www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nis
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
nishki88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 9:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nis je super, ima skoro svega i uvek dobre zabave

 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 10:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bila sam i videla cele klu izmedju ostalog..jezivo a opet tako vredno...nisam obisla mnogoeto..VMC i okolinu..ali nije lose..samo mi se govor nikako ne svidja Rolling Eyes Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Knjaz1989
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 96

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 10:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve u svemu grad je ok.Svidja mi se.

_________________
Ja sam godine proveo sa tobom,tebi dao sve,za tebe ziveo.Sad sam opet tu i bicu uvek s tobom,vecno ostaces ti u srcu mom........
 
*Jovana*
*Jugovićeva sekica*
*Jugovićeva sekica*



Godine: 38

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 3088
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 28, 2006 2:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam moj grad,u njemu sam rodjena i zivim jos malo pa 20 godina.Nije preterano veliki,ali je taman,ima svega i sve je dostupno,u sirem centru grada se nalazi sve,ja zivim 15 minuta pesaka od centra.Nocni zivot nije nesto,ali je i dovoljno.Svidja mi se sto se svi znamo,kad setam gradom nema kome se ne javim,kad izadjem negde ne moram da se ustrucavam ili da se bedarim jer nikog ne znam,to je nemoguce ma gde izasla.Mada je Beograd ipak Beograd,i planiram da se preselim tamo,mada je tesko odvojiti se od Nisa Wink Smile

_________________
Voli me iz inata,voli me bez ostatka,voli me bilo gde sam,bas takvu kakva jesam,voli me kad me nema,voli me pored svega,voli me kad ni jedan bas razlog za to nemas!

 
milanche_81
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 323

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 12:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam nekoliko dobrih prijatelja u Nishu i odlazio sam im u posetu, mogu reci da je lep grad ali mali Smile

_________________
Moji su drugovi biseri rasuti po celom svetu...
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nish mali??auh e ovo nisam ocekivala..sala na stranu Nish je ipak jedan od vecih gradova kod nas ne racunajuci beograd, Novi sad i Podgoricu

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
milanche_81
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 323

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa gde sam sve do sada bio i Beograd bi mogao da mi bude mali Smile Zezam se naravno Smile Nish je veliki grad za Srbiju, al ja sam za josh urbanije i vece gradove pa sam zato ono napisao, bez ikakve namere da bilo koga uvredim.

_________________
Moji su drugovi biseri rasuti po celom svetu...
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 1:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam neke poznanike tamo....voleo bih da opet odem tamo,nisam bio vec 7 godina
 
zvoncica_nis
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 164
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 12:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj grad.... obozavam ga
 
Jinx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jun 2005
Poruke: 31
Mesto: Ljubljana / Nis

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 3:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uf, te slike me bas cine nostalgicnim. Pozdrav mom Nisu, jedva cekam da te vidim leti. Laughing

_________________
Balkane, Balkane, Balkane moj...
 
Hoki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 26 Feb 2006
Poruke: 7

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 11:19 pm    Naslov poruke: Re: Nis Na vrh strane Na dno strane

kakav je koncert ceca odrzala u ovom gradu ... uhh

_________________
Anel
 
Jinx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jun 2005
Poruke: 31
Mesto: Ljubljana / Nis

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 27, 2006 12:09 am    Naslov poruke: Re: Nis Na vrh strane Na dno strane

Hoki je napisao/la sledeće:
kakav je koncert ceca odrzala u ovom gradu ... uhh


Sto, nije ti se svidjalo? Meni je bilo ok, nista posebno ali ok, mada smo i ja i drustvo bili pod gasom, tako da to malo ublazava perspektivu. Razz Jedino je tragicno sto je poginuo jedan mladic. Sad

_________________
Balkane, Balkane, Balkane moj...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Nis Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Strana 9 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon