________
Volim plavo, makar i ofarbano!
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 27, 2005 12:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nashu tv nemam. kada su utakmice, a nema ih na drugim kanalima odem do ortaka, ili bivshe tashte i odgledam. od ovih nemachkih..hm.. najvishe sportske kanale i u zavisnosti gde ima dobar film . znachi ne bitan je kanal.

ja inache jako malo vremena sedim pored televizora, ako , onda u nocnim satima.

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
popkatapetl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 168

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 28, 2005 1:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa gledamo pink plus,pink extra ,prvi program , neku spansku televiziju ,amo kad ima neka serija i tako
 
MalaJana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 03 Nov 2005
Poruke: 43
Mesto: Slovenija/Bijeljina

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 03, 2005 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod mene je non stop upaljena televizija BN iz Bijeljine Very Happy

Ima dosta interesantnih emisija i dosta muzike, toga sto nama puno nedostaje....
Nedostaju mi samo spanske sapunice Laughing

Ponekad gledam i BK....
RTS-a ne gledam jer ne volim politiku, a na Crnoj Gori je samo zabavna muzika Rolling Eyes Laughing
Pinka-a i ne vidim jer nemam kartice......
Imamo i BH-RTV i BalkanMedia TV.....al ovo dvoje i ne gledam toliko.....

Na slovenskim programima su bila dva nasa filma....Neka sela lepo gore i Rane

_________________
 
sreleg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 25 Apr 2005
Poruke: 52

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 22, 2005 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neman mogucnost ni vremena da gledam ex-yu televizije, (nisam ni veliki obozavatelj narodnjaka) ovde u srnj su nedavno na kanalu arte prikazivali dokumentarac o E. Kusturici i svi njegovi filmovi su prikazivani na drzavnoj televiziji (mislim da je bio drugi program zdf). Nedavno sam gledao novi Kusturicin film Zivot je cudo! Odlican je!!!

_________________
Srele(akademik)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Sta se gleda po dijaspori?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 9 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon