www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Cipiripi band - Oci neverne
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
dragann7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 23 Sep 2004
Poruke: 13

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 07, 2005 1:56 pm    Naslov poruke: Cipiripi band - Oci neverne Na vrh strane Na dno strane

Cipiripi band - Oci neverne HVALA

 
jelena_ns
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 3849
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 07, 2005 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koliko treba puta ponoviti? Naguraj jos 89 postova i dobices Smile

_________________
"Varoši ima, što da grešim dušu, boljih i lepših al’ samo jedna je, shvaćaš, varoš u koju se vraćaš!"
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 07, 2005 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa Jeco odustali smo od ponavljanja,pise vala na sve strane Smile

_________________
 
sloki75
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 04 Dec 2004
Poruke: 495
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 08, 2005 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa, Jeco,nikada lakse do posta,reci!Fali ti samo jos 37! Wink
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 08, 2005 12:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehe evo dacu vam ja svojih postova Razz

_________________
 
dragann7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 23 Sep 2004
Poruke: 13

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 08, 2005 3:13 pm    Naslov poruke: Cipiripi band - Oci neverne Na vrh strane Na dno strane

U redu, a na kojinacin ja da naguram tih 89 posto, i kako vi to rangitrate, sta treba da uradim????? Rolling Eyes
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 08, 2005 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa jednostavno se ukljucis u forum i druzenje na forumu, malo prodiskutujes sa ljudima i cas posla nakupis 100 postova, a pored toga upoznas jos veliki broj dobrih ljudi i zdruzis se sa njima Smile

Nemamo mi poseban sistem rangiranja vec se gleda cisto broj postova jer se nadamo da na taj nacin se ljudi zblize i zdruze sa ostalima i da znaju sa kim rade i od koga traze i da vide POJEDINCI da se ovde ljudi stvarno zalazu da pomognu drugima pa da ne dodje vise do nekih neoprtavdanih kritika ako se nekom ne ispuni zelja ioli u roku od 5 minuta nakon postavljenog posta ne dobije odgovor pa krene da se zali na forumu ili putem privatnih poruka.

To je jedini razlog zasto smo uveli to, cisto da malo vise senzibilizujemo malo i one koji postavljaju zelje i da unapred znaju ako malo potraje odgovor ili ispunjavanje zelje da znaju zbog cega i zasto.

To bi bilo to Wink

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 08, 2005 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ili to sto kaze Car ili kao ja, pocnes da izazivas vestice Wink

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 08, 2005 4:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

khm... ovo sad necu da komentarise Smile

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
jelena_ns
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 3849
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 08, 2005 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sloki75 je napisao/la sledeće:
pa, Jeco,nikada lakse do posta,reci!Fali ti samo jos 37! Wink

Bilo je i laksih Smile Ali ko sto mozes da primetis ja bas i ne trazim pesme, samo sam jednu trazila, tako da to za mene i nema neki znacaj. Ja skidam one sto postoje ili se vec snalazim na drugim mestima. A i nisam bas nesto aktivna na forumu, nije da me nema, vise sam ljubitelj PP.
Pozdrav Smile

_________________
"Varoši ima, što da grešim dušu, boljih i lepših al’ samo jedna je, shvaćaš, varoš u koju se vraćaš!"
 
sloki75
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 04 Dec 2004
Poruke: 495
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 10, 2005 12:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa Jeco,uzvracam ti pozdrav, i ne mogu da ne primetim da si sklonila sliku.Stooo?Prvo slika je bila lepa,a drugo koliko sam video retko ko stavi fotografiju i bas sam se odusevio kad sam video tvoju!Medjtim,ja imam potrebu da objasnim svoj ironican komentar:Naime,primetio sam da se cesto,nakon sto administratori odbiju da ispune zelju,pojave neki likovi koji pruze beskrajnu podrsku tome iz razloga koji ja stvarno ne mogu da razumem.Mislim da ako vec postoje takva pravila u vezi zelja(a pravila su tu da se postuju i to stvarno mislim)tu nema mesta vise nikakvom komentaru jer to stvarno ruzno izgleda! Wink
 
jelena_ns
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 3849
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 10, 2005 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa Car Dusan-Silni je na jedno 10 zelja dao identican odgovor i pojavi se autor teme i trazi muzicku... meni je vise dopizdelo da citam klikni na link bla bla SmileSmile
A za sliku.. pa svaki put se strecnem kad sebe vidim Razz

_________________
"Varoši ima, što da grešim dušu, boljih i lepših al’ samo jedna je, shvaćaš, varoš u koju se vraćaš!"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> Cipiripi band - Oci neverne Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon