www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li nalazite domace stvari u dijaspori??
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
tikis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 161

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nadjem ponekad novine i tad sam najsrecnija

 
nofrks
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 295

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 1:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uglavnom sve,preko puta je nasha prodavnica-mesara,tako da ima bukvalno sve....osim kajmaka Confused
 
Bound
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 164
Mesto: Frankfurt

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Frankfurt je ko mala Srbija. Very Happy Od crkve do bureka sve imamo! Ali neke stvari ipak kupujem kad sam "kuci" jer su tamo 10 puta jeftinije. Wink

_________________
Trebas mi ti, snagu mi daj
Ti budi moj pocetak i kraj
Umorna sam i malo me strah
Zagrli me, trebam tvoj dah
 
Zoka74
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Dec 2006
Poruke: 129
Mesto: Offenbach

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 12:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kod nas ima sve da se nabav!!! Ima bureka(burekdzinice i cevapdzinice)i drugu domace hrane, a za slave ili praznike moze da se naruci prase ili jagnjetina.A sto se cd i dvd tice ima isto sve.
 
Nattally
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 07 Avg 2006
Poruke: 95

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 6:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam trenutno u USA i jos uvijek nisam nasla nista nase da kupim,nazalost!
 
cimlia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 61

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovdje u Sloveniji ima svega samo nema džamije
 
anex80
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 10 Avg 2006
Poruke: 112

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 24, 2007 10:40 am    Naslov poruke: Re: Da li nalazite domace stvari u dijaspori?? Na vrh strane Na dno strane

Jugović je napisao/la sledeće:
Cao,

ne znam da li je ova tema vec bila, ali bas bi me zanimalo, da li kod vas u dijaspori mozete da nabavite domace stvari?

Naprimer, da se negde prodaje burek, pita, sarma, itd. Ili i kasete, video i DVD filmovi, zastave itd. I da li imate u vasem gradu pravoslavnu crkvu??

Ovde u Stutgart drzi napr. brat od Vere Matovic radnju, u kojoj se moze sve kupiti sta se tice hrane i pica. A i imamo najmanje 3 radnje gde se mogu nalaziti sve sa estrade, vezano za muziku i filmove.

A imamo cak i lepu pravoslavnu crkvu u blizini centra grada.

Aj da cujem sta kod Vas ima?


Doke je turcina i bosanaca po dijaspori biti ce i bureka, sarmi a i estrade.

ANEX

_________________
_______________________________________
djes ba, sta ima ba, djes ba hairlija
 
Lgraho
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Jan 2007
Poruke: 81

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 6:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Detroitu ima sve zivo. Od pica, pa do vegete i suhomesnatih proizvoda. Videoteke imaju nase filmove, a imamo jako puno prodavnica koje drze nasi ljudi tako da imamo i muzike, a i novina kao sto su Vesti, Oslobodjenje, Dani, Ukrstenice, Skandi, Istinite Price, Moja Tajna i dalje da ne nabrajam. Biblioteke imaju nase knjige, a kafica i cevapcinica ima tona. Jedino nam fali Argeta pasteta, to ne mogu da uvoze.

_________________
A bez vina teska mi je zima i ne stima mi klima ova ledena....
 
pisac1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 70

Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 7
Mesto: melbourne

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 3:02 pm    Naslov poruke: australia Na vrh strane Na dno strane

zivim u melbourne australia i ovde ima svega. jedni makedonci prave burek a u supermarket ima posebni stand gdje su nasi proizvodi iz cjele ex-juge
 
DaneB
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jan 2007
Poruke: 21

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 8:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tesko je ovde u nemackoj naci neke stvari, kao naprimer: DVD, CD, Kasete ili neke specialitete.

Ali kad mi nesto zatreba pitam moje zemljake gdje bi to mogao naci i onda nema problema.
 
mar4kos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 09 Dec 2006
Poruke: 115

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 7:25 pm    Naslov poruke: e Na vrh strane Na dno strane

da i to vrlo cesto.
 
aleksandar_franc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Feb 2007
Poruke: 1
Mesto: Strasbourg

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 9:29 am    Naslov poruke: pomoc Na vrh strane Na dno strane

Molio bih nekog da mi napise adrese nasih prodavnica u Stutgartu ili u Bazelu ili u Frankfurtu (roba siroke potrosnje, hrana, uglavnom)

hvala ljudima dobre volje
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Da li nalazite domace stvari u dijaspori?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  sledeća
Strana 19 od 20

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon