www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

savatije trazi
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~
::  
Autor Poruka
savatije
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 6
Mesto: MOSORIN

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 11:50 pm    Naslov poruke: savatije trazi Na vrh strane Na dno strane

ako moze pesma nemogu nigde da nadjem rango-deset dana hvala

 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 12:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a gde da ti je posalje i da je neko ima? Rolling Eyes

sto neostavi mail ovde, procital´ ti pravilnik? Confused

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
savatije
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 6
Mesto: MOSORIN

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ok moze na sava88@neobee.net
hvala
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E sad golub-pismonosa zna i gde treba da sleti Wink

Poslao sam ti pesmu, uzivaj!

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
savatije
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 6
Mesto: MOSORIN

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala ti za pesmu tvoj sam dužnik ovu pesmu sam trazio i evo zahvaljujuci tebi sam je nasao hvala ti jos jednom

a treba mi i pesma leo-ljubi,ljubi ljubice
 
savatije
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 6
Mesto: MOSORIN

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 17, 2006 7:58 pm    Naslov poruke: savatije Na vrh strane Na dno strane

ako moze pesma od prljavog kazalista-tu noc kad si se udavala
posalji te mi na sava88@neobee.net
hvala
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 17, 2006 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

http://www.domaci.com/dload.php?action=file&file_id=4907

Eto, mozes da je skines sa sajta...

p.s.
Koristi pretragu Wink

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
savatije
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jul 2006
Poruke: 6
Mesto: MOSORIN

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 13, 2009 10:15 pm    Naslov poruke: savatijine zelje Na vrh strane Na dno strane

Molim vas ako mozete da mi nabavite pesmu:
Maki-Sad iz mene vino prica
A joj....
Sad sam procitao pravila.Pa ja nemam ni blizu 100 poruka.
Ok.Ako budete mogli nadjite mi pesmu a ako ne javite samo da necete traziti da znam da probam na neki drugi nacin je naci.
Hvala.



[Edit by Raziel@Nosgoth: Premesteno iz ~ Fontane želja ~. Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 15, 2009 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eee, pa da se cesce druzis sa nama znao bi da ovde uvek mozes naci ljude koji su spremni da pomognu (a posebno onima koji to zasluzuju) a pravila bi vec naucio "u hodu". Razz Inace, ovu tvoju temu sam vratio iz arhive, buduci da je poslednji upis bio jos 2006.... Shocked Idea Takodje sam tvoju "novu" temu premestio i spojio sa tom/ovom "starom", te sada ponovo ovde mozes traziti pesme kojima znas tacan naziv i izvodjaca. Wink
A pesmu koju si pomenuo cu ti poslati upravo ja, kao poklon za dobrodoslicu nazad! Razz Smile

Uzivaj uz www.domaci.de! Cool

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Tražim ~ -> savatije trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon