www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Careeeeeeeeeee, nadrljao si! :) Evo zelje...
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 08, 2005 3:54 pm    Naslov poruke: Careeeeeeeeeee, nadrljao si! :) Evo zelje... Na vrh strane Na dno strane

Careeeeeeeeee, druze, eto konacno sam postigao mojih 100 poena, i bilo mi je zadovoljstvo to da ucinim, jer vas plan, da se clanovi malo vise aktiviraju na forume, se ostvorio!

Mogu samo reci da je ovih dana super bilo da upoznam neke clanove malo bolje i da saznam vise o njima! Tako da sam cesce bio na ovom sajtu i bicu, jer mi se ovde jos vise dopada!!

A sad zelje, posto imam razlog da slavim sto sam prosao 100. upis, imas da mi nadjes "Bela Rada"-Kolo i "Leskovac"-Kolo, ako ti nije tesko?? To sam cuo u suboti na mini-folklorijadi, i bas su super kolca!

Puno ti hvala unapred za trud i ostalima, ako neko drugi ima ta kolca.

Pozzz.


 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 08, 2005 4:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako sam to vec uradio na forumu a i posalo ti licno privatnu poruku gde sam ti cestitao na brzo skupljenim brouju postova a pored toga i vrlo kvalitetnom ucescu na sajtu, evo i ovde jos jedanput da kazem SVAKA CAST, a da cu i ja odrzati obecanje, naravno da hocu.

Cim dodjem veceras kuci (posto sa posla nemam mogucnosti) necu silaziti sa neta dok ti ne nadjem i ispunim te dve zelje, bice mi cast Wink

Citat:

Mogu samo reci da je ovih dana super bilo da upoznam neke clanove malo bolje i da saznam vise o njima! Tako da sam cesce bio na ovom sajtu i bicu, jer mi se ovde jos vise dopada!!

A BAS TO nam je i bio cilj i mislim da se ni drugi, kao i ti sto nisi, nece pokajati. U to sam uveren Wink

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 08, 2005 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala ti Care!!!!

Nema frke zbog kolca, vazno i ti sad malo da se potrudis! Mr. Green

Kao sto sam rekao bilo mi je zadovoljstvo da skupim poene i nadam se da cu i u slicnom tempu da stignem do 1000. post-a! 8)

Moram se svim ostalima isto zahvaliti, sto su me tako ljubazno primili u ovoj ogromnoj domaci-porodici i sto su bili aktivni na forume, koje sam ja postavio, jer me zaista zanima vas misljenje o tome!

Pozzzz Caru, Sanjici, Tresnjici, Djoletu, Yasmin-i, Stamenidu- i tajanstvenoj.
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 08, 2005 6:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ja sam nasla Leskovac kolo,Belu Radu nisam,Dule zasuci rukave Razz

Jugovicu svaka ti cast na postovima,vidis da nije bilo tesko,a i nismo mi tako losi kao sto drugi pricaju Wink Laughing

_________________
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 08, 2005 6:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jugovicuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu koje Leskovacko kolo ti treba ima ih vise Smile

_________________
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 08, 2005 6:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam ja nikad rekao da ste vi losi! Ja sam vas uvek hvalio i bio sam vam jako zahvalan!!

Sanjice, trudim se maksimalno sto brze da stignem do 1000. postova Wink

Hm, pa pravo da ti kazem, ne znam ni ja tacno! Koliko ja znam, ima ih vise, dal je mozda moguce da ih sve postavis u muzicke zelje?? Bio bi ti jako zahvalan, moja dobra vila! Laughing
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 08, 2005 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

qq lele em ne zna koje kolce oce em oce gi svi....(ovo bese moj leskovacki ako se dobro secam)hihi...e vidis leskovcanka a pojma nema da postoje leskovacka kola....

ebi ga roker ostaje roker..... Very Happy
a da neces jugovicu i mene da prestignes sa postovima Razz Razz Razz
aj izazivam te na dvoboj..... Razz Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 08, 2005 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ja vala nisam nikad bio roker! Mr. Green

Ja pretezno slusam narodnu i pop-muziku! Wink

Tebe da stignem? Zato bi trebao zivot i vise, a i vidim da drugi nije uspeo u tome! Laughing

Inace ne bezim od dvoboje, ali ovaj sam vec iz pocetka izgubio. Embarassed
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 08, 2005 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E brate naso si me sa kolima..... pa de bre nadje kola da mi trazis... leleeeee......

Kola su najslabija tacka koju si mogo da nadjes al naso si je Confused

Nema veze, potrudicu se da nadjem kako bilo da bilo Smile

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 08, 2005 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E brate,

pa ako sam ja mogo da se potrudim, mocices i ti! Laughing

Jer i ja sam ceo vikend po net-u trazio ta kolca, ali nikako mi nije uspelo da ih nadjem, pa sam misleo da silni Car Dusan sigurno moze da mi pomogne i da mi ispuni te zelje! 8)

Puno ti hvala i samo tako dalje, nemoj da izgubis nadu! Mr. Green
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 09, 2005 12:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A nene, reko sam da cu da dam maksimum od sebe iako si me bas pogodio de ne treba Wink

Naso sam jedno leskovacko ali neznam dali je to to sto ti trazis mada je ovo jako lepo kolce Smile

http://www.domaci.com/dload.php?action=file&file_id=2849

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 09, 2005 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aj da skinem to, pa cu ti reci, dal je to to Smile

Ali svakako ti puno hvala, a i ja cu dalje da gledam dal cu mozda da nadjem LESKOVAC i BELA RADA, jer su stvarno super kolceta...

A i Jugoslavija Offenbach je gostovala na toj mini-folklorijadi ovde i napravila je 3. mesto, mislim i oni da su igrali uz Belu Radu.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> ~ Arhiva - Fontana želja ~ -> Careeeeeeeeeee, nadrljao si! :) Evo zelje... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon