www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sažaljevanje...
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
mrgude
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2007
Poruke: 446

namibia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 9:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma nitko i ne vidi kad placem tako da svi misle da je kod mene uvjek sve super,ne zalim se. i tjesim druge


_________________
 
milann89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 19 Mar 2007
Poruke: 106
Mesto: Zajechar over the Rainbow!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene najvise nervira kada me ljudi sazaljevaju. Neki me gledaju i smeju se a posle mi pricaju price. Daj mi ti oslonac ili se ponudi da mi pomognes a nemoj da ides oko mene i kukas samo mi odmazes. Kazi Verujem u tebe i pusti me sam da resim gde god sam zaglibio!
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 1:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vi svi o sazeljenju govorite u negativnom smislu.ja se ne bi slozila s tim.
postoje dvije vrste sazaljenja: negativno (o kome vi govorite) i pozitivno, kad osoba stvarno zna sto prolazis i zao joj je sto to prolazis, htjela bi ti pomoci.npr.neke situacije koje sam ja prozivila...zauvijek cu pamtit kako mi je bilo, kad se nekom dogodi to sto se meni, ja u potpunosti u detalje znam kako se ta osoba osjeca svakim djelicem srca, zao mi je sto je toj osobi tako tesko i znam sta prozivljava jer sam to isto prozivjela i znam kako je bilo meni, zato bi toj osobi olaksala na sve nacine.to je to pozitivno sazaljenje, samo je problem sto su osobe koje osjecaju to iskreno i pozitivno sazaljenje rijetke.uglavnom se radi o ofucanim frazama i to je to negativno sazaljenje, kad osoba nema pojma sta prozivljavas al eto nadje se bit pozvana bubnut neku glupost za koju misli da ce te odjednom preporodit.to sazaljenje ne volim.kad netko prozivljava nesto tesko ja ne pokusavam djelit savjete il kaj ja znam kakve gluposti govorit.ja samo kazem da znam tocno kako mu je (ukoliko znam) i da necu nista govorit jer znam da tu rijeci ne pomazu i da znam da se ta osoba nece osjecat bolje ako bilo sto kazem.po meni to je iskrena i najbolja utjeha, jednostavno osobi dat do znanja da znas tocno kako joj je (naravno ako ne znam necu glumit da znam jer je to onda suprotni ucinak), a ne volim davat nikakve savjete i ohrabrenja izbjegavam ih cak i onda kad se to od mene trazi.

_________________
 
young_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 77
Mesto: Beograd

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

devojko...
mislim ja sma preziveo svasta...
ali nikad nisam hteo nicije sazaljenje... veruj mi
ok drugovi su tu da ti pomognu ali neki ljudi da me vide recimo na ulici i onda u sebi da pricaju : jadan decko ovo ono...
to nikome ne dozvoljavam razumes?
kad sam izgubio dobrog druga... niko mi nije trebao... sam... sad ne znam dal sam ja nesto posebno il drugi bas oce da imaju nekoga pored sebe da im pruzi podrsku...
samo jos nesto podrska nije sazaljenje...


milan 89

brate mojne da im das razloga da te sazaljevaju... reko ja sazeljavaj ti njih
stoka je to veruj mi...

_________________
Kada zivot vise ne mozes ti da zoves svojim, i kada neko drugi sudbinu ti kroji, i kada tvoji snovi vise ne budu tvoji.. mali trachak nade uvek mora da postoji...
 
tihanaos6
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Nov 2005
Poruke: 336
Mesto: Osijek-Hrvatska

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

često čujem ljude kako govore šta će mi sažaljenje..mislim da tako svatko reagira..ali osobno znam da si ne mogu pomoći kada vidim što su ljudi prošli ili što ih očekuje..iako mi oni to uzravno kažu-ne pomaže..uvijek se ponašam ko da sam ja ta koju treba tješit..iako mi je to neizmjerno krivo..ljudi se stvarno nekad znaju i uvrijediti..pa izbjegavam takve situacije

_________________
~~~Dođi i ostani uz mene,~~~
~~~neka se sklope naše sjene~~~
 
lady_blue
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 11 Mar 2007
Poruke: 160

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 10:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lepo je i lakse je kad imas sa kim da podelis i tugu i srecu... pravi prijatelj te nikada nece sazaljevati, ali ce te zagrliti kada ti je to potrebno...

_________________
*****
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oprosti decko al ak tvojim frendovima nije zao sto ti patis onda se zapitaj ko su ti frednovi, ti nemas frendova.opet ponavljam da sazaljenje nije nuzno lose, ne mora svako sazaljenje bit ono lose ponizavajuce, daj mi molim te reci kako ti neko moze pruzit iskrenu podrsku ako mu nije zao sto patis Question ako te ne zali onda ti nece ni pruzat podrsku nego ce bit flegma i nece ga zanimat nikakve podrske, ne znam zasto svi brijete na to ponizavajuce sazaljenje, valjda i vi tako gledate na druge pa ne znate za ono pozitivno sazaljenje Question Question neam pojma, al ovo se pretvara u igru rijeci Rolling Eyes

PS: ni ja nisam mislila da bi mi bilo drago da me ljudi na ulici zale bilo na pozitivno bilo negativno sazaljenje, al od ljudi koji su mi dragi i bliski ocekujem da im bude zao sto patim, da im nije zao znacilo bi da im nije stalo uopce do mene, meni ne treba netko koga je bas briga da l ja placem il se smijem.ak je TO tvoj izbor ok.

_________________
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poison je napisao/la sledeće:

al od ljudi koji su mi dragi i bliski ocekujem da im bude zao sto patim, .


Ne baš da očekujem, ali slažem se da od bliskih ljudi samo i trebam podršku. To nisam nazvala sažaljenjem i nisam zato otvorila temu. Wink Otvorila sam temu zbog ljudi koji to ne rade iskreno želeći da saznam koliko ih vi imate u svojoj okolini. Porodica se pogotovo ne dovodi u pitanje, mada često ni oni ne znaju najbolje pomoći, nego samo pružiti podršku. Čovek se ipak najbolje sam izbori sa svim i svačim.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim da me neko sazaljeva ni u kom pogledu ..medjutim dobro je znati da kada ti je tesko imas nekoga ko cve u svakom trenu da ti bude podrska i kao sto se pjeva u pjesmi tako je i kod mene





Sto voljela sam kriva sam
i kriva sam za drugo sve
al' ziva sam i nikako
ne za zaljenje



Sto voljela sam kriva sam
pa kad sam kriva tuzi me
i mirzi me al' nisam ti ja
za zaljenje

Very Happy

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@ Anđela ~ pa kazem da je tih s iskrenim sazaljenjem jako malo i od onih za koje znam da nisu bili u situaciji kao ja necu ni ocekivat sazaljenje i razumijevanje jer znam da ne znaju kako mi je i samim tim mi ne mogu pomoc, njihovi pokusaji podrske bez takvog iskustva samo bi mi stetili i takvi pokusaji tipa ma ne brini rijesit ces ti to samo me nerviraju i bediraju

_________________
 
stimi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 02 Dec 2002
Poruke: 148
Mesto: off

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 8:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nevolim kad me neko sazaljeva.
 
kissuzana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 58

Datum registracije: 30 Maj 2006
Poruke: 200
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 1:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najvise volim ljude koji kad mi je tesko kazu ma ti nisi normalna

_________________
ja sam suzana , a ti??????
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Sažaljevanje... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon