www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sažaljevanje...
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 24, 2007 7:16 pm    Naslov poruke: Sažaljevanje... Na vrh strane Na dno strane

Da li oko sebe, kada imate teške trenutke, imate ljude koji Vas - sažaljevaju? Šta je uopće sažaljevanje? Neki ljudi to ne rade iskreno. Zato ja ne podnosim kad me netko zagrli i plače zajedno sa mnom. Ne znam da li je to loše, ali ne mogu. Da li uopće trebate netkoga tko će Vas tešiti ?



Poslednja prepravka: Anđela datum Sub Mar 24, 2007 7:27 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 24, 2007 7:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u svakom slucaju ti vise prija kada ti se nadje neko ko ce te zagrliti kada ti je tesko...ja to ne smatram sazaljevanjem...to je zelja da ti neko pomogne...sazaljevanje mi vise dodje u negativnom kontekstu...ono kao e bas mi je zao...a iza ledja kaze recimo da si zasluzila to sto ti se desilo...i sl...to je neko moje misljenje...

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa uvijek bi voljela da kraj sebe imam nekog ko ce znat kako mi je, ko ce me iskreno zalit jer zna kolko mi je tesko i tko ce se trudit da mi olaksa.al stvarno ljudi se nikad ne mogu dovoljno uzivjet u tudji problem, u tudju nesrecu i iako misle da razumiju kako ti je, zapravo pojma nemaju.klasican primjer je bio kad bi se posvadjala s deckom pa me rame za plakanje kao zali i onda mi kaze pa ostavi ga, to je klasican primjer da osoba ne razumije kako ti je.da ti tako jednostavno rijesenje i nemre se zamislit u toj situaciji i vidjet da bi u tom slucaju taj savjet samo bio steta a ne korist.zato ja svoje probleme volim drzat u sebi jer kad mi ljudi pocnu djelit takve dobronamjerne i tupave savjete samo se osjecam jos sugavije i usamljenije.rijetko kad koji problem podijelim s drugima, to se dogodi kad fakat puknem, al onda zazalim i samo se jos gore osjecam jer te zapravo ljudi ne mogu razumjet stvarno, to nam je valjda u prirodi, svakom tudji problem izgleda lak Rolling Eyes

_________________
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 12:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvijek se trudim da nitko ne vidi da placem takve stvari rjesavam sama sa sobom koliko god je to moguce.

_________________
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 2:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno receno, ne volim sazaljenje. Sazaljenje i saosecanje su dve razlicite stvari. Sazaljenje osecaju ljudi koji vam mozda nisu toliko bliski, i kad pocnu izjave tipa: "jao vidi, jadna ona, sta ce sad, sirotica, ne moze nista tu da uradi" itd. To nikako ne volim. S druge strane, tu su moji prijatelji koji SAOSECAJU sa mnom, koji misle isto ili slicno kao ja u teskim situacijama, a ta misao je "tesko mi je sad, ali naci cu resenje, bice bolje". Oni ljudi koji saosecaju s tobom ce ti pomoci da nadjes resenje, a nece te bedaciti jos vise govoreci "jadna ti".

Uh ala je ovo konfuzno receno Very Happy

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim to, ne volim da drugi vide kad mi je teško, ne volim plakat pred drugima, i ne kukam pred drugima, to je moja stvar...

s druge strane osobno ja ne znam ponekad što radit s ljudima koji mi se rasplaču, ono nikad ne znam naći riječi utjehe i nikad ne dajem savjete, samo ih saslušam, jer znam da ja toj osobi ne mogu pomoć, njenu situaciju vidim iz svog kuta bilo negativno ili pozitivno, isto tak mislim i kad je meni loše zbog nečjih postupaka, neka druga osoba neće to shvatiti na način na koji ja vidim...
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada ne bih sebi dopustio da me neko sazaljeva.I kada je najteze glavu gore.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
ma11
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jun 2006
Poruke: 97

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 7:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sazaljeva te onaj ko zeli da uzdigne sebe i u tim trenutcima,pravi drugari ce te oraspoloziti ili pomoci...nervira me kada me neko npr sazaljeva u nekoj situaciji u kojoj bi trebalo da sam, ali uopste nisam u bedaku,pa onda primecujem da misle da se pravim da nisam ali zaista ne budem.
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sazaljenje ne volim niti bih volela da me bilo ko sazaljeva, ali postoje ljudi koji su bili uz mene u nekim teskim momentima i hvala im.

_________________
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 9:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"...kad se smejem - smejem se sa svima, kad placem - placem sam..."

Jednostavno nikada nisam osetio potreboo da imam nekoga pored sebe ko ce da mi govori otrcane fraze od kojih mi nece biti nishta bolje...jednostavno shto imam prebrodim sam i ne mesham apsolootno nikoga, takav sam...

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
odiseja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 15

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

black_panthera je napisao/la sledeće:
Uvijek se trudim da nitko ne vidi da placem takve stvari rjesavam sama sa sobom koliko god je to moguce.


Bolje je neke stvari skriti od ociju drugih i tako izbjeci licemjerstvo sazaljevanja.To mi je najodvratnije od svega.
 
young_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 77
Mesto: Beograd

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 9:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da je sadashnjica isuvise brutalna za sazaljenje...
ako ne iskoristis prvu sasnu... onda si puko skroz... drugu ne ocekuj ili ne ocekuj da ce ti biti mnogo bolje... ne treba niko da se sazaljeva na tebe.. obrni igru pa se sazaljevaj ti na njih kad uspes...

sta ja pisem zivot ti... pukoh Smile
sha reci pozdrav ...Very Happy...

_________________
Kada zivot vise ne mozes ti da zoves svojim, i kada neko drugi sudbinu ti kroji, i kada tvoji snovi vise ne budu tvoji.. mali trachak nade uvek mora da postoji...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Sažaljevanje... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon