www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Iskrenost
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 23, 2007 7:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
nesto sam u poslednje vreme surovo iskrena, jer znam da se to vise ceni mada mogu bas da nastradam zbog toga


a lazem...pa kada sam primorana....ali pokusavam da svedem na minimum

mozda vise precutkujem



isto kao da sam ja napisala... Wink



_________________

~ Banetova Žena ~
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 23, 2007 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskrenost je moja mana Mr. Green
previse sam iskrena ponekad.. jeste da ljudi kazu "ne mozes nikad biti previse iskren".. e pa ja ne verujem u to.. jer u danasnjem svetu, retko gde moze da se nadje potpuno iskrena osoba, a i ljudi koji nikada nece iskoristiti tu tvoju iskrenost..
 
vale40
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Okt 2006
Poruke: 35

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 28, 2007 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lepo je biti iskren covek.Ali u danasnje vreme ne cjeni se ta osbina kod ljudi,nezavisno o tome sto je mnogi potenciraju.Iskrenost uvek ostaje u senci licemerja. Embarassed
 
belalala
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jul 2007
Poruke: 15
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 05, 2007 9:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najvise me nervira....kad se iskrenost zloupotrebi! Mad

_________________
"Prvo je original,ostalo su kopije"
 
whitesnake1710
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 598
Mesto: Limasol

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 05, 2007 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne poznajem osobu koja je uvek i u svemu bila iskrena. Svako od nas je ponekad u necemu slagao, zaobisao istinu, precutao nesto...

Nije da nisam nikad slagala, ali u principu sam iskrena.

Ono sto mene vise interesuje je koliko su ljudi iskreni sami prema sebi Question

_________________
I'm only living the Parrish bywords, looking for that "ounce of excitement", that "whisper of a thrill there is no sense living your life without".
 
ekonomista87
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 278
Mesto: Vojvodina, Pancevo

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 06, 2007 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno, istina uvek boli. Treba lagati samo u extremnim situacijama (ako taj neko zna da laze)! Istina na prvom mestu
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 08, 2007 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskrena sam i to previse,mozda ni to nije dobro

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
Betty Boo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Sep 2007
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 13, 2007 3:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako se trudim da budem iskrena i prema drugima i prema sebi. Uvek ima onih stvari koje se precute zarad opsteg dobra. Nekad je tako najbolje za sve. Ali, nema nista gore od toga da me neka bliska osoba slaze. To toliko boli. Valjda krecem od sebe i onda se jako razocaram jer imam puno vere u ljude. Kad je meni neko blizak onda nema granica medju nama i o svemu moze da se prica. Bar ja tako gledam na stvari.
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 13, 2007 10:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam problema jer sam patoloski lazov Crying or Very sad
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 17, 2007 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pazi jedna prijateljica s posla, to je u biti vec za mene malo starija osoba koju postujem, ne da je stara, ali ima 40 i koju godunu, a ja 23 i rekla mi je da od svake osobe s kojom se druzi nesto nauci.

A od mene da je naucila da je iskrenost jedna velika vrlina.

Bas zbog onoga sto sam na pocetku rekla, ja uvijek svakome kazem kako je i kako mislim i nitko mi ne uzima za zlo, cak i ako se sa nekim stvarima ne slaze.

Pogotovo u situacijama kada svi i znaju da je nesto takvo i takvo, a zbog posljedica nece da kazu, odnosno prave se fini i to je meni neiskrenost.

A stvari stoje tako da se onda takvi ljude ne cijene jer svi znaju da govore samo ono sto drugi zele cuti u odredjenoj situaciji i da uopce tako ne razmisljaju.

_________________
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 26, 2007 1:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad me neko pita za misljanje- dobije ga. Moje jedino, pravo misljenje. I to je to. Isto kao sto ne ulazim u diskusiju sa "nebitnim ljudima" tako i ne odgovaram na glupa pitanja Smile Iskrena sam, trudim se da budem. Ne mogu reci 100% jer sam svesna da nije tako, ali mislim da je moja granica "crna-bela"laz (sumnjam da to postoji,ali cisto zbog lakseg sporazumevanja koristim te termine) jasno definisana.
Mr. Green
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 03, 2007 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako dugo sam smatrala da je iskrenost najveca ljudska vrlina..medjutim vremenom sam naucila da me je upravo ta iskrenost najcesce gurala u propast..s neba pa u rebra i na kraju uvek ja izvucem deblji kraj...ipak, i dalje sam iskrena, valjda sa rodjena takva, ali sam naucila da mnoge stvari ipak zadrzim za sebe..ono sto kazem bude iskreno, a ono sto ne zelim reci, radije cu precutati nego slagati..ipak je daleko postenije

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Iskrenost Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon