www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bokovi..struk..grrrrrr
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 10:32 am    Naslov poruke: Bokovi..struk..grrrrrr Na vrh strane Na dno strane

Radi se o tome da smo ja i moja najbolja prijateljica trenirale odbojku 6godina..i bile smo lipo građene i sve skupa je bilo lipo.. Laughing ..no, onda smo prestale..i naravno, ništa nismo trenirale vec dugi niz godina i tijelo je naplatilo svoje ..Ona je dobila trbuscic a ja bokove...A skoro uvik san obozavala nosit kratke majice i minice Wink , al mi je sad nekako bezveze jer iman nekako te bokove, i iman feeling da san široka...glupo zvuči al takav mi je feeling...neman trbuha (mozda samo malkice), i to je sve...trbuh mi izgleda ravno donekle, ali ti BiiiiP bokovi..izraženi su..parin ko Beyonce Knowles..lol...dobro, mozda malo manje..pa me zanima ako ko zna kako da do lita lipo oblikujen taj dio tijela..jel postoje koje vjezbe za suzit bokove..i napravit onu lipu liniju struka...ne bi tila smrsat puno jer na svoju visinu od 176 iman 62kg..smatran da je to skroz ok..mada bi koji kg mogla skinit Embarassed Very Happy Very Happy ..tako da...molin vas ako znate išta o ovom - pomagajte jer lito dolaziiiiiiiiiiii Very Happy Very Happy



Nesto tipa ovako da dobijen Very Happy Very Happy




_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2007 12:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Malo širi bokovi, to je baš seksi, pa gdje ćeš izgledat ko ova gore? Fuj Mad
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2007 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja bih prije voljela da budem širih bokova, to je doista mnogo ljepše! Shocked Imam jako uzak struk, ravan k'o daska pa sa tim i bokovi ne dolaze do izražaja!
Ne možeš ih ti sad stisnuti, samo ih zategni, idi na aerobik, u teretanu, bilo što, tamo će ti preporučiti kako da radiš dobre vježbe!
 
srcelence
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2007 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja bih htjela imati sire bokove
 
sandrica83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Okt 2007
Poruke: 99

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 19, 2007 4:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja se također pokušavam riješiti širih bokova
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Bokovi..struk..grrrrrr Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon