www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mozilla Firefox - problem
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 7:01 pm    Naslov poruke: Mozilla Firefox - problem Na vrh strane Na dno strane

Ako koristite Mozillu kao pretraživač interneta, imate li problema s njim u zadnje vrijeme? Meni se prvo nekoliko puta kompletno resetirao, i onda se još blokirao. Ponovno sam ga instalirala, ali bezuspješno. I dalje ne radi.
Trenutno koristim Internet Explorer koji baš ne volim.
Još nekoliko ljudi koje znam su imali isti problem s Mozillom pa me baš zanima koje pretraživače vi koristite i jeste li ovih dana također imali problema s Mozillom, tj. je li ovaj problem 'globalne naravi'.

I naravno... ako itko zna rješenje, bila bih veoma zahvalna. Very Happy



_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Being an Opera fan, i prisilno korisnik IE, nemam to iskustvo jer Lisicu rjeđe koristim, ali obećajem pokušat ću ti naći odgovor na tvoje muke...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 8:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moras da je deinstaliras, a zatim skini poslednju verziju 2.0.0.3 ako se ne varam pa probaj sa njom... a ako ni tada ne bude radilo sve kako treba, javi se da ti objasnim kako rucno da obrises neke foldere pa nakog toga da je instaliras opet... ili probaj da je pokrenes u Safe Mode-u posto ona to ima pa vidi da li ce raditi onda bez Add-onsa, mozda neki od njih pravi problem...

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nisam imao nikakvih problema, a koristim kada surfujem iskljucivo FF. Kao sto kaze NenadS instaliraj poslenju verziju 2.0.0.3 i probaj..

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 12:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam stvarno, ja sam idalje na onoj 2.0.0.1 i nikad - ali nikad mi nije zabagovala. Mozda je do nekog add-ona?
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 3:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala svima Very Happy Pokušat ću izvest šta ste rekli, pa vam javim.

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 1:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moguce da je do add on-a jer i meni se desava da zna nekadd da poludi FF ali samo kad natrpam gomilu Add on-ova,...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 3:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NenadS, ljubim tu tvoju pametnu glavicu, napravila sam sve kako si rekao u pp-u i upalilo je!!!!!
Hvala, hvala, hvala!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 18, 2007 7:27 pm    Naslov poruke: Re: Mozilla Firefox - problem Na vrh strane Na dno strane

Moytsa je napisao/la sledeće:
Ako koristite Mozillu kao pretraživač interneta, imate li problema s njim u zadnje vrijeme? Meni se prvo nekoliko puta kompletno resetirao, i onda se još blokirao. Ponovno sam ga instalirala, ali bezuspješno. I dalje ne radi.


Eto ja iman problema velikih sa njom. Sad san nanovo sve instalirala i kad san resetirala, ne radi više. not responing. Ako mi može ko pomoć, šta da radim.
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 02, 2008 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako ubrzati Firefox

U zadnje vrijeme Internet preglednik Firefox (koji se u nekim stvarima pokazuje sigurnijim i kvalitetnijim rješenjem od drugih web preglednika) postao je vrlo popularan među korisnicima. No i tu je ostalo prostora za poboljšanja pa tako mnogi korisnici instaliraju razne dodatke (add-onove) na svoj preglednik i pokušavaju ga prilagoditi tako da im bude što udobniji za korištenje. Tako danas donosimo tri oblika ubrzanja rada Firefoxa.

1. Mjenjanje konfiguracije – Otvorite Firefox i u adresnu traku upišite „about:config“. Nakon toga pronađite opciju „network.http.pipelining“ i dvostrukim klikom je promjenite sa false na true, a zatim to isto učinite sa opcijom „network.http.proxy.pipelining“. Na kraju kliknite na „network.http.pipelining.maxrequests“ i promjenite vrijednost sa 4 na 20. Ako želite jos malo ubrzati firefox kliknite desnim klikom bilo gdje u prozoru (dok ste u about:configu) i odaberite new ›integer. Kao ime upišite „nglayout.initialpaint.delay“ i kliknite OK. Kao vrijednost ove opcije upišite 0. Ovo mjenjanje konfiguracije će imati bolje djelovanje na brzim vezama kao ADSL, a na modemskoj vezi nešto manje.

2. FireTune – FireTune je besplatna aplikacija koja će ubrzati rad Internet preglednika Firefox i optimizira Firefox za bolji rad. Možete ga preuzeti ovdje, a veličina je 662 kb.

3. Fasterfox – Fasterfox je add-on za firefox preglednik i on kao FireTune će ubrzati rad firefox preglednika, a preuzeti ga možete ovdje, a ako vam se pojavi sigurnosna poruka u gornjem dijelu prozora kliknite na „Edit Options...“ dugme i otvoriti će vam se novi prozor u kojemu kliknite na „allow“ dugme i onda iziđite iz prozora. Poslije toga ponovo kliknite na link i instalirajte add-on.

Napomena: kako bi i jedna od ovih promjena radila morate restartirati Firefox.

IT infonews

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Mozilla Firefox - problem Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon