www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Iskrenost
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 9:39 pm    Naslov poruke: Iskrenost Na vrh strane Na dno strane

Da li ste uvijek ali bas uvijek potpuno iskreni prema prijateljima, dečku/curi, na poslu...
Smatrate li da je to doba ili losa osobina ako si potpuno iskren.
Mnogi smatraju da je to naivno i glupo.

Da li se uopce isplati biti takav???

Ja nekako mislim da se takvi ljudi vise cijene i da im se ne uzima za zlo ako nesto lose o nekome kazu..svi znaju da je uvijek iskren ili iskrena znaci ne izmislja i ne prenosi nekakve price i price vec samo govori sto iskreno misli.



_________________
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam skoro uvijek iskrena prema ljudima bilo da je u pitanju decko ili prijatelj/ica i mislim da mi je to dobra osobina. naravno,ima nekih stvari koje je nekada bolje presutiti da ne bi povrijedili osobe koje volimo.
ne mislim ni da je to naivno ni glupo...za mene je glupo graditi bilo kakve veze zasnovane na neiskrenosti ili lazi.

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
lady_blue
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 11 Mar 2007
Poruke: 160

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 1:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trudim se da budem iskrena... kazem iskreno sta mislim, ako ta istina boli onda biram reci da bol bude manja... postoje stvari o kojima ne pricam, bas zbog toga da ne stavim sebe u situaciju da moram da lazem... e onda nastane ponekad problem, jer ljudi sami pocinju da zakljucuju i tako stvore neku sliku na osnovu ko zna cega i kada konacno cuju istinu od mene onda ume da bude neprijatno...

_________________
*****
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 1:38 am    Naslov poruke: Re: Iskrenost Na vrh strane Na dno strane

black_panthera je napisao/la sledeće:

Ja nekako mislim da se takvi ljudi vise cijene i da im se ne uzima za zlo ako nesto lose o nekome kazu..svi znaju da je uvijek iskren ili iskrena znaci ne izmislja i ne prenosi nekakve price i price vec samo govori sto iskreno misli.

Potpuno sam iskren uvek, i slažem se sa tvojim mišljenjem

_________________

 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 3:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvijek sam iskrena prema svima. I ljudi oko mene to znaju. Možda sam iskrena i češće nego što ljudi to žele čut. Ali takva sam, ne pretvaram se i ne glumim da sam nešto što nisam. Ljudi oko mene to mogu prihvaćati ili ne. Ali smatram da je to jako bitno, jer inače nitko neće znati kakav si zapravo, nikad nećeš moći reći što ti smeta, što te boli, stvarat ćeš pogrešnu sliku o sebi.
Ne samo da sam ja iskrena, nego i cijenim iskrenost iznad svega, Nikad ljudima neću zamjeriti ako su bili 100% iskreni prema meni. Mogu im zamjeriti samo ako to nisu bili.

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
nikita123n
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 100
Mesto: Tako blizu...a tako daleko!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 6:29 am    Naslov poruke: Re: Iskrenost Na vrh strane Na dno strane

black_panthera je napisao/la sledeće:
Da li ste uvijek ali bas uvijek potpuno iskreni prema prijateljima, dečku/curi, na poslu...
Smatrate li da je to doba ili losa osobina ako si potpuno iskren.
Mnogi smatraju da je to naivno i glupo.

Da li se uopce isplati biti takav???

Ja nekako mislim da se takvi ljudi vise cijene i da im se ne uzima za zlo ako nesto lose o nekome kazu..svi znaju da je uvijek iskren ili iskrena znaci ne izmislja i ne prenosi nekakve price i price vec samo govori sto iskreno misli.



ja licno mislim da je u danasnje vreme...glupost biti iskren....vecina ljudi ne cene to...i radije bi da cuju slatke laze ...nego istinu...i da vecina ljudi smatra to slaboscu.....NAZALOST!
 
beba_anchy
*** mai anđeo ***
*** mai anđeo ***



Godine: 39

Datum registracije: 08 Jan 2007
Poruke: 1357
Mesto: zege:p:D

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa iskrena sam.. jer ocekujem da ce i druga strana bit iskrena.. jako mi je to vazno..
i cijenim to... ne volim kad mi netko mulja.. makar me povrijedilo zelim znat istinu..

_________________
... cijele noci molio sam nebo.. molio da posalje mi nekog.. jer po ovom blatu ja ne mogu... ja ne mogu sam Wink
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekad mi kažu da sam i previše iskrena. Ali što mogu, ja volim reći sve što mislim, jer tako doista jest. Nikad ne izmišljam nešto, uvijek kažem sve za svačije dobro, ne da bih povrijedila nekoga. To mi nije namjera. Bude teško jer istina uvijek boli, ali što mogu, tako se bar zna tko je na čemu i svi budu kad-tad zadovoljni. Ovo ne znači da se ja mješam u nečije veze ili odnose, govorim isključivo za sebe i moju okolinu.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa najblizima sam najiskrenija. Ne vidim svrhu lagati ih.
A uostalom ,poznajem ih i znam "kako" da im kazem. A to se od mene i ocekuje zar ne? Kad devojka i kao prijatelj moram reci ono sto jeste.

Sa nekim sirim auditoruijumom.. moram priznati da nisam uvek. one tz "bele" lazi se provuku Mr. Green
thats just the way it goes Very Happy
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 8:52 pm    Naslov poruke: Re: Iskrenost Na vrh strane Na dno strane

ja licno mislim da je u danasnje vreme...glupost biti iskren....vecina ljudi ne cene to...i radije bi da cuju slatke laze ...nego istinu...i da vecina ljudi smatra to slaboscu.....NAZALOST![/quote]

Takvi ljudi koji to ne cijene i koji zele da im se laze za mene su nula od osobe i ja im to kazem to je gluma i nema nista od toga.Ne volimo se a glimit cemo da smo dobri i laskati si.Gledam na poslu neke takve situacije nemaju pojma koliko su jadni i koliko nista ne vrijede i svatko normalan im se smije a i jedni drugima se sami smiju.

Tako da stvarno ne znam gdje je smisao pa prave budale odsebe i jos kad im netko kaze uvrijede se ...

_________________
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uvek sam iskrena,kazem sve sto mi lezi na srcu i to ocekujem i od drugih,vise volim istinu nego zavaravanje

_________________
 
Reaktivac
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 05 Sep 2004
Poruke: 58

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2007 5:40 pm    Naslov poruke: Re: Iskrenost Na vrh strane Na dno strane

black_panthera je napisao/la sledeće:
Da li ste uvijek ali bas uvijek potpuno iskreni prema prijateljima, dečku/curi, na poslu...
Smatrate li da je to doba ili losa osobina ako si potpuno iskren.
Mnogi smatraju da je to naivno i glupo.

Da li se uopce isplati biti takav???

Ja nekako mislim da se takvi ljudi vise cijene i da im se ne uzima za zlo ako nesto lose o nekome kazu..svi znaju da je uvijek iskren ili iskrena znaci ne izmislja i ne prenosi nekakve price i price vec samo govori sto iskreno misli.



Kako kad... Iskren treba biti, ali samo prema onima koji zasluže. Život nije bajka pa katkad treba kalkulirati i manipulirati...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Iskrenost Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon